Malaysia Science Team Award

Level 1 Gold Team Award

School Name

Student Name

SJK(T) SENTUL

THISHEN DASS A/L KALIDASS

SJK(T) SENTUL

PRAVEEN A/L MUTHUKUMAR

SJK(T) SENTUL

DHURENRAAJ A/L BALAMURALY

SJK(T) SENTUL

THARANITHARAN A/L NANTHAKUMAR

SJK(T) SENTUL

RAWID GOSHAN A/L RAWID CHENDRAN

SJK(T) SENTUL

DANNY DHARSHAN A/L A.TAMIL SELVAM

SJK(T) SENTUL

SANJAY A/L GUNALAN

SJK(T) SENTUL

AADITHYA A/P KUMARASH

SJK(T) SENTUL

GANESWARAN A/L SARAVANAN

Level 1 Silver Team Award

School Name

Student Name

Sri Sempurna International School

Wong Zhe Shen, Jenson

Sri Sempurna International School

Chelsea Choo Minshe

Sri Sempurna International School

Dylan Choo Minshen

Sri Sempurna International School

Cheah Yee Xuan

Sri Sempurna International School

Kymberlea Wong Kym Lea

Sri Sempurna International School

Ryan Ngan Wai Khong

Sri Sempurna International School

Low Savannah

Sri Sempurna International School

Yap Wei Xin

Sri Sempurna International School

Dominic Tan

Sri Sempurna International School

Kiersten Jevae Chan

Level 1 Bronze Team Award

School Name

Student Name

SK NUSANTARA

WANI SYAZWANA BINTI RAZAK

SK NUSANTARA

MUHAMMAD ZIKRY AQIL BIN NAZRIN

SK NUSANTARA

NURUL ALEEYAH SYAFIQAH BINTI FAISAL

SK NUSANTARA

MUHAMMAD HAFIZ BIN MOHD RADZI

SK NUSANTARA

MUHAMMAD NUR FADILAH BIN ABDUL JALIL

SK NUSANTARA

NUR SYAZATTUL ALEEYA BINTI MOHD ROSZARULHAZNIN

SK NUSANTARA

NUR AQILAH AISYAH BINTI MOHAMMAD RAHIMI

SK NUSANTARA

NURUL ATIKAH BINTI MOHD HATTA

SK NUSANTARA

SITI NUR DAMEIA BINTI MOHAMAD AZWAN

SK NUSANTARA

AMIRUL AFIQ BIN HAMZAH


Level 2 Gold Team Award

School Name

Student Name

SJK(C) TUNG HUA

THEODORA LAU XIN YU

SJK(C) TUNG HUA

AMOS LING ZHI WEI

SJK(C) TUNG HUA

JAMES WONG YI NGIE

SJK(C) TUNG HUA

TIONG WEN YU

SJK(C) TUNG HUA

ELISE TING ZHEN YING

SJK(C) TUNG HUA

LOUISE SGN KE EN

SJK(C) TUNG HUA

MARIA LAU YI JIN

SJK(C) TUNG HUA

HAYDEN HUAN KEE JIUN

SJK(C) TUNG HUA

TAN KWAN NEE

SJK(C) TUNG HUA

WESLEY TING RI HONG

Level 2 Silver Team Award

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

ENOCH NGU YI SHAO

SJK(C) SU LAI

ARIES LING YI XUE

SJK(C) SU LAI

PHEK YI TONG

SJK(C) SU LAI

EDSON WONG BA LIANG

SJK(C) SU LAI

GRACE LAU ERN HUI

SJK(C) SU LAI

JEREMY LING SING ANG

SJK(C) SU LAI

STANLEY LAI

SJK(C) SU LAI

CLEMENT FONG SHI YUN

SJK(C) SU LAI

TING SIANG YU

SJK(C) SU LAI

JORDAN SU SIANG ONG

Level 2 Bronze Team Award

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LOH XIONG YI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

WONG YI LYNN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LEE YI EN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ABRIALE GOH WENXIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

FOO WEN HUI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LOW WEI SHENG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

PHUNG ZI MING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LI JIAEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM EN QI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM HEE LAI


Level 3 Gold Team Award

School Name

Student Name

SMJK KEAT HWA (CF)

LEW TJUN YAW

SMJK KEAT HWA (CF)

LAI YONG SHENG

SMJK KEAT HWA (CF)

SOO CHOOI WEN

SMJK KEAT HWA (CF)

LEE WEI XIAN

SMJK KEAT HWA (CF)

TAN ZHEN YUAN

SMJK KEAT HWA (CF)

OOI XIN KAI

SMJK KEAT HWA (CF)

SIM YEE SHUANG

SMJK KEAT HWA (CF)

OOI ZE YAO

SMJK KEAT HWA (CF)

ANG WEN YEE

SMJK KEAT HWA (CF)

HOR YE HENG

Level 3 Silver Team Award

School Name

Student Name

SMK CHUNG HUA (CF)

CHHAN KAI MING

SMK CHUNG HUA (CF)

ELVERNEL LEOSARD RAYMOND ABIN

SMK CHUNG HUA (CF)

STELLA TAN WEN JIA

SMK CHUNG HUA (CF)

LAI JIA HUI

SMK CHUNG HUA (CF)

ANGEL WONG SHI MIN

SMK CHUNG HUA (CF)

CHONG SIEW TONG

SMK CHUNG HUA (CF)

LEE KUAN JIET

SMK CHUNG HUA (CF)

JERRY SUNG TECK LI

SMK CHUNG HUA (CF)

KEVIN TANG XUAN HONG

SMK CHUNG HUA (CF)

CHAI KOH JENG

Level 3 Bronze Team Award

School Name

Student Name

SMK METHODIST

PAULINE LAW KIING YII

SMK METHODIST

AMANDA TING BAO ER

SMK METHODIST

TING HUA HUNG

SMK METHODIST

MICHELLE KONG SHIAO WENG

SMK METHODIST

CARINA LOI JING

SMK METHODIST

SHALOM CHIEW SOW SHING

SMK METHODIST

MICHELLE WONG HUI HUI

SMK METHODIST

CINDY NGUN

SMK METHODIST

BASIL KUOK ZI XI

SMK METHODIST

FELICITY LAI YUN YING