Year 7
BEST YEAR 7 TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL DESMOND GIAM
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHILLON CHAI ZIQING
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHAN JIA ZHENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL WONG YUNG JER
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL MOO KHAI HAO
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LIM KAI ZHE
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAN WEIU CHENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL YONG JIE LIP
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KONG ZHENG YAO
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAN FU LUN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE RONG SHENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE JING QIAN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LIAN WEI XIANG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL EMILY LIM JIA HUEI
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK CHUNG LING DANIEL TAN ZE SHENG
SMJK CHUNG LING ONG CHEN PING
SMJK CHUNG LING LEE ZONG JUNN
SMJK CHUNG LING NEIL LAI GUAN MING
SMJK CHUNG LING YEW YIK KHAI
SMJK CHUNG LING CH'NG CHEE HONG
SMJK CHUNG LING LEONG JI CHAO
SMJK CHUNG LING CHO WEI LOON
SMJK CHUNG LING TIMOTHY LIM WEI SHEN
SMJK CHUNG LING LEE SHENG GUANG
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK KEAT HWA 1 (CF) HOR YE HENG
SMK KEAT HWA 1 (CF) LAI YU HAO
SMK KEAT HWA 1 (CF) OOI J SEN
SMK KEAT HWA 1 (CF) TUNG CHUN XIAN
SMK KEAT HWA 1 (CF) ONG KAI WEN
SMK KEAT HWA 1 (CF) LOH TEIK YAN
SMK KEAT HWA 1 (CF) HO BING XIAN
SMK KEAT HWA 1 (CF) ALYSSA TING SUE-LYN
SMK KEAT HWA 1 (CF) NG CHIET YEE
SMK KEAT HWA 1 (CF) ONG ZHAN WEN
Year 8
BEST YEAR 8 TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAKEDA SHIGENORI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL ONG XIN JIONG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL MOK YAN LING
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE JIAZHE
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL GAN HUI ZHI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LIM XIN HONG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHAN TIN PING
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAN LI WEI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHUA RUI CHEN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LIEW QIAN HUI
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
HIN HUA HIGH SCHOOL TAN JIA QING
HIN HUA HIGH SCHOOL DICK-SON KHOO
HIN HUA HIGH SCHOOL WONG KUAN HUA
HIN HUA HIGH SCHOOL NG CHIN SEANG
HIN HUA HIGH SCHOOL CHOO WEN JIONG
HIN HUA HIGH SCHOOL LEE THIAN JIUNN
HIN HUA HIGH SCHOOL LIM HONG YEAN
HIN HUA HIGH SCHOOL LOH GUO JUN
HIN HUA HIGH SCHOOL DOUGLAS TEH YI KEN
HIN HUA HIGH SCHOOL LOW HUA KUAN
HIN HUA HIGH SCHOOL GOH JIN ER
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK CHUNG LING AARON SAW MIN SERN
SMJK CHUNG LING DANIEL LIM WEE SOONG
SMJK CHUNG LING JAMES TOK CHUN SEAN
SMJK CHUNG LING OOI FENG CHUANG
SMJK CHUNG LING TAN RUN EN
SMJK CHUNG LING OOI MING YANG
SMJK CHUNG LING BENJAMIN LIM TZER FENG
SMJK CHUNG LING ONG KAR MING
SMJK CHUNG LING ONG REN CHING
SMJK CHUNG LING LOH HONG NIAN
SMJK CHUNG LING KH'NG HUI HONG
SMJK CHUNG LING CHUA AUN KHANG
SMJK CHUNG LING LIM JUN HAO
Year 9
PLATINUM TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL FOO SHI QUAN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL NG JING HONG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE ZHI WEI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL YANG ZI YUN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAN SOON WEI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHONG WEN KAI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL WONG YUNG SHEN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL JEREMY KOU KHAI JIE
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL YAP JEAN MAY
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE YUHANG
GOLD TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK CHUNG LING CHONG JING QUAN
SMJK CHUNG LING DARYL LEE KAI YUEN
SMJK CHUNG LING SEAH JIA DING
SMJK CHUNG LING YEOH ZHONG XIEN
SMJK CHUNG LING TEH YU XUAN
SMJK CHUNG LING KANG JIAN XIANG
SMJK CHUNG LING ONG SI HAN
SMJK CHUNG LING TAN WEI JIE
SMJK CHUNG LING SEAN TAN
SMJK CHUNG LING TEH REN JIE
SMJK CHUNG LING MONG JUIN HWAYE
SMJK CHUNG LING AU ZHE KHYE
SMJK CHUNG LING TEO JENG HUEI
SILVER TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK JIT SIN (CF) LIM CHIN CHUAN
SMJK JIT SIN (CF) HAW YI TZE
SMJK JIT SIN (CF) MOY HAOBEI
SMJK JIT SIN (CF) ONG WEI XIN
SMJK JIT SIN (CF) ONG YEE WEI
SMJK JIT SIN (CF) LIM YI HE
SMJK JIT SIN (CF) TAN CHIN HUAN
SMJK JIT SIN (CF) KEE YEE XIAN
SMJK JIT SIN (CF) TAN KHAI WEN
SMJK JIT SIN (CF) LEE ZAHN SWEN
BRONZE TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Cheng Tristan
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Chang Coco
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Kuan Christopher
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Goon Cian
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Boon Bryan
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) GRACE GUNAWAN
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Chay Yi Hao
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Liew Kye Foong
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Sharma Ruchirangad
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) Hur Seung Jun
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG TAN BING CHIEH
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG SAMANTHA CHEW SHU CHYEN
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG LEE CHING CHING
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG LIM LE SHIN
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG KOK KAR YING
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG TEH YI JUN
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG LILIAN ANG LI EN
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG TANG SUEH JING
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG IVY CHEOW XING FANG
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG CALLIE NG KHENG RHUI
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK KRIAN H'NG BEE KEE
SMK KRIAN KHOR YEE YING
SMK KRIAN TANG GUAN YI
SMK KRIAN AMY NG KAI TING
SMK KRIAN TAN ZHI LING
SMK KRIAN KHOR WENG HUI
SMK KRIAN TAI JIA NIAN
SMK KRIAN LIM KHIM PENG
SMK KRIAN LAW CHAO YEE
SMK KRIAN TAN HAO YANG
SMK KRIAN ETHAN DEN KHYE ZHEN
Year 10
BEST YEAR 10 TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMJK CHUNG LING CHUAH TING KHAI
SMJK CHUNG LING CALVIN LEE YU TING
SMJK CHUNG LING CHIA JING HENG
SMJK CHUNG LING OOI WEI LOON
SMJK CHUNG LING DANIEL FOO WEN NGIAP
SMJK CHUNG LING LEE MIN JIE
SMJK CHUNG LING JASON KOAY SOON CHYE
SMJK CHUNG LING TEOH JING WEI
SMJK CHUNG LING LOOI JOON JENG
SMJK CHUNG LING CHEW ZI LIN
SMJK CHUNG LING FOK SING TIAN
SMJK CHUNG LING NICHOLAS LAI JIAN MING
SMJK CHUNG LING CHEN ZHE RUI
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK PEREMPUAN METHODIST GLADYS LEE HEW TONG
SMK PEREMPUAN METHODIST KASSIE BT DATO ABU BAKAR
SMK PEREMPUAN METHODIST KRITTIKA A/P TAMIL SELVAN
SMK PEREMPUAN METHODIST CHONG JIA YU
SMK PEREMPUAN METHODIST HOONG WAI MUN
SMK PEREMPUAN METHODIST YOGA THARSHINI A/P PANJA SEIYAM
SMK PEREMPUAN METHODIST THARSHINI A/P SANDARAGESAN
SMK PEREMPUAN METHODIST KHOO JO YIN
SMK PEREMPUAN METHODIST NUR HANANI BT ARIF SHAH
SMK PEREMPUAN METHODIST KEE KAH WEI
SMK PEREMPUAN METHODIST YOU ZHI CHENG
SMK PEREMPUAN METHODIST CHONG POOI SUN
SMK PEREMPUAN METHODIST AMELIA BINTI AZHAR
SMK PEREMPUAN METHODIST MANREEN KAUR BADESHA
SMK PEREMPUAN METHODIST CHAN GA MEN
SMK PEREMPUAN METHODIST THURGA ROOBINE A/P RADHA KRISHNAN
SMK PEREMPUAN METHODIST WU ZHUO LAN
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK KRIAN KHOR KHAI SHYEN
SMK KRIAN ONG WEI SIANG
SMK KRIAN KANG MING QIAN
SMK KRIAN LEE JUN XUAN
SMK KRIAN LAU SOOK KHAN
SMK KRIAN NG CHIN HUAN
SMK KRIAN HO ZHE XUAN
SMK KRIAN NG PEI CHI
SMK KRIAN KHOR ZHU QI
SMK KRIAN NG CHIA HONG
Year 11
PLATINUM TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL GOH WEI TI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAY YEE CHOON
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TAN SONG KHAI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL LEE SIYING
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL ONG KAH SENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL HOOI CHENG LEONG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL POH CHUN HOU
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL SIM ZHENG WEN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL YUAN SIN YI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL TEH ZHI DA
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL CHAN KOK LEONG
GOLD TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
HIN HUA HIGH SCHOOL CHENG YI CHEN
HIN HUA HIGH SCHOOL WOO YING ZHENG
HIN HUA HIGH SCHOOL LIM YEN TING
HIN HUA HIGH SCHOOL CHIAM HAN CHANG
HIN HUA HIGH SCHOOL CHIA BIING HANN
HIN HUA HIGH SCHOOL LEW CHEN CHANG
HIN HUA HIGH SCHOOL TAN KE YI
HIN HUA HIGH SCHOOL LIEW KAH HUI
HIN HUA HIGH SCHOOL TEE JUN REN
HIN HUA HIGH SCHOOL LIM JI HONG
SILVER TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK KRIAN LIEW HAI LIANG
SMK KRIAN ONG DING SHENG
SMK KRIAN PHUAH YI SHENG
SMK KRIAN KHO JIA LIN
SMK KRIAN ONG YEE TING
SMK KRIAN ONG WEI ZHI
SMK KRIAN YEAP SHU CHEN
SMK KRIAN NG JYE YI
SMK KRIAN KANG SHUN QIAN
SMK KRIAN LIM CHONG CHUAN
SMK KRIAN ONG HOOI LUEN
SMK KRIAN ENG ZI KANG
SMK KRIAN TAN CHIA YEE
SMK KRIAN OAY ZHI LIN
SMK KRIAN KHOO WAN CHING
SMK KRIAN TEOH KHAI LER
BRONZE TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK LUTONG TAY JING SHENG
SMK LUTONG VOON HAN EN
SMK LUTONG CHIAM TAT MING
SMK LUTONG JONG LUNG SIN
SMK LUTONG YVANESSA ANAK HENRY LEMAT
SMK LUTONG MOHAMMED AZIZUL BIN ADENG
SMK LUTONG HUONG YU ZHE
SMK LUTONG EMILY RINTA ANAK LEMBANG
SMK LUTONG THOMAS KONG SIEN NGUAN
SMK LUTONG LEONG JIA MEI
SMK LUTONG ALVIN CHUA MING JUN
SMK LUTONG LIU KUANG XIONG
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK SULTAN ISMAIL KONG YONG FAI
SMK SULTAN ISMAIL MUHAMMAD HANIS HANAFI BIN ZULKIFLEE
SMK SULTAN ISMAIL MUHAMAD FARHAN BIN MOHD. MAZLAN
SMK SULTAN ISMAIL LEE KAI SIAN
SMK SULTAN ISMAIL NURUL DARLEENA BINTI NORSHAIDI
SMK SULTAN ISMAIL SIVA NYANAMANI SANDRASAGRAN
SMK SULTAN ISMAIL TAN KAI XIN
SMK SULTAN ISMAIL NG NELYNN
SMK SULTAN ISMAIL MUHAMMAD DANIAL BIN ROSLI
SMK SULTAN ISMAIL MUHAMMAD FAEZ BIN SHAMSUDDIN
SMK SULTAN ISMAIL PRIYALOSSHINI MANOKAR
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME
SMK KEAT HWA 1 (CF) LIM YOU SHENG
SMK KEAT HWA 1 (CF) EUNICE YEOH YI CHING
SMK KEAT HWA 1 (CF) KOAY HONG VIN
SMK KEAT HWA 1 (CF) LOO XUAN SONG
SMK KEAT HWA 1 (CF) TAN SU SHING
SMK KEAT HWA 1 (CF) OOI ZE YAN
SMK KEAT HWA 1 (CF) LOO KAI XEN
SMK KEAT HWA 1 (CF) DELIA LOW FANG FANG
SMK KEAT HWA 1 (CF) CHUAH BOON HAN
SMK KEAT HWA 1 (CF) TUNG JIN KEAT