The MASMO Science First Round Winners Level 1

NG KHAI SHUEN SJK(C) SIN MIN (A)
CHOW MIN SJK(C) AVE MARIA CONVENT
CHUNG ZUO MING SJK(C) JALAN DAVIDSON
HO HAO YAN SEKOLAH SERI SURIA
TEE JIA QIAN SJK(C) GUA MUSANG
SIA MIN EN SJK(C) PU SZE
JADE LIM SHI WEN NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL
AHMAD MUZAMMIL BIN EFFENDY SRK SERI INDERA
HO CHUN WAI SJK(C) CHI HWA
LOH WEI XUAN SJK(C) KEAT HWA K
CHUN QING KAI SJK(C) UNION
LIM JUN YI SJK(C) SIN MIN (A)
RIKAESH THANARAJ ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
CHEN YEE QING SJK(C) JALAN DAVIDSON
SIEW HENG XUAN JAVIN SEKOLAH RENDAH LODGE
LOW WAI KAY SEKOLAH SERI SURIA
ANN LEONG YI QUIN NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL
AIDAN WONG YOONG XIN SJK(C) KUEN CHENG 2
LEONG JING EN SJK(C) KUEN CHENG 2
ANSON LIM WAI HUNG ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
IDRIS BIN MUZAFFAR ARIFF ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
ELISYA BINTI AZMI SRK SERI INDERA
KWAN JIN KEAT SJK(C) KEAT HWA H
HOR YE HONG  SJK(C) KEAT HWA H
CHLOE LEE CHIN WEI SJK(C) CHI HWA
TAN TZE HENG SJK(C) CHI HWA
MUHAMMAD FAIZ SYAHMI BIN ZAINI SK BERTAM INDAH
JENNY HA JAE EUN SEKOLAH SRI BESTARI
NICOLE GOH ZHI WEI SEKOLAH RENDAH LODGE
LEE TZYY ZHENG SEKOLAH SERI SURIA
CHUAH DE HSIEN SJK(C) UNION
PHUA WEN QUAN SJK(C) SIN MIN 
DARRSHAN LETCHUMANAN NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL
JOSHUA YONG MENG KWANG SJK(C) TUN TAN CHENG LOCK
CHONG JO LYNN SJK(C) SHAN TAO
MUHAMMAD NABHAN BTN MOHD MIZAN SRK SERI INDERA
AHAMAD HANAAEI BIN MOHD RAFIDI SK BERTAM INDAH
NURUL SYAFIQAH BT MOHD FAUZI SK BERTAM INDAH
THANYA HOW SEKOLAH SRI BESTARI
BRANDON LUM HSIEN LOONG SEKOLAH SERI SURIA
YEW RU EN SEKOLAH SERI SURIA
LIM LI ANN SK PEREMPUAN METHODIST IPOH
LIEW KAR LI SJK(C) GUA MUSANG

The MASMO Science First Round Winners Level 2

ELVIRA KANTH TENBY INTERNATIONAL SCHOOL
BENJAMIN CHANG BEN JIE SJK(C) SHAN TAO
GOH ZI WEI SJK(C) TSUNG WAH
JOSHUA BALTAZAR MAJANI SMK LIMBANAK
KWO HONMIN SJK(C) UNION
TEMITOPE AYODELE TENBY INTERNATIONAL SCHOOL
JOSHUA TAN TENBY INTERNATIONAL SCHOOL
HOR YE HENG SJK(C) KEAT HWA H
JOHN WONG KING LUNG SEKOLAH RENDAH LODGE
DANIAL AIMAN JAMIL SK SRI JELOK
WAN ALIA MURSYIDA BT W M HILMI SK TENGKU MAHMUD
WONG HAO YAO SJK(C) TAMAN CONNAUGHT
NG ZHI QI SJK(C) CHOONG WEN
WAN HAZREENA BT WAN AHMED SK SULTAN ISMAIL
YAN CHEE CHUNG SJK(C) SIN MIN (A)
AIVEN OOI WEI QUAN SJK(C) SIN MIN 
CLIFFORD GOH JING HENG SM LODGE
UN CHI WEN SJK(C) KUEN CHENG 2
CALEB CHIENG KAI LUO SMK SG TAPANG
LEE JACK SONZ SJK(C) KEAT HWA H
AMBER WEE XIN YIN SEKOLAH RENDAH LODGE
NABILA BINTI KAMALUDIN SEKOLAH SERI SURIA
MUHD HARITH AMSYAR B MAT ZAHAD SK TENGKU MAHMUD
NUR SYAFIQAH ATHIRAH BT ABDUL SK TENGKU MAHMUD
NUR FATIHAH BT ALIAS SK TENGKU MAHMUD
W NUR AMEESYAFIQA BT W MAZLAN SK TENGKU MAHMUD
SITI AISYAH BT AMIR ABD HAKIM SK TENGKU MAHMUD
MUHAMMAD NADZMI B MOHD YAZID SK TENGKU MAHMUD
CHENG HUI PING NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL
SIM YEE SHUANG SMK KEAT HWA 1 (CF)
CHIN XIN PING JAMIE SJK(C) TUN TAN CHENG LOCK
SAI TIAN XING SJK(C) SHAN TAO
CHIN YUNG KIAN SJK(C) SHAN TAO
LIM HENG SHEN SJK(C) SHAN TAO
KIMBERLY CHAN MEI SAN SJK(C) SHAN TAO
NAZRIN SHAH ADRIAN FERNANDEZ ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
MUHAMMAD ZEHRAN BIN ZAHUREN SRK SERI INDERA
NURUL AIN SABRINA BT ABD NASIR SRK SERI INDERA
AINNATUL NAFIZAH BT ISMAIL SMK TINGGI BUKIT MERTAJAM
RYAN LIAW TZE CHERNG SEKOLAH RENDAH LODGE
RAJA ABDUL AZIZ B RAJA ZAKIR SK TENGKU MAHMUD
NURUL SYARAFINA BT ABDUL RAHIM SK TENGKU MAHMUD
NAJWA ASMA BT POBIL SK TENGKU MAHMUD
NIK NORMAISARAH BT MOHD SANI SK TENGKU MAHMUD
NUR AQILLA HANIM BT MOHD YUSOF SK TENGKU MAHMUD
NURUL AFIQAH BINTI ROSLI SK TENGKU MAHMUD
FATINI IZZATI BINTI MOHD HASBU SK TENGKU MAHMUD
AHMAD ZAIDAN B HASNAN SK TENGKU MAHMUD
AHMAD SYAHIR IRSYAD B AZMI SK TENGKU MAHMUD
MUHAMMAD IQBAL B ABDUL HALIM SK TENGKU MAHMUD
KOH QIN XUAN SJK(C) GUA MUSANG
NUR AQILAH AISHAH BT ROSSELI SK ASSUNTA CONVENT
DALILAH JAFRI SK ASSUNTA CONVENT

The MASMO Science First Round Winners Level 3

KIM DONG YOON SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
SOOI CHING WEI SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
IGNATIUS ONG SING YEE SM LODGE
NG JING YANG SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
DENESHWARAN AL RALA RAJAN SMK TAMAN TASIK
JIHAN PRASAAD AL GNASEGARAN SMK TINGGI BUKIT MERTAJAM
SATHYANARAYANAN RAAMAMURTHY SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
PHONG YEN WEN SMK KATHOLIK (M)
JULIAN CHUO ZUNG HIENG SM LODGE
ABRAHAM NINIAN EJIN SMK ST MICHAEL
ANDREW VICTOR TENBY INTERNATIONAL SCHOOL
SIM HO SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
MARKUS CHEK SHAO HANG SMK KEAT HWA 1 (CF)
MAISARAH BINTI MUKHTAR SMK KEAT HWA 1 (CF)
LEONG YU FAN SMK KEAT HWA 1 (CF)
SARAH KUEH YIN YUN SM LODGE
EDISON WONG JUN KAIH SM SABAH TSHUNG TSIN
JASON THIEN YONG HENG SM SABAH TSHUNG TSIN
KAARTHIGESWARAN AL A GNAPATHY SMK METHODIST (M)
SIM JIA QING SMK GAJAH BERANG
VAMSI KRISHNA REDDY SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL
CHONG XUAN SMK AGASEH
NAZIAN TAI JEE YEN SMK AGASEH
MOHD RAZALI BIN MILKADU SMK AGASEH
P NG CHENG SMK ANDERSON
CARRIE SIM  CHIA HYEE SM LODGE
OWEN KHO TAN TZI LOONG SM LODGE
SALLY LIM  JIA HUI SM SABAH TSHUNG TSIN
SAI RITHVIK VIJAPURAPU TENBY INTERNATIONAL SCHOOL
HUSNA NASSUNA BT BIRAJE SM ISLAM AL-AMIN GOMBAK
MUHAMMAD IKHWAN BIN NIZAM SM ISLAM AL-AMIN GOMBAK
PANG WAI SOON SMK TINGGI BUKIT MERTAJAM
NURUL SHAMIMI ROSLAN SMK SG TAPANG
PANG YONG KHAI SMK SG TAPANG
HUWAIDA AMANI BT MD DAUD SMK JITRA
KANG KYUNGMIN SYAFOL INTERNATIONAL SCHOOL