BMOC Primary Team Award

YEAR 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

DARRIC CHOO JIAHONG

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

JEON YEONTAE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

RAYYAN BIN SAIF VARADHARAJULU

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

MADELEINE LIM EN QI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEAN YING XUAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

BIANCA SOO MIN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

KEIRA KOH LEE YEE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LOONG ZI HIN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

YU GEONWOO

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

VERONIQUE NG YERN LYNN




BMOC Primary Team Award

YEAR 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

YONG KEAN PING

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TAN SEBASTIAN POE-RYU

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TAN JUIN LE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LIAO YUHAO

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

EVAN CHUAH WEN JIE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEE ZISHEN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

WONG JYN HON

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

HOR NICGEL

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

CHEONG WYLIE

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LIM SIN YEE



YEAR 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

CHIN KEE HAU

SJK(C) KWANG HWA

LIM KHER HOM

SJK(C) KWANG HWA

ONG JUN CHEN

SJK(C) KWANG HWA

YEAP PIN CHENG

SJK(C) KWANG HWA

NG JIN HAO

SJK(C) KWANG HWA

HONG JOVYN

SJK(C) KWANG HWA

CHLOE WONG WAN YING

SJK(C) KWANG HWA

HOR ERN XI

SJK(C) KWANG HWA

ONG YU SHAWN

SJK(C) KWANG HWA

VALERIE YEOH YEAN NING



YEAR 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK INANAM II

AFIF ZAKUAN SHAH BIN AZIZUL

SK INANAM II

HAZIQ DANISH BIN MD SHAH RADZUAN

SK INANAM II

IZZ FATHI QISTINA BINTI HEMEZAN

SK INANAM II

HAZRIEL ZICKREY BRUCE LEE BIN ABDULLAH

SK INANAM II

ASMIERA SYAHIRA BINTI MASRI

SK INANAM II

DAYANG NUR QAIRINA BINTI JOHARI

SK INANAM II

MUHAMMAD DANI MIKAIL BIN JIMSBON

SK INANAM II

NORHALLEY ESTRELLA BINTI ABDULLAH

SK INANAM II

HANI HANANAH BINTI ABDULLAH

SK INANAM II

MOHAMAD WAFIE ALFIAN BIN ABDUL MALEK




BMOC Primary Team Award

YEAR 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

WONG XIN YI

SJK(C) KWANG HWA

CHLOE THENG JIA ERN

SJK(C) KWANG HWA

JOSHUA POON YOU HUA

SJK(C) KWANG HWA

TEOH ZHI NING

SJK(C) KWANG HWA

LEONG ZHI YOU

SJK(C) KWANG HWA

ELVIS LIM ZHENG JIE

SJK(C) KWANG HWA

WONG YUN NING

SJK(C) KWANG HWA

TAN YI JIE

SJK(C) KWANG HWA

NG ZI SWENN

SJK(C) KWANG HWA

HOONG LING WEI



YEAR 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK CONVENT (M)

AYESHA HUMAYRA BT MOHD RIZAL

SK CONVENT (M)

EVA MARIE TAY HUI THING

SK CONVENT (M)

ALEXANDRIA MOSE RAJ

SK CONVENT (M)

KERRTHANASHYAM A/P PARANI KUMAR

SK CONVENT (M)

SHREYA DINESH

SK CONVENT (M)

IRA BERRY DARSHINI A/P PALRAJ

SK CONVENT (M)

HAASHINIE A/P PATHMANATHAN R

SK CONVENT (M)

AISYAH BINTI FAREEN SHAZLI

SK CONVENT (M)

GOURANGA PRIYA NAVIN NATHAN

SK CONVENT (M)

PRISCILLA SHALINI PETER



YEAR 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK INANAM II

KHAIRUL AZAM BIN IRMAN

SK INANAM II

NUR BATRISYIA BINTI MOHD NOR FAIZAL

SK INANAM II

NUR AQILAH BINTI AZLAN SHAH

SK INANAM II

NURSYAURAH AQILAH BINTI ZHAMZAMIEE

SK INANAM II

MUHAMMAD ARFASH ZAQWAN BIN MOHD AZMI

SK INANAM II

RABIAH BADARIAH BINTI BADRUHISEM

SK INANAM II

SHEERAZIM KHAN BIN FAZIR KARIM

SK INANAM II

AFIF NAJHAN BIN AZMAN

SK INANAM II

NUR HIDAYAH FAZILAH BINTI MOHD FAIZAL

SK INANAM II

NUR AFIQAH FATANAH




BMOC Primary Team Award

YEAR 4 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TAN KAI LER

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

BRIGHTON LAU SHAO AIK

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

NG KAI WEN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

AIDEN TAN YONG JIA

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TALLULAH BELLE AZMALL

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

NALISYA NAQINA NOOR BINTI MARIKH AZAHARI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TUH ZHEN HUI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

HII TIM MING

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

RADIN ADAM ISKANDAR

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LOI KUAN WEI



YEAR 4 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK CONVENT (M)

SOWMIYA A/P B.P RAVI

SK CONVENT (M)

NASHELY DINESH

SK CONVENT (M)

SHARLYN BALAN

SK CONVENT (M)

ERYNA FAREEHA BT KHAIRIL FAIZ

SK CONVENT (M)

KIMAYA VASUDEVAN

SK CONVENT (M)

SARVINI SUBESTHERAN

SK CONVENT (M)

KEHJITRA A/P MOGAN

SK CONVENT (M)

SONIA ANNE MENON

SK CONVENT (M)

REYSELAH DEWI A/P THANABALLAN

SK CONVENT (M)

DAANIAA A/P BARNABAS

SK CONVENT (M)

PRIYANKA RAINA RAJAH



YEAR 4 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK INANAM II

AHMAD AIMAN FAIZ BIN AHMAD JOHARI

SK INANAM II

DARWISYAH SAFIYA BINTI JIMSBON

SK INANAM II

MOHAMMAD REZKY QAYYUM BIN PEDDA

SK INANAM II

NUR LILYA SYAFINY BINTI MOHAMAD ROMZEE

SK INANAM II

SITI ZAHARAH BINTI ABDUL KUSIN

SK INANAM II

MOHAMAD IRWANSHAH BIN MOHD WALI

SK INANAM II

NUR HIDAYAHTUL BINTI ALMOSADRI

SK INANAM II

MUHAMMAD IRFAN HANIF BIN NAZLI

SK INANAM II

RUSHDY ROBERT

SK INANAM II

SHAHRUL HAFIZIE BIN ABDIN




BMOC Primary Team Award

YEAR 5 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK TAMAN SELESA JAYA

PUTERA AHMAD ISHAQQ AL-HASYIMI BIN LOKHMAN SHAH

SK TAMAN SELESA JAYA

BRINDHA VAISHNAVI A/P MANIMARAN

SK TAMAN SELESA JAYA

ADARSHINI A/P SURESH

SK TAMAN SELESA JAYA

NURUL ZUHAYRA BINTI YAHYA

SK TAMAN SELESA JAYA

NURIN ATHIRAH BINTI NORMI

SK TAMAN SELESA JAYA

ELISHA NUR IMAN BINTI MUHAMMAD SUHAIMI

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR ALIYA UMAIRAH BINTI ZAINUDIN

SK TAMAN SELESA JAYA

AISYA SOFEA BINTI ISKANDAR SHAH

SK TAMAN SELESA JAYA

DEVAAGARANN A/L PON PANDIAN

SK TAMAN SELESA JAYA

HOLIKA RAJ

SK TAMAN SELESA JAYA

SHARVIN A/L CHANDRAN



YEAR 5 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SHAN TAO

WONG SHIN EN

SJK(C) SHAN TAO

CARSON CHANG XIAO WU

SJK(C) SHAN TAO

CHENG VEI ERN

SJK(C) SHAN TAO

PONG CHEE HOW

SJK(C) SHAN TAO

CHENG VEI ZHEN

SJK(C) SHAN TAO

LIZ MAYBELLINE SOON

SJK(C) SHAN TAO

MADELEINE LO SHI JING

SJK(C) SHAN TAO

NATHAN WONG TZE FUNG

SJK(C) SHAN TAO

ISAAC CHAN HENG GIA

SJK(C) SHAN TAO

SIM YU JIE



YEAR 5 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK INANAM II

WAN AISYAH BINTI W.MOHD FATIHIL KAMAL

SK INANAM II

AMPUAN DAYANG NUR FATIHAH BINTI AWANG ACHEH @ MOHD HELMI

SK INANAM II

NOORFASYANDA PUTRIE BINTI ALISALINDARAN

SK INANAM II

NUR ISSABEL ZAMRUD BINTI JOHNNEY

SK INANAM II

ERYSSA ZALEA BINTI AZLEE

SK INANAM II

NUR QISTINA HAWA ARIESYA BINTI M. IDRIS

SK INANAM II

MOHAMMAD HAIQAL QUSYAIRIE BIN MOHD SAFAWAN

SK INANAM II

IFFAH NADIA BINTI ASMIN

SK INANAM II

AL HANI AZRA' BINTI IDHAM

SK INANAM II

NOOR ANIZA BINTI IRWAN




BMOC Primary Team Award

YEAR 6 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK TAMAN SELESA JAYA

VERONICA ANN A/P CALVIN

SK TAMAN SELESA JAYA

PRIYASAKTHI A/P NADARAJA

SK TAMAN SELESA JAYA

KIRSHAVINA A/P KUMAR

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR QISTINA BALKISH BINTI NORHAN

SK TAMAN SELESA JAYA

ELLESYA BALQIS BINTI MISRAN

SK TAMAN SELESA JAYA

VARSHINI A/P LINGAM

SK TAMAN SELESA JAYA

SURANJAN A/L RAJENDRAN

SK TAMAN SELESA JAYA

AINA SYUHADA BINTI AINOLZAHKI

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR ADALIA DARWISYAH BINTI SHAHIZAM

SK TAMAN SELESA JAYA

NUR QISTINA BALKISH BINTI NORHAN

SK TAMAN SELESA JAYA

YAASINI A/P VEELAN

SK TAMAN SELESA JAYA

NURIZ FARIZAH BINTI SHAMSUL ANUAR



YEAR 6 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SEREMBAN 2B

NILASHAH SIVAJODI

SK SEREMBAN 2B

DEO YUE AI MACAYLA

SK SEREMBAN 2B

SACHIN AHILESH A/L KARUNAMOORTHY

SK SEREMBAN 2B

ARYANA MARISSA BT MOHD IKMAL HISHAM

SK SEREMBAN 2B

NURUL AKMA AZWA FARHANA BT RAMLI

SK SEREMBAN 2B

MURSYIDAH BT MOHD FARID

SK SEREMBAN 2B

NUR QISTINA AQILAH BT AZMI

SK SEREMBAN 2B

MUHAMMAD DANISH FAHMI BIN MOHAMAD AZMIR

SK SEREMBAN 2B

NURIN NAJWA BT AHMAD

SK SEREMBAN 2B

AIDIL AMMAR RAID ALRI BIN HAELMI ALRI



YEAR 6 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEIA MAYSSA BINTI MASYERIN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ANGGUN SORACCA JAYA

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TEE HUEY YING

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

KOK ZHE SHEN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LIM ZI RONG

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

YONG ZHI QING

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ARAVINTHAN ARULALAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

SARA ALESHA BINTI AMIRUL FARES

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

SYED RAYN OMAR ALBAR

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

REYHANA ARISHA BINTI MOHAMMAD AZLAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LOO JING YAN



YEAR 6 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

KESAVAA PRIYAN A/L S GUNASEGARAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

ABINAYA A/P MAGANDRAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

VANITA A/P ESVARAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

VILOCHAAN A/L RAMASH

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

THASVIN A/L PREMNATH

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

LEKSSHYA A/P PERAM ANNAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

RITHIKRAJ A/L YOGESWARAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

ROSHINI A/P PATHMANATHAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

TAMIL ARASAN A/L CHANDRAN

SJK(T) TAMAN TUN AMINAH

RYASHREE A/P SIVANESAN



YEAR 6 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

NIROSHAAN A/L CHANDRAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

KAUSALYA A/P RAJENDRAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

PUVISHA A/P MURUGAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

PURANI A/P GUNALAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

THIVAASHINI A/P SIVANESAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

SAI NISSHA A/P JAGANATHAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

MALATHI A/P OLAGANATHAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

KEERTNA A/P LOGASIMMAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

SIVARUBBEN A/L JAYABALAN

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

FABIAN NAVEEN A/L FERLIEX

SJK(T) LADANG ULU TIRAM

MAADHAV PRASAD A/L MAHENTHIRAN