Malaysia Science Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SERI BINTANG UTARA

SUZANNA A/P MOORTHY

SK SERI BINTANG UTARA

QHALIFF MESH'AL BIN KHADRI

SK SERI BINTANG UTARA

NURQASEH BATRISYIA KUSHAIRI BINTI ABDULLAH

SK SERI BINTANG UTARA

LISA SURIYANA BINTI ISMAIL

SK SERI BINTANG UTARA

PUTERI KHALISA ZAHRA BINTI MOHD HISHAM

SK SERI BINTANG UTARA

ARYL MIKAEL BIN KHIRUL NIZAM

SK SERI BINTANG UTARA

ALYSA ZULAIKHA BINTI MOHAMED REZWAN

SK SERI BINTANG UTARA

ARIFF MUZAFFAR ANUAR BIN M. ANUAR

SK SERI BINTANG UTARA

KESHIKA MANIVANNAN

SK SERI BINTANG UTARA

ALIA NUR'KYRA ALEESYA BINTI MUHAMAD SHAHRIL



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

JOEFINA FOO TYNG SZE

SJK(C) SU LAI

AMILY LAU SZE TING

SJK(C) SU LAI

NICOLE LEE JIA YEE

SJK(C) SU LAI

JOCELYN WONG YING YIN

SJK(C) SU LAI

JOAN LOH ZHI LING

SJK(C) SU LAI

ESTHER LAU ERN XIN

SJK(C) SU LAI

JORDAN LI YI CHENG

SJK(C) SU LAI

ODDIE WONG ZHEN JIE

SJK(C) SU LAI

EMILY TING YI HUA

SJK(C) SU LAI

TIMOTHY PUI WEE HAAN



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

NG JING TONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAN YI SHERN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

SENAN TAN JIA EE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHEAH JOR WII

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KOAY YI WEN DOROTHY

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

HOOY PING YEE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

EUNICE LIM XIN YEE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

WONG JIA WEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM YU JING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

NG ZIN TENG




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BRYAN LAI WEN LE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CELINA CHANG JING WEI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ALLYSON YII HUI XIN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAW EN SING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BENJAMIN KONG KEE KIAT

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CAREY CHONG YING YING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

HO YEE ROU

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

AMANDA LAU LI XUAN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

DOMINIC LIM HAO WEN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

MARCUS TAN MING HEZ

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAU YIN YI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHUA SONG HUI



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK KUBANG KERIAN 3

RAJA AMMAR MUIZ BIN RAJA MUHAMMAD ZULKHAIRI

SK KUBANG KERIAN 3

ARIEF SHAQEEL BIN MOHD SHAHARANI

SK KUBANG KERIAN 3

NUR BALQIS BT MOHD ASRI

SK KUBANG KERIAN 3

NADHZIR ADIWIRA RADZLAN BIN BUANA PUTERA

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD AMIR HAZIM BIN MOHD ZAKARIA

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD IMRAN ADIB BIN MOHD ISMAIL

SK KUBANG KERIAN 3

HANIS HUMAIRA BT NORHASNEY RIDHWAN

SK KUBANG KERIAN 3

WAN MUHAMMAD SHAZMIN ERFAN BIN WAN SALLIM

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD HAIKAL BIN MOHD HAIDY

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD HAZIQ BIN MAZRAN



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK TAMAN RINTING 2

SHASHVIENNAA A/P VISVALINGAM

SK TAMAN RINTING 2

MUHAMMAD AZRI ASYRAF BIN SHAHDAN

SK TAMAN RINTING 2

ANIS NURAFRINA BINTI AESROL AZIZIE

SK TAMAN RINTING 2

ABINESHWARY VIKNESHWARAN

SK TAMAN RINTING 2

NUR ADRYIANA ALLEESYA BINTI MOHAMAD HELMY

SK TAMAN RINTING 2

YOGADARSHAN A/L SIVAM

SK TAMAN RINTING 2

MUHAMMAD IMAN HANEEF BIN MOHD KORDI

SK TAMAN RINTING 2

RASHMIKTA A/P AUNANDHAN

SK TAMAN RINTING 2

DANIAL HADIF BIN SAADON

SK TAMAN RINTING 2

AMMAR SYAHMI BIN SARIZAL




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK ST ANTHONY SARIKEI

ERIC YII ZI YUNG

SMK ST ANTHONY SARIKEI

MARIA ISABEL KONG TZE YEE

SMK ST ANTHONY SARIKEI

LAU SING YAW

SMK ST ANTHONY SARIKEI

JOSHUA LING SHANG YANG

SMK ST ANTHONY SARIKEI

DAVID DING SING YEW

SMK ST ANTHONY SARIKEI

EMILLIA TRA ANAK LUTOR

SMK ST ANTHONY SARIKEI

DAMIEN ANAK RUDY

SMK ST ANTHONY SARIKEI

EDWIN MAU YEW JIUN

SMK ST ANTHONY SARIKEI

JOLLINDA VERONICA ANAK JOHNA

SMK ST ANTHONY SARIKEI

TRESCIA ANAK GANI



LEVEL 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TAY YI CONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

VINCE LEONG ZI YONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHIN JIA YAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YAP ZI CHENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

IVAN SING WEN JIE

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

SEAN WONG WEE KAI

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

ONG WEI LUN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TIFFANY CHENG MING ERN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

KWAN LI HAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YONG KEAN HUA



LEVEL 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

IOMaths Center

ETHAN LE ZO ZE

IOMaths Center

Ong Jiaying

IOMaths Center

CHOO KYE YONG

IOMaths Center

Ong Heyang

IOMaths Center

EUGENE HWANG

IOMaths Center

Jaden Lee Qi-Zheng

IOMaths Center

Ong Jiaqing

IOMaths Center

ADAM TENG DAO FOONG

IOMaths Center

KRITEISHINI A/P R G ELANGOVAN

IOMaths Center

ALICE TENG SHE EN