GOLD AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME SCORE
SJK(C) PUAY CHAI 2 TAN LI XUAN 24
SJK(C) SIN MIN LIM CHUEN TEK 23
SJK(C) SACRED HEART CHINESE (M) KELVIN NGU ZHU HAO 23
SJK(C) KIM SEN CHONG REN HAO 22
SJK(C) SIN MIN TEH ZHI REN 20
SJK(C) YAK CHEE TIN EN HAO 20
KLANG VALLEY - BUKIT TINGGI, KLANG CENTER LIM LI XIANG 20

SILVER AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME SCORE
SJK(C) SIN MIN STUART HENG FU YU 19
SJK(C) HAN CHIANG BRYAN NG TUNG CHEN 19
ALICE SMITH SCHOOL RYAN RUI HAN LIM 19
SJK(C) LICK HUNG OOI JING RU 19
SJK(C) CHUNG KWOK TAN WEI JIE 19
SJK(C) CHI HWA HO CHUN WAI 18
SJK(C) TUNG HUA CHENG KAH KAI 18
KLANG VALLEY - PUCHONG HQ CENTER LEE XIN TIEN 18
KLANG VALLEY - PUCHONG HQ CENTER THAM CHIE WENG 18
SJK(C) TUNG HUA EUGENE WONG TECK XUN 17
SJK(C) KWANG HWA GOH ZHUO SHAN 17
SJK(C) KEAT HWA H CHEE JETT 17
SJK(C) POAY ENG CHEW HUAT SENG 17
SJK(C) TUNG HUA STEFFI LING XIU HIEN 16
SJK(C) FOON YEW 5 RAYMAND TEY JIA CHENG 16
KLANG VALLEY - KEPONG CENTER LINUS THEO DENGAH 16
SJK(C) LICK HUNG LAI VI YAN 16
SJK(C) LICK HUNG LAI FU JUN 16
KLANG VALLEY - KEPONG CENTER CLARISSA TEH LI YAN 16
SJK(C) CHUNG KWOK TAN CHERN LIN JUSTIN 16
SJK(C) KEAT HWA H AGNES GOH CHU EN 16
SJK(C) KWONG HON CHIA YI NING 16
SJK(C) SUBANG LEE WEI LIN 16
SJK(C) SUBANG TAN GUANG HAO 16
SJK(C) SERDANG BARU (2) SHAWN JIN YUAN XIAO 16

BRONZE AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME SCORE
ST. CHRISTOPHER LEE EWE JIN 15
SJK(C) KWANG HWA LIN ZHENMING 15
SJK(C) FOON YEW 5 ALAN CHIN YONG EARN 15
SJK(C) CHONG HWA 3 PEONG WEI JUN 15
ALICE SMITH SCHOOL SAM OLIVER WAKE 15
SJK(C) LADANG HARCROFT CHEW HONG JIN 15
SJK(C) YAK CHEE WONG YONG LIN 15
SJK(C) KEPONG 1 LEW JIA TUNG 15
SJK(C) KUEN CHENG 1 YEO JEN WEI 15
SJK(C) CHEN MOH TAN ZI YANG 15
SJK(C) CHUNG KWOK YANG YUN QI 15
JOHOR - YONG PENG CENTER KOH CHIEK YEE 15
SJK(C) SIN MIN TAN YANXIAN 14
SJK(C) SAM TET CHEW KHAI XING 14
SJK(C) KWANG HWA LIM ZHI XUAN 14
SJK(C) KWANG HWA JAMIE SIM ZI JIAN 14
SJK(C) KWANG HWA CHARMAINE SAK HAO-YEAN 14
SJK(C) KWANG HWA NICHOLAS OUN ZHUO KAI 14
SJK(C) PEREMPUAN CHINA EUAN LIM 14
SJK(C) PEREMPUAN CHINA OOI SIU PEI 14
SJK(C) PANDAN WONG SHI MING 14
SJK(C) LICK HUNG KHOO KAH MENG 14
SJK(C) LICK HUNG CHING TIEN HUI 14
SJK(C) LICK HUNG HUI YI XUAN 14
SJK(C) JALAN DAVIDSON WONG WEI DE 14
SJK(C) KUEN CHENG 2 NG KOK CHEN 14
SJK(C) KEPONG 2 PONG YU ZHE 14
SJK(C) KUEN CHENG 1 LIAU YEE SENG 14
SK BANDAR UDA 2 GOVARTHNI A/P NANTHA KUMAR 14
SK BANDAR UDA 2 NUR SYAFIRAH BINTI ROSLI 14
SK BANDAR UDA 2 AHMAD MERZA BIN MOHD NASIR 14
SJK(C) SUBANG LEE WEN BIN 14
SK TENGKU MAHMUD MUIZZUDIN BIN SAIFULREHAN 13
PINANG - FARLIM CENTER LIM CHIN LAI 13
SJK(C) LICK HUNG LIM XUAN YUN 13
SJK(C) CHONG CHENG LOW TZE CHIEN 13
SK BERTAM INDAH NUR HUDA BT. ESHAIFOL AZAM 13
SJK(C) CHUNG KWOK YONG KEAN SHENG 13
SJK(C) JALAN DAVIDSON SIEW LIT HANG 13
SJK(C) LADANG HARCROFT TAN SHAO XUAN JORDAN 13
SJK(C) KEAT HWA H LAW ZHE HONG 13
DALAT INTERNATIONAL SCHOOL BRADFORD THOMSON 13
SJK(C) KEPONG 1 NGOH JIA XIAN 13
SJK(C) CHUNG HWA LIKAS CHIN JIA HAO 13
SJK(C) KEAT HWA H THIAN ZHI YUN 13
JALAN IPOH NG WEI TONG 13
SJK(C) CHUNG HUA NO.6 LIM PHEI YI 12
SJK(C) TUNG HUA CHRISTINA WONG TZE CHIN 12
SK TENGKU MAHMUD FATHIAH NABILA BINTI HAZRAM 12
SK TENGKU MAHMUD NURFARIHAH AQILAH BT MOHD FAZLI 12
SJK(C) KWANG HWA CALVIN LEE CHIA MING 12
SJK(C) KWANG HWA KOAY RENELLE 12
SJK(C) KWANG HWA HO YING DONG 12
SJK(C) JIT SIN LIM BING JIE 12
SJK(C) PEREMPUAN CHINA DARRYL NG ZHI HERN 12
ALICE SMITH SCHOOL JAMES SHANG YAO CHONG 12
ALICE SMITH SCHOOL VIGNAHARTH GOWRISHANKAR 12
SJK(C) SHAN TAO WONG CHU XING FION 12
SEKOLAH RENDAH LODGE JOHN TIMOTHY CHUA 12
SK BERTAM INDAH AHMAD FAIZ NAUFAL BIN MOHD NORZALAN 12
SK BERTAM INDAH MUHAMMAD AKRAM BIN NORZAMAN 12
SK BERTAM INDAH MUHAMMAD FARIS HAKIMI BIN ZULKEPLI 12
SK BERTAM INDAH MUHAMMAD ZULHANIF BIN ZAIRUDIN 12
SK BERTAM INDAH HANIS SYAHIRAH BT. HASZANI 12
SK BERTAM INDAH ALYA FATINIE BT. MOHAMAD 12
SJK(C) KUEN CHENG 2 EWE KAI YU 12
SJK(C) KUEN CHENG 2 AIDAN WONG YOONG XIN 12
SK IBRAHIM WAN NOR IMRAN DANISH B WAN AHMAD 12
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL LEE JAE GYUNG 12
SJK(C) KEPONG 2 CHEW SE YING 12
SJK(C) YU CHAI ENG SHENG YI 12
SK TAMAN BUKIT MALURI KIVEN 12
SJK(C) BATU 11 EU JIA XIN 12

MERIT AWARD
SCHOOL NAME STUDENT NAME SCORE
KLANG VALLEY - PUCHONG HQ CENTER GABRIEL NG TZE XIAN 11
SJK(C) SIN MIN PHUA WEN QUAN 11
SJK(C) CHI HWA TAN TZE HENG 11
SJK(C) TUNG HUA CHUA CHING BOON 11
SK TENGKU MAHMUD WAN NUR ALLIYA ADIBA BT WAN RAZALI 11
SJK(C) KWANG HWA TIFFANY LEONG YIN YIN 11
SJK(C) KWANG HWA GRACE LAU YONG EN 11
SJK(C) KWANG HWA LAI QUI JUIN 11
SJK(C) PEREMPUAN CHINA TAN KAI ZHE 11
ALICE SMITH SCHOOL HAYDEN YU HONG KUA 11
ALICE SMITH SCHOOL RIYA CHAURE 11
PINANG - FARLIM CENTER ELVIX YEAP GIM CHEN 11
SK BERTAM INDAH AHMAD HANAAEI BIN MOHD RAFIDI 11
SK BERTAM INDAH MOHD ARIFF FIKIZ BIN MOHD FAHMEY 11
SK BERTAM INDAH MUHAMMAD FAIZ SYAHMI BIN ZAINI 11
SJK(C) SACRED HEART CHINESE (M) CHARLES LEE KUOK SUI 11
SJK(C) CHONG HWA GAN ZI LIANG 11
SJK(C) YAK CHEE YONG ZHI YI 11
SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU JOAN TAN LI HORNG 11
SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU CARMEN LEONG KAY WEN 11
SK ST THOMAS MUTHU SUBRAMANIAN A/L KANNAN 11
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL HONG SEO JIN 11
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL LEE SI HYUN 11
GARDEN INTERNATIONAL SCHOOL (GIS) YUEN JISHERN 11
SJK(C) SIN HWA YEE YUNG SHUEN BRANDON 11
SJK(C) CHEN MOH CHEW JUN HAN 11
SJK(C) CHEN MOH CHUA SHI JIN 11
SJK(C) CHEN MOH CHUA SHI JIAN 11
SJK(C) CHEN MOH LIM ZHI HAO 11
SJK(C) CHUNG WA LIANG ZHI XUAN 11
TAMAN MOLEK CENTER TAY QI YANG 11
SK TAMAN BUKIT MALURI ABDUL RAZZAK KHAN BIN RUSTUM ALI KHAN 11
SJK(C) BATU 11 KUAN E XIAN 11
KLANG VALLEY - MAHKOTA CHERAS 
CENTER
JOO YOUNG LEE 10
SJK(C) CHUNG HUA NO.6 JOSHUA JONG 10
SJK(C) CHUNG HUA NO.6 WENDY WONG 10
SJK(C) CHI HWA JACKSON LEE ZHE XIN 10
SJK(C) TUNG HUA GORDON TIONG SHANN XIANG 10
SJK(C) TUNG HUA JOSEPHINE YU SIAW LI 10
SK TENGKU MAHMUD IMAN DARWISYAH BT KAMARUL ZAMAN 10
SJK(C) SAM TET LEE BAI SHENG 10
SJK(C) KWANG HWA HNEAH GUEY LING 10
SJK(C) KWANG HWA WONG XUAN KAI 10
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL KARISHMA MENON 10
ALICE SMITH SCHOOL ELLIOT CHARLES COOK 10
SJK(C) CHUNG HWA 1 JOELIN OONG HOOI WEN 10
SJK(C) AVE MARIA CONVENT FANN ZI KEI 10
SJK(C) SU LAI DANIEL LOW ING YAO 10
SJK(C) KEAT HWA S YIP WEISI 10
SEKOLAH RENDAH LODGE PRISCILLA TAN PEI YII 10
SJK(C) FOON YEW 2 LOW JIE XIN 10
SJK(C) JALAN DAVIDSON PHANG HONG BOON 10
SJK(C) KUEN CHENG 2 LEONG JING EN 10
SJK(C) PEI CHAI CHEONG ZHENG YU 10
SK IBRAHIM HIFZHAN  RAZIQ B HARIS FADZLAN 10
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL NILA JAVADI RIAHI 10
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL CHOI GIHO 10
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL LEE TAE GYU 10
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL PARK JI HYE 10
SJK(T) JALAN YAHYA AWAL DHINAKHARAN A/L RAJA 10
SK SACRED HEART ISAAC EMMANUEL J.F. ISIDORE 10
SJK(C) YUK CHIN BRAYN CHUNG KOK JING 10
TAMAN MOLEK CENTER WOON YI JIE RUTH 10
SJK(C) SUBANG CHAU JUNYEN 10
SJK(T) MASAI LOGITA A/P PHIMPISARAN 10