Malaysia Science Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) TUNG HUA

DAVID YU YANG TING

SJK(C) TUNG HUA

HII NAI XIEN

SJK(C) TUNG HUA

VINCENT TING SHI YEW

SJK(C) TUNG HUA

ELLISON YEU SHUN XIANG

SJK(C) TUNG HUA

LYDIA LAI YING TZE

SJK(C) TUNG HUA

HENRY WONG ZI GANG

SJK(C) TUNG HUA

TAN KWAN HONG

SJK(C) TUNG HUA

IMMANUEL LAU DA YI

SJK(C) TUNG HUA

EILEEN TING YING YING

SJK(C) TUNG HUA

ELDRIC LAW LEE NGIEN



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK KLIAN PAUH

REVINAARAAJ KAUR A/P JAKDEEP SINGH

SK KLIAN PAUH

NUR ATHIRAH BINTI ABDUL HALIM

SK KLIAN PAUH

IRDINA NADIRA BINTI MOHD SHARIFF

SK KLIAN PAUH

ANIS RAIHANAH BINTI SHAIFUL RAHIMI

SK KLIAN PAUH

FATIN NUR AISYAH BINTI RUSHDEE

SK KLIAN PAUH

SYAHMINA BINTI SOFIYUDDIN

SK KLIAN PAUH

NURHUSNA MADEEHA BINTI NOR HISHAM

SK KLIAN PAUH

DHIYA QISTINA BINTI DZULFADLI

SK KLIAN PAUH

FARDHUNISHA DAMIA BINTI MOHD ZAIDI

SK KLIAN PAUH

FARAH NADIYA BINTI AZMI



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

AUSTIN TING SIONG JIA

SJK(C) SU LAI

TIONG HO ZIN

SJK(C) SU LAI

ANGEL LING MIN JU

SJK(C) SU LAI

JOYCEAN WONG ZHEN SIANG

SJK(C) SU LAI

HII YONG XIANG

SJK(C) SU LAI

ETHAN NGU YEN SHAO

SJK(C) SU LAI

EVA WONG JIA YI

SJK(C) SU LAI

ANGEL YEK RUO JUN

SJK(C) SU LAI

ALFRED HILL CHANG TZE

SJK(C) SU LAI

JAYDEN LOH BEN ZHE

SJK(C) SU LAI

EMELDA LING NING ENG

SJK(C) SU LAI

YIEK SIEW JING




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD AZAMUDDIN BIN MOHD AZMI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD ADAM BIN MAHZAN

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD SHAIFUL NAIM BIN SHAIFUL NIZAM

SK BANDAR UDA 2

AFIQAH AIDA BT AZMAN

SK BANDAR UDA 2

WAN NURAMIRAH BT WAN MANSOR

SK BANDAR UDA 2

SARVESHKANAL LOGESWARAN

SK BANDAR UDA 2

ARSHAD SULAIMAN BIN AZLI

SK BANDAR UDA 2

AIREEN AQILA BT MOHD AKHBAR

SK BANDAR UDA 2

ALYA BATRISYIA BT SHAHARUDIN

SK BANDAR UDA 2

NUR SYAZREEN BT SABRI

SK BANDAR UDA 2

PRATHISWARAN A/L SHANMUGAM

SK BANDAR UDA 2

FARIHA NAZIHA BINTI FAIRUS



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK KLIAN PAUH

NURUL FATEHAH BINTI AZIZUN

SK KLIAN PAUH

LEKISHA A/P SASITHARAN

SK KLIAN PAUH

NURUL ATHILAH BINTI MOHD MAKRI

SK KLIAN PAUH

NURUL LIYANA IZZATI BINTI MAHEDIN

SK KLIAN PAUH

THIVYASREE A/P CHANDRAGOPAL

SK KLIAN PAUH

SHIVANIA A/P MOGANARAJAN

SK KLIAN PAUH

MEERRA A/P MURTHI

SK KLIAN PAUH

FARAH ARISSYA BINTI MOHD ZAIDI

SK KLIAN PAUH

SITI NURAFIQAH BINTI SALLEHUDIN

SK KLIAN PAUH

PARVINRAAJ KAUR A/P JAKDEEP SINGH

SK KLIAN PAUH

NUR AINI BT MOHD FADIL

SK KLIAN PAUH

NURZAHIDAH BINTI ZAHARUDDIN



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SEREMBAN 2B

NURIN NADIAH BINTI MOHD SHUHAIMI

SK SEREMBAN 2B

THARINIE A/P THINAKARAN

SK SEREMBAN 2B

NURUL IZZAH BINTI ZULKAFLI

SK SEREMBAN 2B

NUR ANEESA KHOO BINTI MOHD ZAIDI

SK SEREMBAN 2B

NURUL AIN FADHILA BINTI JEFREE

SK SEREMBAN 2B

LINA HADIRAH BINTI MOHD YUSOF

SK SEREMBAN 2B

NIK ABDU ASSYAKUR HAKIM BIN NIK ZAIDI

SK SEREMBAN 2B

MUHAMMAD IRFAN BIN MOHD SUKRI

SK SEREMBAN 2B

YASSHMITA A/P JADISHKUMAR

SK SEREMBAN 2B

MARDHIAH BINTI MOHD FARID




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LEE ZHI YAN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

OOI ZHE REN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

SEW QIAN HONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

DESMOND GIAM

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TAN WEIU CHENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

NIGEL LIM CHING YEE

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

KHOO XIN ZHEN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

WONG YUNG JER

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHOW JIT CONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YONG JIE LIP



LEVEL 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK DATUK ONN

SHASHA BINTI AZMAN

SMK DATUK ONN

CASELYN SINDRA KRISHNA KUMAR

SMK DATUK ONN

AGILL KUMAR A/L SARAVANAN

SMK DATUK ONN

SITI SABINAH BINTI SYED SULTAN IBRAHIM

SMK DATUK ONN

ROSSHENIE A/P VIJAYANTHIRAN

SMK DATUK ONN

LIM SHEVERN

SMK DATUK ONN

ANBAN ASHLAN RAJ A/L PAUL RAJ

SMK DATUK ONN

WONG YONG JIE

SMK DATUK ONN

LEENASRI A/P RAJENDRAN

SMK DATUK ONN

OOI CHU JING

SMK DATUK ONN

NUR SYAZWANI BINTI MOHAMAD RODZI

SMK DATUK ONN

DEEPAN A/L KESAVAN



LEVEL 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SAINT ELIZABETH

IRIS WONG SIE FENG

SMK SAINT ELIZABETH

FIONA SING MING MING

SMK SAINT ELIZABETH

IRIS HII SHIUAN NI

SMK SAINT ELIZABETH

MICHELLE WONG JING

SMK SAINT ELIZABETH

SII YEW NEI

SMK SAINT ELIZABETH

JOANNA TIONG LIK YU

SMK SAINT ELIZABETH

ANNIE LAU SIEW MING

SMK SAINT ELIZABETH

MICHELLE SU HUI LIN ERIC

SMK SAINT ELIZABETH

CHRISTINA TIONG SING YEE

SMK SAINT ELIZABETH

MAYBELLINE KUEH SIU CHENG

SMK SAINT ELIZABETH

CINDY YEO LEH LING

SMK SAINT ELIZABETH

JOANNA LAW YIH TING