ASMO Science Malaysia Ranking Level 2

Gold

School Name

Student Name

IOMATHS CENTER

MUHAMMAD ARHUM KHOKHAR

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BRYAN LAI WEN LE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CELINA CHANG JING WEI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ALLYSON YII HUI XIN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAW EN SING

SK BANDAR UDA 2

ARIFF REZARIL BIN HAIRY AZLY

SK KUBANG KERIAN 3

RAJA AMMAR MUIZ BIN RAJA MUHAMMAD ZULKHAIRI

SK KUBANG KERIAN 3

ARIEF SHAQEEL BIN MOHD SHAHARANI

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

SAIDATUS SYAKIRAH BINTI IBRAHIM

SK TAMAN JELUTONG

MUHAMMAD HAFIY HILMI BIN WALID

SK BUKIT LINTANG

ADRIENNA ARISHA BINTI MD IDRIS

SJK(T) SEGAMBUT

ROSHNI MANIDAS

SJK(T) SEGAMBUT

TASHNETHA A/P NAVINKUMAR

SJK(T) SEGAMBUT

ARIVANANTHAN A/L ARUMUGAM

SJK(T) SEGAMBUT

NIVEYTHAA A/P PARTHIBAN

SJK(T) THAMBOOSAMY PILLAI

RAVINESH A/L JAGA TEESAN

SK TELOK RAMUNIA

SAUFEE FARIQ BIN ZEBREE

SK TELOK RAMUNIA

ASFA SYAFI BIN ADI HAIZAN

SK TELOK RAMUNIA

NUR KAMELIA FARISHA BT MOHAMAD KAMARUZAMAN

AUSTRALIAN INTERNATIONAL SCHOOL MALAYSIA (AIS)

SHAO ZHE LOH

SK ST. ANTHONY (M), BINTULU

LING GUAN YEE

Silver

School Name

Student Name

IOMATHS CENTER

NG KAI YAN

IOMATHS CENTER

WONG CHI MING

IOMATHS CENTER

LIM RAY HERNG

SJK(C) CHOONG WEN

FOONG KAI HIN

SJK(C) KWANG HWA

LIM ZUAN FANG

SJK(C) KWANG HWA

OOI JUN ZHE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

KAREN TING PEI CHI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

AMANDA LAU LI XUAN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

NICHOLAS JEE CHEE MING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

HO YEE ROU

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CAREY CHONG YING YING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

FELICIA CHUNG XIN ER

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAU YIN YI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

MICKIE SIM KE YING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

DOMINIC LIM HAO WEN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

MARCUS TAN MING HEZ

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BENJAMIN KONG KEE KIAT

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHUA SONG HUI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

FONG KAY YIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHOR YAN XUN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LEE JIE ER

SJK(C) YUK CHIN

CHIN LI YING

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

CHLOE LAI EN JIE

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

IVAN CHAN GUAN YU

SK BANDAR UDA 2

ANNE SABRINA BINTI SHAHROM

SK TAMAN RAKAN

YUSUF ZULKARNAIN BIN HARMAN

SK TAMAN RAKAN

AHMAD HILMAN AZFAR BIN AHMAD TARMIZI

SK KUBANG KERIAN 3

NUR BALQIS BT MOHD ASRI

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD IMRAN ADIB BIN MOHD ISMAIL

SK KUBANG KERIAN 3

NADHZIR ADIWIRA RADZLAN BIN BUANA PUTERA

SK KUBANG KERIAN 3

HANIS HUMAIRA BT NORHASNEY RIDHWAN

SK KUBANG KERIAN 3

AHMAD HUSAINY B NOR HISHAM

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD AMIR HAZIM BIN MOHD ZAKARIA

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

LAM ZING YEN

SJK(C) CHUNG HUA BINTULU 2

JOANNE LIM YII JUN

SJK( C ) CHUNG HWA 3

GO YU AN

SJK(C) CHUNG SING

JOEY LIM JIA XIN

SJK(C) SU LAI

RACHEL YEK JIAN ERN

SJK(C) SU LAI

JOYCEAN WONG ZHEN SIANG

SJK(C) SU LAI

GABRIEL YEK JIAN ZHI

SJK(C) SU LAI

FONG YU CHEN

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

DESMOND LAW MENG HUAN

SK SEAFIELD

MUHAMMAD ADHAM DINIE BIN MOHD AZAM

SK SEAFIELD

MUHAMMAD HAZIQ BIN ZAMRI

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

MUHAMMAD AKMAL BIN MOHD MANAN

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

NUR ALYA FATINI BINTI AMINUDDIN

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

NURUL HUDA ADILAH BINTI ABDUL GHANI

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

MUHAMMAD NUR ARIF BIN REDZUAN

SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI

NURUL FATIHAH BINTI SIJURIT @ ZURAID

SK ASSUNTA SATU

BHAVATAARINI PATHMANATHAN

SK LANGGAR

NUR ADRIANA SAFIYYA BINTI ISMAIL

SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN)

NAVVIIL A/L KANDASAMY

SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN)

ANUSHREE A/P MOORTHY

SJK(C) HOCK LAM

SHAUN TING CHIONG HENG

SK TEMENGGONG ABDUL RAHMAN 1

ILHAM FIRDAUS BIN MOHAMMED SUADI

SK TAMAN JELUTONG

NUR WAFIQ HIDAYAT BIN MOHAMMAD

SK BUKIT LINTANG

NURUL SYAFFIQAH BINTI SAHRIN

SK TAMAN RINTING 2

SHASHVIENNAA A/P VISVALINGAM

SK TAMAN RINTING 2

ANIS NURAFRINA BINTI AESROL AZIZIE

SK TAMAN RINTING 2

MUHAMMAD AZRI ASYRAF BIN SHAHDAN

SK TAMAN RINTING 2

NUR ADRYIANA ALLEESYA BINTI MOHAMAD HELMY

SJK(T) VIVEKANANDA

SUVARRNAA SURENDRAN

SJK(T) VIVEKANANDA

VINALL A/L SRINIVASAN

SJK(T) VIVEKANANDA

PAVITHIREN A/L LOGANATHAN

SJK(T) VIVEKANANDA

RHAAKESH THANASEGARAN

SJK(T) VIVEKANANDA

LOGAN A/L KANNAN

SJK(T) VIVEKANANDA

ROFEENA A/P FRANCIS

SJK(T) SEGAMBUT

MYTHILI A/P VISWANATHAN

SJK(T) SEGAMBUT

LAL MUGUNTHAN A/L MAHENDRAN

SJK(T) SEGAMBUT

ELANTIRAA A/P SIVA SUBRAMANIYAM

SJK(T) SEGAMBUT

SARANYA A/P PALANI

SK BANDAR PENAWAR

MUHAMMAD ASRI BIN MOHD ZAIDI

SK BANDAR PENAWAR

ULYA UQAIRAH AZRINE BINTI MOHD ZAINI

SK BANDAR PENAWAR

AMIR ADAM BIN AMIR HAMZAH

SK BANDAR PENAWAR

NUR NAJWA ARISSA BINTI NAZMI ASNA

SK MACANG BUBOK

ADRIANA QISTINA TAN MING HUI

SK MACANG BUBOK

NORSYADIAH NABILAH BT. MOHAMAD ASWAD

SJK(C) CHUNG HWA LAWAS

LUKE TIE HIENG ZHE

SJK(T) SENTUL

DARSHAN A/L RAVI

SJK(T) THAMBOOSAMY PILLAI

PREMAVATHY A/P RAVI MANNARU

SJK(T) THAMBOOSAMY PILLAI

SATISHTHEV A/L NITHIAPATHY

SJK(T) THAMBOOSAMY PILLAI

AGILAN A/L ANANTHAN

SJK(T) THIRUVALLUVAR

DEVESH S/O BALAMURUGAN

SJK(T) THIRUVALLUVAR

MANU SHRI D/O SELVAM

SJK(C) CHUNG HUA

DANIEL TIE TONG EN

SJK(C) ST MARTIN (M)

CHAN SHING JIE

SJK(C) ST MARTIN (M)

LIN SIEW MEI

SJK(C) ST MARTIN (M)

JOAN WONG YENG CHI

SJK(C) ST MARTIN (M)

VELLYNDA YIK JIA YIEN

SJK(C) ST MARTIN (M)

JESSLYN TING SHI FEI

SJK(C) ST MARTIN (M)

KALVIN LAW YEO KUI

SJK(C) GUONG MING

KETTY WONG WAN QING

SK GUAKON BARU

ELDRY WELLDY ROBERT

SK GUAKON BARU

EFRA SISKA BELI

SEKOLAH SERI CAHAYA

WONG LEE HENN

SEKOLAH SRI UTAMA KUALA TERENGGANU

MOHD JACOB ADHAM BIN MOHD SHAZLI

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

ADRIANA BINTI MOHD HASHRIZAL

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

ZARA KHADEEJA BINTI MOHD ZAIHAM

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

ALEXANDRIA OLIVIA RAY

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

SARAH TAN YI PEI

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

DANIAL AQIL BIN SULAIMAN

SJK(C) KHENG CHEE

LIM JIA EN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEONG JEUN YIP

SBT SK ST. MARY KUCHING

ENDU GERALDINE ANAK JUBILEE

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

ASHANIABELLE SILVESTIAN

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

RONALD JAY REGINALD

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

KWON TAE WOO

Bronze

School Name

Student Name

IOMATHS CENTER

WONG JI KIN

IOMATHS CENTER

ETHAN THAM TENG-KAI

SJK(C) KWANG HWA

TEH MING YANG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

TANZANIA LEE JIE YI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

KONG JUN HAO

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LING FANG CHENG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAW ZIN NYN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

TERRY LIN ZHEN BIN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

JAP YI TONG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

PUI WEI XIAN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GOOI YI JAYNE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAN KAI NING

SJK(C) YUK CHIN

LIM SHEN JIA

SJK(C) YUK CHIN

ALICIA CHAN ETENG

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

ELEANA TING TZE QI

SK BANDAR UDA 2

ATHIRAH HANNAH BINTI NOR HAFIZI

SK BANDAR UDA 2

KHAVYN RAO A/L SURESH RAO

SK BANDAR UDA 2

OTHMAN ZAHIN BIN FAIZAL ZUHRI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD IZZAT HAKIM BIN TASALIM

SK BANDAR UDA 2

AIMI SYAKIRAH BINTI MOHAMAD RASHIDI

SK BANDAR UDA 2

NUR AISYAH HUMAIRAH BINTI MOHD HELMI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD AMMAR HASIF BIN HAIRI NIZAM

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD MUIZ HAIKAL BIN MOHD SHAHRUL SALAM

SK KUBANG KERIAN 3

WAN MUHAMMAD SHAZMIN ERFAN BIN WAN SALLIM

SK KUBANG KERIAN 3

NUR SYAZA DANIESHA BT MOHD FAUZI

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD HAZIQ BIN MAZRAN

SK KUBANG KERIAN 3

NIK AMIR SHAFI BIN NIK HUSSEIN SHAH

SK KUBANG KERIAN 3

HUSNA BT AZAM NUR

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD HAIKAL BIN MOHD HAIDY

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

BRYAN LING HOU LE

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

HUANG YI ROU

SJK(C) SIONG BOON

ISAAC WONG SHOU YIK

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

AMSYAR RAFIQ ANSHORI BIN FATAYAL ANSHORI

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

JASLEEN KAUR A/P MANWINDER SINGH

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

MAWAR IRDYNA BT MAHZAL NAZRIN

SK SAUJANA IMPIAN

MUHAMMAD FAQRUL HAZIQ BIN MOHD FARID

SK SAUJANA IMPIAN

ANIS DIYANA BINTI MOHD AZRAI

SK SAUJANA IMPIAN

MUHAMMAD KAMIL ADLI BIN RUZAIF ADLI

SK SAUJANA IMPIAN

DAANIA ALEYSHA BINTI KHAIRUDIN

SJK(C) CHUNG SING

TOMI NGU HONG HUI

SJK(C) CHUNG SING

LING JONG KIAT

SJK(C) CHUNG SING

ENOCH WONG BA XUAN

SJK(C) THAI KWANG

PHOEBE LAU YU HAN

SJK(C) SU LAI

ERIC NGIE KING SIONG

SJK(C) SU LAI

ELSON LAU BIH WEI

SJK(C) SU LAI

QUEENIE WONG SHI TING

SJK(C) SU LAI

JASPER TING YI CHENG

SJK(C) SU LAI

FRANKIE WONG YUN KAI

SJK(C) SU LAI

NATHAN LING KWONG CHEN

SJK(C) SU LAI

JOELLE LING EE HUI

SJK(C) SU LAI

JASPER THIAM

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

CHRISTINA WONG SIEW LING

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

ADDISON WONG YEW THAI

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

ALEXANDRA SIA XIN TONG

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

SHARON HOO TING YING

SK SEAFIELD

NUR AIN ATIQAH BINTI ANUAR

SK SEAFIELD

AMNI NAFISAH BINTI AZMI

SK SEAFIELD

NUR ADRIANA ELISYA BINTI ROZAMAH

SK SEAFIELD

ADINA ALIYA BINTI TAHARUDDIN

SK TAMAN RASAH JAYA

DHAANESH SELVANAYAGAM

SK SRI TEBRAU

DHIRAN KUMAR SURESHKUMAR

SK CONVENT

KANIESHA ASOK KUMAR

SK CONVENT KOTA

NUR ASUARIANA ARISYA BINTI BAIZULASUAR

SK BUKIT LINTANG

NURAINA ZAFIRAH BINTI YUSRI

SK TAMAN RINTING 2

RASHMIKTA A/P AUNANDHAN

SK TAMAN RINTING 2

MUHAMMAD IMAN HANEEF BIN MOHD KORDI

SK TAMAN RINTING 2

AMMAR SYAHMI BIN SARIZAL

SK TAMAN RINTING 2

ABINESHWARY VIKNESHWARAN

SK TAMAN RINTING 2

YOGADARSHAN A/L SIVAM

SJK(C) KAI CHUNG

KONG NING

SK BANDAR PENAWAR

MASTURINA AFIQAH BINTI MIFTAHUDDIN

SK BANDAR PENAWAR

NURUL FATIN FARZANA BINTI NASARUDDIN

SJK(T) LADANG RINI

KESAVARTHINI A/P KUNALAN

SJK(T) RAMAKRISHNA

SWETTA A/P GOVINDASAMY

SJK(T) SENTUL

RAM A/L DEVENDRAM

SJK(C) CHUNG HWA SIPITANG

JADEN MICHAEL WONG

SJK(T) THIRUVALLUVAR

DINAKER S/O CHANDRAN

SJK(T) THIRUVALLUVAR

SANGITHA D/O GECOMAR

SJK(C) CHUNG HUA

LIO SHUANG YING

SJK(T) APPAR

YOOGAN RAAJ

SJK(T) APPAR

SRIVIDHYA A/P NATHAN

SK GUAKON BARU

EDITH ARDEN EDDIE

SK GUAKON BARU

HIERRY JOY HENDRY

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (SUBANG CAMPUS)

ASHREEN JIA KAMLESH

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (SUBANG CAMPUS)

CHONG JIA YI

SEKOLAH SERI CAHAYA

MARISSA SAFIYA BINTI NOR SALEFULAZHAR

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (MAIN CAMPUS)

ZICO ANBYA SETIAWAN

SRI UTAMA SCHOOL

FONG KOK GENG

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

NADIA KARMILA BINTI ADISSADIKIN

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

AARIZ ZUHAYR BIN MOHD ROZAILY

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

WAN ALEF BIN WAN AFFENDY

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

ONG KYAN

SJKT BUKIT MERTAJAM

DHANISTA ARUMUGAM

SJKT BUKIT MERTAJAM

YALINI SIVANYANAM

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LAU KAYSON

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

NICHOLAS PHAN YIK MING

SJK (T) KO SARANGAPANY

SUBIKSHA D/O KISHORE KUMAR

SJK (T) KO SARANGAPANY

KARTHEGA D/O S.SARAVANAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

NALAN S/O SIVA KUMAR

SJK (T) KO SARANGAPANY

TENUKAA D/O THAMILSELVAN

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

JOSHUA NUEL ANDAMAN

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

MANDAH MIRABELL AK JOHN RAMPAI

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

BRYAN EVAN CRUZ MADRORIN

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

RYCELLYONA GRACE FRANCIS

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

KEE YONG XUAN

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

YAW KAI LER

Merit

School Name

Student Name

IOMATHS CENTER

QISTINA NUR ZAHIA BT ZULKHAIRI

IOMATHS CENTER

LIEW JUN XUAN

IOMATHS CENTER

DRISHAYESHINI A/P R G ELANGOVAN

IOMATHS CENTER

RYAN PUNG JUN YAO

IOMATHS CENTER

JOSIAH KHO RUI MING

SJK(C) DAMANSARA

SINCERE FOO

SJK(C) DAMANSARA

MATHERINE CHONG SHAN YEE

SJK(C) DAMANSARA

ZARA TEOH WEE LEEN

SJK(C) CHOONG WEN

LIAU ZI XI

SJK(C) CHOONG WEN

YONG JIA QI

SJK(C) CHOONG WEN

CHOY YAN KAI

SJK(C) CHOONG WEN

ABNER LUM

SJK(C) CHOONG WEN

AERIN LEE YUNG XIN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

JANNSEN LIEW JIN YAN

SJK(C) SHAN TAO

CHAI YING HAN SAYRAH

SJK(C) SHAN TAO

YONG LEONG ONN

SJK(C) SHAN TAO

MADELEINE LO SHI JING

SJK(C) KWANG HWA

LIM LOR YUAN

SJK(C) KWANG HWA

LOW ZHEN XIH, EDWARD

SJK(C) KWANG HWA

LIM HAN ERN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHONG SHEN KAE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

YEOW WEI CHONG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHONG WEI HONG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LUCAS LEE YI JIE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

AUSTIN CHONG WEI REN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KENNETH TEOH KAI REN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

OLYVIA SOO HSUEN

SJK(C) YUK CHIN

JOHN NG CHU CHENG

SJK(C) YUK CHIN

ESTHER CHOK YING EN

SJK(C) YUK CHIN

NICHOLAS CHIA SOON KHEE

SJK(C) YUK CHIN

SHTUNK OOI

SJK(C) YUK CHIN

HANNAH CHOK YING AI

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

ANGELLY LEE YON LID

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

IVORY TING JING YU

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

DENNISON LEE SHENG YANG

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

ELIJAH HII EE CHEN

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

TING JENN YEE

SK BANDAR UDA 2

NUR FAHRINA BINTI MOHD YUSOF

SK BANDAR UDA 2

SEAN LEE JIE

SK BANDAR UDA 2

NOEL MUKHSIN BIN MD YUZAIRIF

SK BANDAR UDA 2

LUQMAN HAZIQ BIN TUBARI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD FARIS AQIL BIN MOHD ASRAM

SK BANDAR UDA 2

NUR ALYA NAJIHAH BT HAFIZAL

SK BANDAR UDA 2

IMAN NUAIYMAN BIN NOR AZMI

SK BANDAR UDA 2

NITIS A/L PIRAKAHSAM

SK BANDAR UDA 2

WAN SAIFUL ISKANDAR SYAH BIN WAN SAIFUL BAHRI

SK BANDAR UDA 2

HADIF YADIY BIN SHAHROL

SK BANDAR UDA 2

NIK RANIA QAISARA BINTI NIK AZRUL

SK BANDAR UDA 2

AFFAN BIN ASHRAF

SK BANDAR UDA 2

PUTRI NURRULQASHREENA BINTI ABDUL HALIM

SK BANDAR UDA 2

NATASHA BINTI SHUKOR

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD ADAM BIN ZULFA

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD FAHIM DANISH BIN MOHD FAHMY

SK BANDAR UDA 2

KHADIJAH AISYAH BINTI MOHD RIDZUAN

SK BANDAR UDA 2

ZULAIKHA RASHEEDAH BINTI ZULKIFLI

SJK(C) CHUNG HUA BATU 10

LAI YI XUAN

SK TAMAN RAKAN

NUR LIYANA HASANAH BINTI AZIZUL

SK KUBANG KERIAN 3

AHMAD THAQIF BIN FAIZUL FIKAR

SK KUBANG KERIAN 3

FAQIH DZUNUANUS B ZAIDI

SK SERI SAUJANA

NURIN AUNI BATRISYIA BINTI KHAIRUL

SK SERI SAUJANA

NURUL HAIDAH BINTI HAMZAH

SK SULTAN SULAIMAN 1

MUHAMMAD AIDIL MUZAFFAR B AZRAII

SK SULTAN SULAIMAN 1

ADIB FAUZAN B CHE ADAM

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

KELLY KHOU SHU HUI

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

CAMELIA EE HUI YI

SJK(C) PENG BIN

RYAN CHUA

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

WAN MUHAMMAD AQEEL BIN WAN MAZIDI

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NURIN HUMAIRA BINTI MOHD FAIZAL

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

KHADIJAH 'AISYAH BINTI ABDUL RAHIM

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NUR KAMILIA KHADIJAH BINTI RUSLI

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

ANEESA HANIS BINTI ABDUL KAHAR

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

ALYA ADLINA BINTI MUHAMMAD ILMAMI

SJK(C) YUE MIN

WONG ZI XUAN

SJK(C) SIONG BOON

YANG SHENG YU

SJK(C) TUNG HUA

NICOLE PAU KE ER

SJK(C) TUNG HUA

JOSHUA SNG QING XI

SJK(C) SIN MIN (A)

OOI YI THONG

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

AHMAD FIRDAUS BIN AHMAD ZAKI

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

NUR RABBIHA BT SHAHRUDIN

SK SEKSYEN 2 BANDAR KINRARA

MARYAM BINTI ABDUL MULUK

SK SAUJANA IMPIAN

BHEVISHYA KAUR

SK SAUJANA IMPIAN

AFRINA BATRISYIA BINTI FAISAL

SK SAUJANA IMPIAN

AMISHA KHADEEJAH BINTI SHAHRIZAL AZRIN

SK SAUJANA IMPIAN

MUHAMAD SUFINO UMAIR BIN MOHD SUFINO HASHIM

SK SAUJANA IMPIAN

NUR AUNI SYAUQINA BINTI ZAINUN ANUAR

SK SAUJANA IMPIAN

NUR AISYAH AFIFAH BINTI ROSLAN

SJK(C) CHUNG HUA BINTULU 2

LIM ROU XUAN

SJK(C) CHUNG HUA BINTULU 2

BAW JIN XIU

SJK( C ) CHUNG HWA 3

TENG CHUN CHER

SK SERI BINTANG UTARA

HUSEIN BIN HAKIM

SK SERI BINTANG UTARA

ALISHA NUR ALO BINTI ALI HYDER

SK SERI BINTANG UTARA

HARVINA RASHMALAR A/P LETCHUMANAN

SK SERI BINTANG UTARA

MUHAMMAD RAYYAN HAZIQ BIN AIZUDDIN

SK SERI BINTANG UTARA

FARZANA BINTI MD. AZHAR

SK SERI BINTANG UTARA

PRITHIKA VAYALOORAN

SJK(C) CHUNG SING

JOY TANG TING

SJK(C) CHUNG SING

VINCENT KIU SIONG LUNG

SJK(C) CHUNG SING

APPLE LING SHU HUA

SJK(C) CHUNG SING

BRIAN KONG ZHENG GUAN

SJK(C) CHUNG SING

LAWRENCE WONG YU SHUN

SJK(C) CHUNG SING

CELINE HO MIN EN

SJK(C) CHUNG SING

JACQUELINE KONG ZI WEI

SJK(C) CHUNG SING

DARREN TIONG XIAO SHENG

SJK(C) THAI KWANG

NGAN LING JING

SJK(C) THAI KWANG

RONALD HU KING ONN

SJK(C) THAI KWANG

TIMOTHY WONG YONG JIN

SJK(C) SU LAI

WINNIE WONG RUI BING

SJK(C) SU LAI

NIGEL TIONG ING HAO

SK TAMAN MEGAH

AYRA ALISHA BT MOHD AFFANDI

SK IBRAHIM

SAILESH NAIDU A/L SURESH NAIDU

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

PRISCILLA LING KIAN WEI

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

KATHY CHIENG JIA TI

SK ZAINAB (1)

WAN AMINA AFREEN BINTI WAN MOHD ZUHDI

SJK(C) SACRED HEART CHINESE (M)

NATHAN TING RI HAO

SK SEAFIELD

MUHAMMAD ZARIFF AIMAN BIN ZAMZURI

SK SEAFIELD

ISHAQ OKIKIOLA AYINLA

SK SEAFIELD

LEYVISHA A/P GANASAN

SK SEAFIELD

MUHAMMAD DANISH HARITH BIN ADNAN

SK SEAFIELD

NAVEN RAGUNATHAN

SK SEAFIELD

NAAHVANESH A/L MAGESWARAN

SK TAMAN RASAH JAYA

ADITYA SENTHIL

SK TAMAN RASAH JAYA

NISHEN JAYDEN KUMARESAN

SK TAMAN RASAH JAYA

RETIKA A/P SELVARAJU

SK ASSUNTA SATU

SASHMITA DEVI A/P RAGUNATHAN

SK ASSUNTA SATU

AMELINA ISABELLE ANTHONY

SJK(C) MIN TERK

LAU ZHE HONG

SJK(C) MIN TERK

WONG YANG YI

SJK(C) MIN TERK

YEOW WEI HON

SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN)

ABBIRAAMI A/P RASAANGARAN

SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN)

KIRTIRAJ A/L MOORTHY

SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN)

VINOSAGI MONN A/P VINOTH MONN

SK CONVENT

NURRUL ALEEA QISTINA BT ROZAENI

SJK(C) LOK YUK LIKAS

AKIKO ROYN SAMUEL

SJK(C) LOK YUK LIKAS

KIMBERLY ANN YU XIN YI

SJK(C) LOK YUK LIKAS

SOH YIK HOY

SJK(T) F E S SERDANG

AISSHVARYA A/P BATUMALAI

SJK(T) F E S SERDANG

SHARATH A/L SARAVANAN

SJK(C) HOCK LAM

ANGELINA LING YUN EN

SJK(C) HOCK LAM

ALAN TENG HONG EN

SK TEMENGGONG ABDUL RAHMAN 1

MUHAMMAD FARIZT DANIAL BIN SALEH

SJK(C) TING HWA

LEE YING SZE

SK TAMAN JELUTONG

MOHAMED NUH ISMAIL BIN MOHAMED ADUKA

SJK(C) AI CHUN 1

JOANNE LIM LE XUAN

SK BUKIT LINTANG

FAIYADHAH BATRISYIA BINTI FIHIRUDIN

SK BUKIT LINTANG

NURIN NABIHA BINTI IDRUS

SK TAMAN RINTING 2

AHMAD HADIF BIN MUHAMAD YUSMAINI

SK TAMAN RINTING 2

DANIAL HADIF BIN SAADON

SK TAMAN RINTING 2

KRISHAN A/L KARUNAKARAN

SK TAMAN RINTING 2

SREEGA A/P KRISHNAN

SJK(T) VIVEKANANDA

SREETHAARRAAN A/L KALISAN

SJK(T) VIVEKANANDA

THIVYAN A/L BHASKARAN

SJK(T) VIVEKANANDA

ROSHUA HANSSEN JAMES

SJK(T) PASIR GUDANG

SHIVAROOBINI BALAN

SJK(T) PASIR GUDANG

YEZHILAARASAN KRISHNAMOORTHY

SK BANDAR PENAWAR

NUR AFRINA NAFEESA BINTI AZIZI MUZAFAR

SK BANDAR PENAWAR

AHMAD HAKIMI BIN AHMAD SABRUN

SK BANDAR PENAWAR

NUR NABILAH ARIFAH BINTI MOHAMAD HAIZIE

SK BANDAR PENAWAR

ED'LARRA BALQISH BINTI EDY KAMSANY

SK BANDAR PENAWAR

PUTERI NOOR ALIA ASMIDA BINTI HAIRULASMI

SK BANDAR PENAWAR

MUHAIMIN AISY BIN ZAHARI

SK BANDAR PENAWAR

NORSHAHIRA FARHANI BINTI MOHD AZMAN

SK BANDAR PENAWAR

NUR FATIHAH QASIH BINTI ZAIM

SK BANDAR PENAWAR

AHMAD NAJMI BIN MOHD ASRULL

SK BANDAR PENAWAR

NURUL AISYAH BINTI YAZID

SK BANDAR PENAWAR

IRFAN HAFIY BIN SHARUL NIZA

SK BANDAR PENAWAR

MUHAMMAD AFIQ DANIAL BIN SUHAIMI

SJK(T) LADANG RINI

PRAVIN A/L KALITHAS

SEKOLAH RENDAH ISLAM AL-IHSANIAH

MUHAMMAD RAIF BIN MOHD RUSHDI

SEKOLAH RENDAH ISLAM AL-IHSANIAH

LUBNA BINTI MOHAMAD HILMI

SEKOLAH RENDAH ISLAM AL-IHSANIAH

WAN AMIRUL ARIF BIN WAN ROMZI

SEKOLAH RENDAH ISLAM AL-IHSANIAH

ANIS WAFIAH NAJIHAH BINTI MUSTAFA

SJK(C) YEE TING

WILLIAM WONG GUI SHUN

SJK(C) YEE TING

LIM JIA YING

SJK(T) RAMAKRISHNA

ROSCHANRAJ A/L SRIRAJ

SJK(C) CHUNG HWA LAWAS

TING XIN JIE

SJK(T) SENTUL

VASSENTHEN A/L DEVENDRAN

SJK(T) SENTUL

HARRISH A/L PASUPATHY

SJK(T) SENTUL

PEHRRAMBIGAI SRI A/P S.GANESH

SJK(T) SENTUL

HIRTISH SIDDHARTAN SELVAKUMAR

SJK(C) CHUNG HUA SG.TAPANG

ESTHER KONG WAN SHAN

SJK(C) PHEI SHIN

NG WEI CHUN

SJK(C) KUALA KETIL

CHUA SHANYAN

SJK(T) LADANG EDINBURGH

SHAUNTHARI PANNIRSELVAM

SJK(T) LADANG EDINBURGH

HARESH A/L KUMAR

SJK(T) LADANG EDINBURGH

AASHINIIY A/P VETTI VELAN

SJK(T) LADANG EDINBURGH

NIRRMALESHWARI A/P SIVAKUMAR

SJK(T) LADANG EDINBURGH

VARSHINI NARENTHIRAN

SJK(T) LADANG EDINBURGH

BARATHI A/P RANJEET KUMAR

SJK(C) CHUNG HUA

HO CHIA ENN

SJK(C) KUALA TERLA

HALEY PHAN YEN RUE

SJK(C) KUALA TERLA

MU WEI XUAN

SJK(C) KUALA TERLA

BEH YUN TING

SJK(C) KUALA TERLA

TAN XIAO ZHEN

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (SUBANG CAMPUS)

SYED UZAIR BIN SYED LOKMAN HAKIM

SEKOLAH SERI CAHAYA

AVEENAA RHUBINI A/P SHANKER

SEKOLAH SERI CAHAYA

PRIYANKKA A/P RAJASINGAM

SEKOLAH SERI CAHAYA

RAJA ERIN REANA BINTI RAJA AHMAD SHAHARUL

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (MAIN CAMPUS)

ZHANG XIN JIE

SEKOLAH SRI UTAMA KUALA TERENGGANU

HIMASARA MEDAGEDARA

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

WAN RANIA WAN ANWAR

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

QISTINE IRDINA MUHAMMAD NAZEER

SJKT BUKIT MERTAJAM

HEODHO KRISHNA DASSA MURUGAYAH

SJKT BUKIT MERTAJAM

JAYAVINAR TINABALAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

KWEH SHENG HAO

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

SARA ALESHA BT AMIRUL FARES

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

RYAN KUA YI JIE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ARYAN KUMERAN

SBT SK ST. MARY KUCHING

NOR ZAHIRAH PUTERI BINTI JEFFRI NOR

SBT SK ST. MARY KUCHING

AZRIN SURAYA BINTI MOHD FAUZI

SK ST. ANTHONY (M), BINTULU

MYRA AWA

FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (IPOH CAMPUS)

GOH ZHANG YI

SJK (T) KO SARANGAPANY

KHISHAN RAO S/O SUBRAMANIAM

SJK (T) KO SARANGAPANY

MALARAMYAA D/O SUBRAMANIAM

SJK (T) KO SARANGAPANY

MISHALNI D/O LINGGESPARAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

NARVISA D/O SUBRAMANIAM

SJK (T) KO SARANGAPANY

NITHYA KALYAANI D/O KUMARESAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

DHURGEISHINI D/O ANBALAGAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

YOOGASREE D/O ANAND

SJK (T) KO SARANGAPANY

KEETHANJALI D/O BALADEVAR

SJK (T) KO SARANGAPANY

YOGANATH S/O KUMARAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

KIRTHIGAN S/O MARAN

SJK (T) KO SARANGAPANY

NISHALLINY D/O THANIGAIMALAI

SJK (T) KO SARANGAPANY

YASHWHANIE D/O SHANMUGAM

SJK(C) ANGLO CHINESE (KOTA KINABALU)

SHIRLENE YEN YOU HUA

SJK(C) ANGLO CHINESE (KOTA KINABALU)

HEIDI LEE YI SHUEN

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

KEITH AXEL RODNEY

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

ARIELLERRYENTENO MALIK

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

NUR ZULFA MOHD ZAKI

SK KOPORINGAN TUARAN SABAH

EMI SHARMEME SAIDIN

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

LEE YAN JIE

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

KASHVIN RAGHAVAN

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

CHOO ZHI XIN

PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL

ALASTAIR KHOR THENG YIE

REGENT INTERNATIONAL SCHOOL KEDAH

RISHEE SHARGUNAM

KIDDO SCIENCE CENTRE (KLANG)

MARCUS TAN RUI XUAN

KIDDO SCIENCE CENTRE (KLANG)

ETHAN LIM HAO WEN

KIDDO SCIENCE CENTRE (KLANG)

SEE KEN ZEN