ASMO Science Malaysia Ranking Level 2

Gold

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

LOW ZHEN XUEN, BRANDON

SK CONVENT LEBUH LIGHT

NIRASHINI A/P MARIYAPPAN

Silver

School Name

Student Name

SK BANDAR PENAWAR

NUSRATINA SYAFIQAH BT SHAMSULLAH

SJK(C) KWANG HWA

HEE ZHAN HAO

SK TAMAN JELUTONG

NUR SABRINA BINTI SAHIMI

SK TAMAN JELUTONG

NUR ATHIRAH BATRISYIA BT. AMIR

SK CONVENT LEBUH LIGHT

SHEREEN ILYZA BT SHEIK MUJIBU RAHMAN

SJK(C) SU LAI

JORDAN SU SIANG ONG

SJK(C) KWANG HWA

LEE YAO YUAN

SK TAMAN JELUTONG

DARWISH DARIMI BIN KHAIROLNIZAM

SK BANDAR UDA 2

AISYA SARAH BINTI AZLI

SJK(C) DAMANSARA

JADEN LEE QI-ZHENG

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD ZAIM BIN RAZAK

SJK(C) KWANG HWA

ALINA LOW ZI-YIN

SK ST TERESA (M)

Alicia Kok Su Yin

Bronze

School Name

Student Name

SK MINDEN HEIGHT

SYAFIQ BIN SAFARUDIN

SJK(C) TUNG HUA

WESLEY TING RI HONG

SK MINDEN HEIGHT

ALIFF HAIKAL BIN RUSLAN

SJK(C) KWANG HWA

SUZANNE TAN QIN LIN

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

TING JIA HUI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMAD LUQMAN BIN MUHAMAD NOR

SJK(C) KWANG HWA

LEONG WAN NEE

SJK(C) TUNG HUA

TAN KWAN NEE

SK PEREMPUAN METHODIST IPOH

ESHLEY CHOW TZE YIN

SJK(C) DAMANSARA

ONG HEYANG

SK BANDAR UDA 2

SYED ADAM ALBAR B SYED FAHMI

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD SYAZWAN BIN NOR AZIZI

SJK(C) KWANG HWA

LAI ZHEN HOU

SK BANDAR PENAWAR

MUHAMMAD AIMAN B. AHMAD SALLEH

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM HEE LAI

SJK(C) KWANG HWA

ONG HAO YANG

SK TAMAN JELUTONG

MUHAMMAD IRFAN DANIAL BIN AYOB

SJK(C) KWANG HWA

NEOW YONG LIN

SJK(C) TSHING NIAN

PHANG HONG HAO

SJK(C) KWANG HWA

LIM ZHEN YANG

SJK(C) KWANG HWA

CH'NG GUI YAN

SK ST THOMAS

NG XUAN HONG

SJK(C) DAMANSARA

TAN XIN YUAN

Merit

School Name

Student Name

SK BANDAR UDA 2

NUR AFIF HAKIMI BIN NORHIDAYAT

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD HARITH SYAHMI B. IBRAHIM

SK BANDAR UDA 2

MOHD AZRY HARIZ BIN MOHD AZRIN

SK BANDAR UDA 2

SYAMIEL DANIAL B. SYAHRUL NIZAR

SK BANDAR UDA 2

SHALINI A/P PEIDE NAIDU

SK MINDEN HEIGHT

GOVIIYN AIL SEGAREN

SJK(C) SHAN TAO

HIEW YEK TONG OSCAR

SK ST PAUL (M)

RAHHULANN

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

EDMOND YONG TEK JIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM EN QI

SK ST TERESA (M)

Sandhiya Ravi

SJK(C) KUEN CHENG 2

TAN JAY TZE

SJK(C) SU LAI

TING SIANG YU

SK TAMAN JELUTONG

FAKHRUL ZAMANI BIN KHAIRUL ANWAR

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD AMMAR TAUFIQ B MD SALLEH

SJK(C) KWANG HWA

DANIEL LIM CHEN YI

SK BANDAR UDA 2

REEZQI MUKHRIZ BIN MAHMUR

SK BANDAR UDA 2

MOHAMMED ARSHATH BIN MOHAMED SALEEM

SK BANDAR PENAWAR 2

RAHMAN HAMIMI BIN ABD HAMID

SK BANDAR UDA 2

SHANIS FARIHAH BT ROS AZIZI

SJK(C) TUNG HUA

HAYDEN HUAN KEE JIUN

SK TAMAN JELUTONG

NURUL HUSNA BINTI KHAIRUL LIZAM

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD IZZUDDIN BANI

SJK(T) SIMPANG LIMA

TANUSHA D/O SURESH

SJK(C) DAMANSARA

ONG JIAQING

SJK(T) SIMPANG LIMA

NILASHA D/O SHIVABALAN

SK KING GEORGE V

IRFAN HAQQI BIN ABD RAZAK

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

HUONG JIA YUN

SK SERI BINTANG UTARA

AINUL MARDHIAH BT. YUSOF

SK BANDAR UDA 2

SHANIS FARIHAH BT ROS AZIZI

SJK(C) TUNG HUA

HAYDEN HUAN KEE JIUN

SK BANDAR UDA 2

MUHAMMAD IZZUDDIN BANI

SK TAMAN JELUTONG

NURUL HUSNA BINTI KHAIRUL LIZAM

SJK(T) SIMPANG LIMA

TANUSHA D/O SURESH