Malaysia Science Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK TAMAN RINTING 2

MUHAMMAD AZRI ASYRAF BIN SHAHDAN

SK TAMAN RINTING 2

OHMSADHANA A/P GUNALAN

SK TAMAN RINTING 2

NUR ZAHIRAH AQILAH BINTI ZULKIFLEE

SK TAMAN RINTING 2

NUR KHAIREEN BATRISYA BINTI NAGUIB

SK TAMAN RINTING 2

HAZIQ ZIQRY BIN MOHD HALIMI

SK TAMAN RINTING 2

AHMAD HADIF BIN MUHAMAD YUSMAINI

SK TAMAN RINTING 2

DIVYAN A/L R.SARAVANAN

SK TAMAN RINTING 2

SHASHVIENNAA A/P VISVALINGAM

SK TAMAN RINTING 2

ADAM SYAMIL BIN ISMAIL

SK TAMAN RINTING 2

MOHAMAD DANISH HAKIMI BIN MOHD FAIRUZ

SK TAMAN RINTING 2

YAASHAVE A/P SEENIVASAN



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BENJAMIN KONG KEE KIAT

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

MICKIE SIM KE YING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

KONG JUN HAO

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

JACCARD LEE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

KAREN TING PEI CHI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

FELICIA CHUNG XIN ER

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ADRIAN YONG ZHAO HENG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHLOE TAN JIE YIE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ETHAN CHONG SHEN YAO

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

AMANDA YONG QIEN ROUH

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ELENA SIM JIA YING



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SAUJANA IMPIAN (2)

DAMIA QAISARA BINTI EZALAFNIE

SK SAUJANA IMPIAN (2)

NISA QYRA BINTI SUHAIMI

SK SAUJANA IMPIAN (2)

SYARIFAH NUR ALYA BINTI SYED AZIZUL

SK SAUJANA IMPIAN (2)

KITRA ARTISSA BINTI ABDUL RASHDEE

SK SAUJANA IMPIAN (2)

ADAM QUSYAIRI BIN AHMAD GHAZLI

SK SAUJANA IMPIAN (2)

MUHAMMAD AIZAT BIN MOHD AMIR

SK SAUJANA IMPIAN (2)

FARIS HAQIMI BIN FAIRUL NIZAM

SK SAUJANA IMPIAN (2)

NUR ZARA SOFHEA BINTI ZURIN

SK SAUJANA IMPIAN (2)

ZARA BINTI MOHD IZUWAN

SK SAUJANA IMPIAN (2)

AISY HAFIY BIN SHAHRIZAMSHAZLIN




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK BANDAR PENAWAR 2

NUR AIEN NADHIRAH BT AZMAN

SK BANDAR PENAWAR 2

NUR SHAKIRA ABYANA BT AHMAD FAUZAN

SK BANDAR PENAWAR 2

SERI ADANI KHAIRANI BT NOORIHSHAM

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD ADIB BIN ARIF

SK BANDAR PENAWAR 2

AIN NUR SYAKIRAH BT MOHD SALLEH

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD HARIS MIKAEL BIN MOHD HAMEZAN

SK BANDAR PENAWAR 2

JANNATUN ADAWIYAH BINTI MOHD YUSOF

SK BANDAR PENAWAR 2

SYAHMI SYIHABUDDIN BIN MOHD SHAHRIZAL

SK BANDAR PENAWAR 2

ANNE MIRZA BT ARIFIN

SK BANDAR PENAWAR 2

NUR SYAZWANI FILZAH BT SUMERI

SK BANDAR PENAWAR 2

NUR HANIS SURIANI BINTI SARMANI

SK BANDAR PENAWAR 2

SAZYYANA NAZZURA BT SULAIMAN



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) SENTUL

GANESWARAN SARAVANAN

SJK(T) SENTUL

YASWINIE SIVAKUMAR

SJK(T) SENTUL

HARRISH A/L PASUPATHY

SJK(T) SENTUL

PEHRRAMBIGAI SRI A/P S.GANESH

SJK(T) SENTUL

DHANYA SHAKTI A/P SATISHRAJ

SJK(T) SENTUL

SHANJANAA A/P R BALAMURALY

SJK(T) SENTUL

HIRTISH SIDDHARTAN SELVAKUMAR

SJK(T) SENTUL

JEEVITHAN A/L MUTHUKUMAR

SJK(T) SENTUL

DHURGASHINI A/P SASIKUMAR

SJK(T) SENTUL

VASSENTHEN A/L DEVENDRAN



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) BKT MERTAJAM

JEEVAN RISHI A/L DEVADASS

SJK(T) BKT MERTAJAM

SRI HAVINASH A/L NAVINDRAN

SJK(T) BKT MERTAJAM

JAYAVINAR A/L TINABALAN

SJK(T) BKT MERTAJAM

YALINI A/P SIVANYANAM

SJK(T) BKT MERTAJAM

TAMILARASAN A/L SARAVANAN

SJK(T) BKT MERTAJAM

SHAARVHESVARAN A/L SELVARAJU

SJK(T) BKT MERTAJAM

SRINIVASA A/L SARAVANAN

SJK(T) BKT MERTAJAM

RUTRESWARAN A/L THANGARAJ

SJK(T) BKT MERTAJAM

TASHAN A/L BALAMURUGAN

SJK(T) BKT MERTAJAM

SIDDHANATH A/L PRABAKARAN




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

SALMI IZZATI BINTI HANIZAM

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

WAFIY HILMAN BIN LUKMAN @ ZAWAWI

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD ADAM ATAULLAH BIN MOHD KAMAL

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

SOFEA KAMIL BINTI AHMAD KAMIL

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD DARWISY HADI BIN HILNAPUTRA

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

ADAM HARIZ BIN ZULKARNAIN

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

DARWISH BIN SHAMSURI

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

HANISAH AUNI BINTI ZAHARIMAN

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUNIRAH BINTI ARIFFIN

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

AINA MARDHIYAH BINTI AB HADI



LEVEL 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK TAMAN TUN FUAD

SHANE BRYAN JAMES JR.

SMK TAMAN TUN FUAD

VIA SHERRYLYNE AINN

SMK TAMAN TUN FUAD

NEEH AZUAINIE EDWINA

SMK TAMAN TUN FUAD

MARTINEZ VIRGINIA CATALINA

SMK TAMAN TUN FUAD

NIDZARWAN DANIAL

SMK TAMAN TUN FUAD

JAY EAVERN JAVED JAMES

SMK TAMAN TUN FUAD

VEITER MARK PINDAH

SMK TAMAN TUN FUAD

ISAAC EILAN

SMK TAMAN TUN FUAD

DANNISH DANNY

SMK TAMAN TUN FUAD

CLAIRES MARIO LICUDINE

SMK TAMAN TUN FUAD

ALIAH FATINI BINTI SABAR



LEVEL 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SAINT ELIZABETH

LAU YEE CHIN

SMK SAINT ELIZABETH

ANNIE TING HUI

SMK SAINT ELIZABETH

ELYANA TAN MING ZI

SMK SAINT ELIZABETH

WINNY HII KAI SING

SMK SAINT ELIZABETH

SHIRLY LING CHUNG QING

SMK SAINT ELIZABETH

GRACE LAU ERN HUI

SMK SAINT ELIZABETH

TIONG YIH XIN

SMK SAINT ELIZABETH

SHIRLYN SIEW YU JYE

SMK SAINT ELIZABETH

AMELIA SIM WOEN WOEN

SMK SAINT ELIZABETH

ECENDRIA LAU YI ZHEN