Team Awards are dedicated to schools.
Trophies are awarded to Platinum, Gold, Silver, Bronze, Year 7 Best Team and Year 8 Best Team.
Certificates are awarded to High Distinction and Honourable Mention Team.

YEAR 9
PLATINUM TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SM SABAH TSHUNG TSIN SALLY LIM JIA HUI 9
SM SABAH TSHUNG TSIN NOBELLE TAY GEOK HONG 9
SM SABAH TSHUNG TSIN MABELLE TAY GEOK YIN 9
SM SABAH TSHUNG TSIN WENDY NGU XHIAU WEN 9
SM SABAH TSHUNG TSIN LAI CHUNGZEN 9
SM SABAH TSHUNG TSIN EDISON WONG JUN KAIH 9
SM SABAH TSHUNG TSIN JASON LO ZHEN SHENG 9
SM SABAH TSHUNG TSIN LIN ZI RONG 9
SM SABAH TSHUNG TSIN IAN CHUNG KA HIEN 9
SM SABAH TSHUNG TSIN BRIAN YAP KAH SAN 9
GOLD TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL AHN JI SOO 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL S. RAAMAMURTHY 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL MA RYANG EUI 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL LEE THIEL 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SAMUEL PARK CHAN MIN 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM EUN JI 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM DONG YOON 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM DOYOUNG 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM WON KYO 9
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SUNG JIN 9
SILVER TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SMK KATHOLIK (M) MOK SIAO CHI 9
SMK KATHOLIK (M) GABRIEL SENG QI WEN 9
SMK KATHOLIK (M) LEE LAP SANG 9
SMK KATHOLIK (M) ONG CHUNG XIAN 9
SMK KATHOLIK (M) CHOK SEAN 9
SMK KATHOLIK (M) TAN WEI YOUNG 9
SMK KATHOLIK (M) YAP ZHI YUN 9
SMK KATHOLIK (M) CHEAH HIU LAM 9
SMK KATHOLIK (M) LIM YIZHENG 9
SMK KATHOLIK (M) SOO SHER MIN 9
BRONZE TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SMJK CHUNG LING LEE MIN JIE 9
SMJK CHUNG LING OOI TZE P'NG 9
SMJK CHUNG LING FOK SING TIAN 9
SMJK CHUNG LING ONG MING CHUNG 9
SMJK CHUNG LING CHIA JING HENG 9
SMJK CHUNG LING CALVIN LEE YU TING 9
SMJK CHUNG LING TEH JIM CHYUAN 9
SMJK CHUNG LING DANIEL FOO WEN NGIAP 9
SMJK CHUNG LING FOO YIEW MIN 9
SMJK CHUNG LING NICHOLAS LAI JIAN MING 9
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) HARASEES SACHDEV 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) ASWAATH BALASUBRAMANIAN 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) GUNAWAN GRACE 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) TIMOTHY LEONG 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) PRANETR PATTABHIRAMAN 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) VISWANATH AISHWARYA 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) MARK JALLEH 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) ERFAN SAEBI 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) KATAKURA NANAMI 9
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) RYAZ PATEL HUDA 9
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SMK METHODIST PETER LAW KIING KING 9
SMK METHODIST ANNE MAH HUEY HUEY 9
SMK METHODIST JACKY WONG CHIEW YONG 9
SMK METHODIST COURTNEY TANG 9
SMK METHODIST ERIC NGU KOH WON 9
SMK METHODIST CINDY SUI YEA ZHEN 9
SMK METHODIST ALEXANDRA WEE REI HSIA 9
SMK METHODIST ALVIN LOH WEN LIANG 9
SMK METHODIST TIMOTHY LAI WEI SIANG 9
SMK METHODIST ANDY LOH WEN CHEN 9
SMK METHODIST TAN KWAN YEE 9



YEAR 8
BEST YEAR 8 TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SMJK CHUNG LING TEH YU XUAN 8
SMJK CHUNG LING ONG CHUNG YEAN 8
SMJK CHUNG LING YEOH ZHONG XIEN 8
SMJK CHUNG LING ONG SI HAN 8
SMJK CHUNG LING MONG JUIN HWAYE 8
SMJK CHUNG LING CHONG JING QUAN 8
SMJK CHUNG LING DARYL LEE KAI YUEN 8
SMJK CHUNG LING TAN WEI JIE 8
SMJK CHUNG LING TAY YI SHENG 8
SMJK CHUNG LING KANG JIAN XIANG 8
SMJK CHUNG LING AU ZHE KHYE 8
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) CHANG COCO 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) CHENG TRISTAN 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) KUAN CHRISTOPHER 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) LEE AUSTEN 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) SACHDEV BUKARAN 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) BOON BRYAN 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) SHARMA RUCHIRANGAD 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) LIEW KYE FOONG 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) WILSON ZOE 8
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) LEONG SHANE 8
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL CHANG WOOJIN 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM HYO KYOUNG 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL PARK JUN BUM 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM YE JI 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL CHOI INHU 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL NG JING YANG 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SEO WOO BIN 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM TAE YOUNG 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL PARK JEONG IN 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SIN SEONG GWAN 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL PARSA DAVOODI MAKINETAD 8
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM MINJI 8



YEAR 7
BEST YEAR 7 TEAM AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SMJK CHUNG LING AARON SAW MIN SERN 7
SMJK CHUNG LING TEH JIA TONG 7
SMJK CHUNG LING ALDRIC GOH ZE KAI 7
SMJK CHUNG LING TAN RUN EN 7
SMJK CHUNG LING CHAN KHAI SHEN 7
SMJK CHUNG LING DANIEL LIM WEE SOONG 7
SMJK CHUNG LING KH'NG HUI HONG 7
SMJK CHUNG LING TEOH ERN SHENG 7
SMJK CHUNG LING OOI MING YANG 7
SMJK CHUNG LING CHUA AUN KHANG 7
HIGH DISTINCTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SM SABAH TSHUNG TSIN ELISHA CHUNG XIN YEE 7
SM SABAH TSHUNG TSIN KEVIN TING YUN ZHANG 7
SM SABAH TSHUNG TSIN WONG JIA MAN 7
SM SABAH TSHUNG TSIN CYRUS TSEN SHI PEI 7
SM SABAH TSHUNG TSIN PARK JAE YOUNG 7
SM SABAH TSHUNG TSIN NIGEL LEONG ZHENG HAO 7
SM SABAH TSHUNG TSIN ALYSSA CHAN YUE YUE 7
SM SABAH TSHUNG TSIN KONG MIN HUI 7
SM SABAH TSHUNG TSIN LIEW YUNG JUN 7
SM SABAH TSHUNG TSIN HO SOON ZHI 7
SM SABAH TSHUNG TSIN NAAVIN RAVINTHRAN 7
HONOURABLE MENTION AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME YEAR
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL JIN HYUNG WOO 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM JUNE-CHEOL 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM JUN SEOK 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL CHAE YOUNGWOO 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL BISWAS APARAJITA 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL OH SO YOUNG 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL DONG JAE HYUNG 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM SI WOO 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SHIN MIN SEONG 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL OH EUN SEO 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL HOSSEINLAR ALIREZA 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KIM NAM HEE 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL LEE HAK RAE 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL BAK DA EUN 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL SIVA KEEFE SAVERD 7
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL PARK JIHAE 7