BMOC Ranking Year 3

Gold

School Name

Student Name

IOMaths Center

HANG YU EN

IOMaths Center

GAN RU YING

IOMaths Center

TANG KIAT LENG

IOMaths Center

CHAN HUI XIN

SJK(C) KEPONG 2

KHOR JING HUI

SJK(C) CHONG CHENG

YAP SHI THAU

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHEAH JOR WII

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KOAY YI WEN DOROTHY

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHAW EU JIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM YU JING

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

LOH KENVY

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

PHANG YI YANG

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

TEE ZHI LI

SJK(C) CHUNG KWOK

HU BANG ZHEN

SJK(C) CHUNG KWOK

POON YAN HAN

SJK(C) CHUNG KWOK

KOR MIN XUAN

SJK(C) KONG MIN CAWANGAN KEDUA

KHAW EASON

SJKC TUNG HUA SIBU

PAU KIN RUI

Silver

School Name

Student Name

IOMaths Center

H'NG KHAI QI

SJK(C) CHONG CHENG

YEAP CHIA YIK

SJK(C) CHONG CHENG

THAM YUE XUAN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIEW JO XIN

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

TSEN KAY FUNG

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

LYDIA CHING JIA HUI

SJK(C) CHENG SIU 2

SOH YE SHENG

SJK(C) CHENG SIU 1

NG YINNING

SJK(C) BUKIT BERUANG

ONG JOON HONG

SJK(T) LADANG SAGIL

SUDARSHANAN A/L MURALI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

NG KAI WEN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

TAN KAI LER

SJKC CHUNG HUA SEREMBAN

CLEMENT LIM KAI ENG

SJKC TUNG HUA SIBU

JOSEPH WONG SZE SHENG

SJKC TUNG HUA SIBU

NGEI ZHU MING

Bronze

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

CHANG JINCHENG JAN

SJK(C) KEPONG 2

TAN LI-YEN

SJK(C) CHONG CHENG

KOH WEN QI

SJK(C) SHAN TAO

CYRUS YAP HENG JUN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

TAN WEN TING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

NG ZIN TENG

SJK(C) YUK CHIN

YANG YUEN YA

SJK(C) SIN HWA

LAI ZI XIN

SJK(C) SIN HWA

GILLIAN CHUNG YI XIN

SJK(C) CHUNG KWOK

LLYAM LING LYANG-C

SJK(C) CHUNG KWOK

MATTHIAS KOH CHENG YAO

SJK(C) CHUNG KWOK

LIM YOU YANG

SJK(C) CHUNG KWOK

TRYTHENA LEONG KAI QING

SJK(C) CHUNG KWOK

IAN LAI CHANG ZHEN

SJK(C) CHUNG HWA PRESBYTERIAN

LIM YU TING

SJK(C) BOON BENG

LEE XIN JIE

SJK(C) CHENG SIU 1

MARCUS HENG YE BIN

SJK(C) CHEOW MIN

EE KANG YE

SJK(C) PAI WEN

ISAAC NATHANIEL

SJK(T) LADANG SAGIL

SUHASNI A/P H. HARIHARAN

SJK(C) SEMAMBU

JAVIS HANG GUANG WEI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

HALEY TAN HUI MIN

DREAMZ ART ACADEMY

LEE JUN HAO

DREAMZ ART ACADEMY

LOUIS HII NENG HAO

Merit

School Name

Student Name

IOMaths Center

HAYLEY LIM EE NA

IOMaths Center

LEE JIAN LE

IOMaths Center

MOHAMMED AFHAM

IOMaths Center

SAW KHING HIN

SJK(C) CHEE WEN

MARIUS LEE JUN YI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

CHU LIANG KANG

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

CHIN YI WEN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

SOO WEI YANG

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

TAI ZHE YI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LUCAS LAU ZHI XUAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

FUNG YU JIE

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

VICKY IVY KOH QEONG YUN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

NICOLE TAN WEI JIA

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

DAPHNE OH XIN NI

SJK(C) KEPONG 2

LEE JIA YING

SJK(C) KEPONG 2

TAN ZUN SHENG

SJK(C) CHONG CHENG

KEE LEE EE

SJK(C) YUK CHIN

NATHANIA LIM YUE YEE

SJK(C) YUK CHIN

LEONG JIE YING

SJK(C) CHUNG HUA BATU 10

RANDY NG ZEN LUK

SJK(C) CHUNG HUA NO. 5

SEE PEI HUI

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

CHONG ZE XIANG

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

APRIL TSEU YU SUEN

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

CADEN JOSHUA YEE MAJUYAH

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

HA HEN ZHI

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

YVAINE CHONG YUNG ER

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

NEHEMIAH HONG SENG YI

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

JORDON JUNIOR CHANG

SK INANAM II

DARWISYAH SAFIYA BINTI JIMSBON

SK INANAM II

NUR LILYA SYAFINY BINTI MOHAMAD ROMZEE

SK INANAM II

NUR AMELLE FARHANI BINTI ABI SOPIAN

SK INANAM II

DHIYA ALAISYAH BINTI KASRIN

SK INANAM II

NOR FARHANAH BINTI NORSHAHRUL MARZUKI

SK INANAM II

NUR AIN BINTI MUHAMMAD RAPI

SRK ST AGNES

MOHD IAN BIN MOHD JOH

SJK(C) SIN HWA

MUHAMMAD ELMAN ANAQIE

SJK(C) SIN HWA

KHAIRUNNISA ASYIRIN BT MIRWAN

SJK(C) CHI HWA

YEE GUO HAO

SJK(C) CHI HWA

CHONG SHI SHENG

SJK(C) KEAT HWA H

THEAN YU WEI

SJK(C) KEAT HWA H

FELIX LEE HAO LUN

SJK(C) KEAT HWA H

CHOI CHIAN YEW

SJK(C) CHENG SIU 2

WONG KA YEE

SJK(C) STAMPIN

THYPHEANA PERTHY TIMOTHY

SJK(C) STAMPIN

CALVIN CHONG ZHAO BING

SJK(C) STAMPIN

WENDA LAI SIAW NA

SK CONVENT (M)

ARISSA BINTI FAKAMIZI

SJK(C) CHUNG HWA PRESBYTERIAN

YEO JIN JIA

SJK(C) BOON BENG

KHOR ZHI XUAN

SJK(C) PUI GIN

JORDAN GWEE JIA HONG

SJK(C) PUI GIN

SIEW TSHUNG MIN

SJK(C) PUI GIN

CHIN YUE HAO

SJK(C) PUI GIN

LEE WEI TING

SJK(C) SYN HUA

LUM KAI PING

SJK(C) MIN SIN

SOO PO MING TERREACE

SK AGAMA

NUR ALEESYA BINTI HAJA MUHAIDEEN

SK AGAMA

FAZIA SYAHZANI MOHAMAD SYAHRIL

SK AGAMA

NUR AZZALEA DAMIA BINTI AHMAD FAUZI

SJK(C) HUN BIN

ANG JIN WEI

SJK(C) HUN BIN

OUNG ZE SHEN

SJK(C) LOK YUK LIKAS

CYDNEY ISABELLE

SJK(C) LOK YUK LIKAS

SHARON LO WEI TING

SJK(C) CHUNG HWA LIMBANG

LIEW ZHI YUN

SK TAMAN BUKIT MALURI

IDEN RAFAEL WONG TIAN REN

SJK(C) YUK CHOI

LEONG JIA WEI

SJK(C) YUK CHOI

RAY CHIN RUI

SJK(C) KUNG MING (1)

LAY ZHAO SHIANG

SJK(C) KUNG MING (1)

SU JUN LIN

SJK(C) KUNG MING (1)

SONIA CHENG FAN JI

SJK(C) AI CHUN 1

KOH YU YAN

SJK(C) AI CHUN 1

YORIKO CHANG

SJK(C) CHUNG SIN

CHAI WILSON

SK CONVENT

DEVEGA A/P KUMARESAN

SK CONVENT

KAUSALYA A/P KANNAN

SJK(C) AI CHUN 2

MARCUS TAN DE FANN

SJK(T) JENJAROM

KEERTHANA A/P THIRUMALAI

SJK(T) JENJAROM

TAMARAISELVAN A/L MURIGAYAN

SJK(T) JENJAROM

NEHA A/P PARANJOTHI

SJK(T) JENJAROM

KARTIGEYAN A/L PALANIVELU

SJK(C) EOK KWAN

ABHISIT UDOMSORN A/L PRAK JUN

SJK(T) LADANG SAGIL

THISHAN A/L JAYAKUMAR

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ISAAC GABRIEL NG CHUNG WING

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

JARRETT LING JI AN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

BRIGHTON LAU SHAO AIK

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEE JUN JIE

SJK(C) ANGLO CHINESE (KOTA KINABALU)

JAYDEN WONG JIA LE

SJKC TUNG HUA SIBU

GRAYSON TANG YEE YANG

SJKT KANGKAR PULAI

KEERTHANA A/P KRISHNA KUTTY