Malaysia Science Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) KAJANG

HARESH KUMAR A/L SURESH KUMAR

SJK(T) KAJANG

SANMATHY A/P RAMACHANRAN

SJK(T) KAJANG

NAVEEN RAMASAMY A/L KULANTHAYAN

SJK(T) KAJANG

BAVANI SHREE A/P GANGATHARAN

SJK(T) KAJANG

PARMITA A/P ARULDAS

SJK(T) KAJANG

THANUSIYAA A/P HARITHARAN

SJK(T) KAJANG

NYANA PRAKASH A/L MURUGAN

SJK(T) KAJANG

JEGATHYSSH A/L SUBRAMANIAM

SJK(T) KAJANG

TARAAGAAH SASTRI A/P SATHASIVAM

SJK(T) KAJANG

MUGHIELAN A/L GOBALAKRISHNAN

SJK(T) KAJANG

SANDRA ANNE RAJ A/P SANTHANA ELWIN



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BRYAN LAI WEN LE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

MARCUS TAN MING HEZ

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

PUI WEI XIAN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

FELICIA CHUNG XIN ER

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LING FANG CHENG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

TERRY LIN ZHEN BIN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CELINA CHANG JING WEI

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LAW EN SING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

FUNG YEE XIN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHONG WEI HONG



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) KANGKAR PULAI

THANES S/O RAVI

SJK(T) KANGKAR PULAI

VICKNESH S/O NADARAYAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

BHARAT S/O KRISHNAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

TEERAN S/O RAGUNATHAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

HARYLAKSHANYASHRI D/O MAGESWARAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

GUHASRI D/O SUNDARAM

SJK(T) KANGKAR PULAI

MATUSOUTAN S/O THANABALAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

LUKESH SELVAM S/O PANIRSELVAM

SJK(T) KANGKAR PULAI

BHAVISH S/O NAVARAJA

SJK(T) KANGKAR PULAI

THASHVEENAA MURALI




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

KHAAVIYAH A/P RAJENDRA

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

KOMALAA A/P RAVICHANDAR

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

KHAVILASSHINEE A/P VEERIAH

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

SUKEERTHERAI A/P SANTHANA KUMAR

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

ABHIRAMI A/P KUMARAN

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

VISHANTINI A/P KALAISELVAN

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

DHAANIYASSHRE A/P VISVANATHAN

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

GATIRAVAN A/L GOPI

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

KAVIRAJ A/L RAJA

SJK(T) ST TERESA'S CONVENT

KEETINA A/P THIRUCHELVAM



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) KANGKAR PULAI

PRAVEENA D/O VIJEYAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

HESHNIIKAA D/O TAMILSELVAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

KABILAN S/O GAJENDRAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

ASHWIN KUMAR S/O JAYAKUMARAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

DARSHNA D/O SASHI KUMAR

SJK(T) KANGKAR PULAI

LAKKSYANA D/O REVINDRAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

SOBHANA ANGEL D/O STEVEN ANAND

SJK(T) KANGKAR PULAI

KRITTIKA D/O JAYABALAN

SJK(T) KANGKAR PULAI

AHMSAVAHENI D/O ARUMUGAM

SJK(T) KANGKAR PULAI

DEELAN RAO KRISHNAMOORTHY



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

FION FOO TYNG HUII

SJK(C) SU LAI

ERIC CHIONG WEI FONG

SJK(C) SU LAI

BECKY TING

SJK(C) SU LAI

RACHEL TEO KAI ERN

SJK(C) SU LAI

TU JING YING

SJK(C) SU LAI

AUSTIN TING SIONG JIA

SJK(C) SU LAI

NATALIE TANG TIAN XIN

SJK(C) SU LAI

WILLIAM WONG HA HONG

SJK(C) SU LAI

AGNES TING SIONG YING

SJK(C) SU LAI

VIVIEN TANG LIONG YEE




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

LIEW JIEN ZHEN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

NG WEI XIANG

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

LEE JUN HOE

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

CHEN LIP LUE

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

OH YING XUAN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

EWE KAI YU

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

CHIN TECK WENG

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

ENG YING JIE

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

PENG JING WEN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

LIM KAI SHENG

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

VALARIE LIM HUI XIN



LEVEL 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SAINT ELIZABETH

IRIS HII SHIUAN NI

SMK SAINT ELIZABETH

MICHELLE TANG CHOK SING

SMK SAINT ELIZABETH

JOYCE LAU YI UNG

SMK SAINT ELIZABETH

LAU YEE CHIN

SMK SAINT ELIZABETH

ANNIE TING HUI

SMK SAINT ELIZABETH

WONG KIU YEE

SMK SAINT ELIZABETH

LAW LEE YING

SMK SAINT ELIZABETH

WEE SZE RONG

SMK SAINT ELIZABETH

DELPHINA KONG WAN QI

SMK SAINT ELIZABETH

SHIRLY LING CHUNG QING



LEVEL 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

CHEN REY VON

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

BIANCA TESHANA THURAISINGAM

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

JOSHUA KOH JING LIANG

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

JANICE LIM WEI LING

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

CHOO XUAN WEI

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

DARRSHAN LETCHUMANAN

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

NATASHA NEOH SU-LING

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

IAN CHEAH YI CHEN

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

YAP YEW HONG

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

TEO ZHE WEI