BMOC Ranking Year 6

Gold

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

SOH YIM QIN

SJK(C) PUAY CHAI 2

H'NG KHAI SIANG

SJK(C) KWANG HWA

HOW JIN SHUEN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

JANNSEN LIEW JIN YAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LIM JIN YUN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

SIU WAN XIN

SJK(C) SHAN TAO

CHIN KIAN YEE

SJK(C) KWANG HWA

ONG JUN YIT

SJK(C) KIM SEN

TEOH KAI JIN

SJK(C) CHUNG SING

JOY TANG TING

SJK(C) SIN MIN (B)

KHOR KAI JIE

SJK(C) KHEUNG WA

YAP AN QI

SEKOLAH RENDAH AGAMA BERSEPADU (SRAB) BATU PA

NU'MAN WAZIF BIN MOHAMAD YAZID

SJK(C) PEI HWA 2

LING CHUN NG

Silver

School Name

Student Name

IOMaths Center

BERNICE WOH XUAN QI

IOMaths Center

HANG MEL XUAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

FO JIA EN

SJK(C) KWANG HWA

GERALD ONG E-GENE

SJK(C) KWANG HWA

ANDREA CHIN YEN XING

SJK(C) KEAT HWA H

LOW ZHI SUEN

SJK(C) CHUNG HWA PRESBYTERIAN

LIM YU KANG

SJK(C) PUI GIN

IRWIN FO ZUN HAO

SJK(C) PUI GIN

LO SHU THONG

SJK(C) PUI GIN

ELENA LEE ZI CHING C

SJK(C) PUI GIN

KHOO BOON EN BERNICE

SJK(C) SIN MIN (B)

YAP WEI ZHENG

SK SEREMBAN 2B

NILASHAH SIVAJODI

SK SEREMBAN 2B

DEO YUE AI MACAYLA

SK TAMAN SELESA JAYA

VERONICA ANN A/P CALVIN

SJK(C) DUNG SANG

JAYDON TING YI HAN

SJK(C) KAI CHUNG

KONG NING

SJK(T) LADANG BULOH AKAR

SURYAMOOORTI SIVAM

SEKOLAH RENDAH AGAMA BERSEPADU (SRAB) BATU PA

DANIA AVRIEL ALVIERA BINTI AZIF

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEIA MAYSSA BINTI MASYERIN

Bronze

School Name

Student Name

IOMaths Center

QISTINA NUR ZAHIA BT ZULKHAIRI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

WONG YI YANG

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

SHAUN LAI WEI CHENG

SJK(C) SHAN TAO

TAI YOONG CIN

SJK(C) SHAN TAO

ASHLEY TAN KE YUN

SJK(C) SHAN TAO

RACHEL KENNY WONG JIAYI

SJK(C) KWANG HWA

GIDEON LEE ZHONG SHENG

SJK(C) KWANG HWA

CHLOE POON ROU YI

SJK(C) KWANG HWA

CHIA LI XIN

SK INANAM II

EVA FASHA

SJK(C) KEAT HWA H

ALYSSA LEE JIE XUAN

SJK(C) PUI GIN

VOO CHUNG YANG

SJK(C) SIN MIN (B)

LOOI YING ZHEN

SJK(C) SIN MIN (B)

TAN XUAN HAO

SK SEREMBAN 2B

SACHIN AHILESH A/L KARUNAMOORTHY

SK TAMAN SELESA JAYA

KIRSHAVINA A/P KUMAR

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR QISTINA BALKISH BINTI NORHAN

SK TAMAN SELESA JAYA

VARSHINI A/P LINGAM

SK TAMAN SELESA JAYA

PRIYASAKTHI A/P NADARAJA

SK TAMAN SELESA JAYA

SURANJAN A/L RAJENDRAN

SK TAMAN SELESA JAYA

ELLESYA BALQIS BINTI MISRAN

SK TAMAN SELESA JAYA

AINA SYUHADA BINTI AINOLZAHKI

SJK(C) DUNG SANG

JANICE KO QIAN YIN

SJK(T) LADANG RINI

SHABARIRAJ A/L RAJENDRAN

SJK(T) LADANG RINI

YASWANT A/L BALAN

SJK(T) LADANG RINI

JIVITESS A/L SIVALINGGAM

SJK(T) LADANG RINI

PRASANTH A/L SURASH

SJK(C) KHENG CHEE

CHONG JIA QI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ANGGUN SORACCA JAYA

Merit

School Name

Student Name

IOMaths Center

VINCENT CHAI CHANG SENG

SJK(C) JOHOR JAYA

TEO YE DE

SJK(C) SERDANG BARU (2)

TIEO THONG LI

SJK(C) SERDANG BARU (2)

KU KAR WAI

SJK(C) SERDANG BARU (2)

HENG MINGYIN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

JARETH CHONG ZHENG JIE

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

HUDSON HAVARD TAI YI SHENG

SJK(C) KWANG HWA

CHENG ZHI SHENG

SJK(C) SUBANG

JENSEN PHUT

SJK(C) SHAN TAO

HANSEN LEE MING HAW

SJK(C) SHAN TAO

YONG LEONG ONN ADAM

SJK(C) KWANG HWA

HEAH AUN RAY

SJK(C) KIM SEN

CHEW PEI JOON

SK SERI SAUJANA

MUHAMMAD RAZIQQIN BIN HAIRUDIN

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

HA HEN JIE

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

CHUNG YI CHENG

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

LOW MAN REN

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

JOTI LIM RUI HAO

SK INANAM II

NUR ALYA SOFEA

SK INANAM II

MUHAMMAD AMIRRAHMAN

SK INANAM II

DAMIA HANA BINTI SAMRY @ MOHD SHAMRIE

SK INANAM II

NOR HUMAIRAH BINTI NORSHAHRUL MARZUKI

SK INANAM II

WAN KHADIJAH BINTI WAN MOHD FATIHIL KAMAL

SK INANAM II

MUHAMMAD SYAFIE BIN ABDUL MUTALIB

SK INANAM II

AISYA SOFEA BINTI AJIE PRASASTIE

SK INANAM II

KHAIRUL ANAM BIN IRMAN

SJK(C) KEAT HWA H

TAN XUAN YAN

SJK(C) CHUNG SING

MARK LAU KOH SIONG

SJK(C) CHUNG SING

TOMI NGU HONG HUI

SJK(C) CHUNG SING

DARREN TIONG XIAO SHENG

SJK(C) CHUNG HUA

ABIGAIL TOONG SII YUE

SJK(C) CHUNG HUA

HUN KAI YEN

SJK(C) SIN MIN (B)

YEW YAN RU

SJK(C) SIN MIN (B)

ERICA KEOK JENG JENG

SK SEREMBAN 2B

NUR QISTINA AQILAH BT AZMI

SK SEREMBAN 2B

MURSYIDAH BT MOHD FARID

SK SEREMBAN 2B

MUHAMMAD DANISH FAHMI BIN MOHAMAD AZMIR

SK SEREMBAN 2B

NURUL AKMA AZWA FARHANA BT RAMLI

SK SEREMBAN 2B

ARYANA MARISSA BT MOHD IKMAL HISHAM

SJK(C) WOON HWA

SHIN TING

SK TAMAN SELESA JAYA

DINEESH A/L SACIVARNEN

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR ADALIA DARWISYAH BINTI SHAHIZAM

SK TAMAN SELESA JAYA

WAN QISTINA BINTI WAN MD YUSNAZURIN

SK TAMAN SELESA JAYA

NOOR AMIRAH BINTI SHAFIEE

SK TAMAN SELESA JAYA

YAASINI A/P VEELAN

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR SYAMIMI AMALIN BINTI MOHD JAFRI

SK TAMAN SELESA JAYA

FATHIMA FARHANA BINTI SHAHUL HAMID

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR QISTINA BALKISH BINTI NORHAN

SK TAMAN SELESA JAYA

NURIZ FARIZAH BINTI SHAMSUL ANUAR

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR AINUL QISTINA BINTI MOHD ZAINAL FITRI

SJK(C) CHIO MIN 'B'

YEAP KAI XUAN

SJK(T) LADANG RINI

MADHUNISSA A/P MUNIANDY

SK ST STEPHEN ( M )

DARIEN ANAK BARTHOLOMEW

SJK(C) YU HWA

CHONG YU PENG

SJK(C) CHUNG CHENG

WILLIAM WONG LEH MING

SJK(T) LADANG SAGIL

NAVYAA MARAR A/P PRATHEEP VARMA MARAR

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

KOK ZHE SHEN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TEE HUEY YING

SJKC KUANG HWA

JOE LAI RONG ZU