Malaysia Ranking Year 5

Gold

School Name

Student Name

SJK(C) CHONG CHENG

WONG YI CHEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHEW E FOONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHOR YAN XUN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM HONG LIANG

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

IVAN CHAN GUAN YU

SJK(C) PING MING

GOH MING YI

SK ST JOSEPH

NG SHUN LI

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LAU KAYSON

Silver

School Name

Student Name

IOMaths Center

CHOW WEN HAO

IOMaths Center

CHEW SHANG ZHE

IOMaths Center

RYAN PUNG JUN YAO

IOMaths Center

NG KAI YAN

SJK(C) FOON YEW 5

SHAWN LEE SHAO EN

SJK(C) FOON YEW 5

CHEAH YU MIN

SJK(C) PU SZE

CHARISSE NG RUI-JIA

SJK(C) YOKE NAM

CHUAH ZHE-HERN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

GAN JUNHAN

SJK(C) CHONG CHENG

YEAP CHIA TONG

SJK(C) KWANG HWA

TEH MING YANG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

SOON JIA YOU

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM JOU YEE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM JAN FONG

SJK(C) YUK CHIN

NICHOLAS CHIA SOON KHEE

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

OSCAR YEK ZU MAO

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

CHOY WEI HAN

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

LOH KENZO

SJK(C) BUKIT SIPUT

ONG YONG XIANG

SJK(T) LADANG BEKOH

ABHILAASHA A/P MUNIISSVARAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

RYAN KUA YI JIE

REGENT INTERNATIONAL SCHOOL KEDAH

TAN KAI ZHE

Bronze

School Name

Student Name

IOMaths Center

KANG TZE XUAN

SJK(C) FOON YEW 5

NG NORMAN

SJK(C) FOON YEW 5

NG XIN MIN

SJK(C) FOON YEW 5

SOH KAI QIAN

SJK(C) DAMANSARA

KHOR JUN YAO

SJK(C) DAMANSARA

LAW ZENG HUI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LO YONG QIAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

SHINGO IKUTA

SJK(C) JALAN DAVIDSON

ALEXANDER ONG XUAN EN

SJK(C) CHONG CHENG

KOAY ZHE YI

SJK(C) SHAN TAO

CHENG VEI ZHEN

SJK(C) KWANG HWA

TIEW RUI ZHE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

FRANCENE CHEAH ZHI EN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

FRANKLIN CHAI JUN

SJK(C) YUK CHIN

SHTUNK OOI

SJK(C) METHODIST

JORDAN WONG LI HAO

SJK(C) METHODIST

LING JING RU

SJK(C) CHUNG HUA PUJUT

BRYAN LING HOU LE

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NIK ANIS SOFEA BINTI NIK SHUHAIMIN

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

SITI NOOR AZRRA BINTI MOHD KASIM

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

LIDIYA QISTINA BINTI MOHAMMAD NAJIB

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

WAN MUHAMMAD AQEEL BIN WAN MAZIDI

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

AMAL AMALI BIN AMLI

SJK(C) SIN HWA

SYED MUADZ ZABIR

SJK(C) SHIH CHUNG CAWANGAN

YAP ZHONG YANG

SJK(C) KEAT HWA H

CHIN WOON ZHE

SK KAMPUNG JAWA

ARISH A/L MOHAN

SJK(C) TAMAN RAJANG

NELSON WONG NANG HANG

SJK(C) SACRED HEART CHINESE (M)

NATHAN TING RI HAO

SJK(C) CHONG CHENG

CELESTE TIU JIA HOOI

SJK(C) LAI MENG

NEO YU ZHE

SJK(C) CHUNG HWA CONFUCIAN 'B'

BRIAN KAW EN WEI

SJK(C) PAI WEN

MIRZA HAMIZI BIN MOHD AMRI

Merit

School Name

Student Name

IOMaths Center

HUBERT YU GUANG ZE

IOMaths Center

LIM YU KEE

IOMaths Center

PANG XIN CHEN

SJK(C) FOON YEW 5

BRYAN CHONG JIN GUI

SJK(C) FOON YEW 5

DARREN HOR HENG FOONG

SJK(C) PU SZE

LEE XUAN AN

SJK(C) PU SZE

CHIA JIA HONG

SJK(C) BERCHAM

YAU YU NENG

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

JOSEPH CHIN HONG YI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LO YONG YAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LEE JIA QUAN

SJK(C) SIN YA

TAN YU YING

SJK(C) JALAN DAVIDSON

JONATHAN LIEW JHUN KIT

SJK(C) SHAN TAO

JONATHAN POON YUNG XIAN

SJK(C) SHAN TAO

WONG SHIN EN

SJK(C) SHAN TAO

CHENG VEI ERN

SJK(C) SHAN TAO

PONG CHEE HOW

SJK(C) SHAN TAO

CARSON CHANG XIAO WU

SJK(C) SHAN TAO

ISAAC CHAN HENG GIA

SJK(C) KWANG HWA

LIM HAN ERN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CEDRIC PANG ZHENG KAI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAI KHAI ZHE

SK SULTAN SULAIMAN 1

MUHAMMAD ADAM DANISH BIN AWANG

SJK(C) PENG BIN

RYAN CHUA

SJK(C) PENG BIN

LEE YU JAY

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NUR ADRIANA AQILAH BINTI IDRUS

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

HAZMI HARIZ BIN HAZA HAFEEZ

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NUR DAFINAH BINTI SYAHRUL AZHAR

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

SITI AISYAH BINTI SAHIZAM

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

ELMAN RAQWAN BIN MOHD REZWAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 9 (2)

NUR KAMILIA KHADIJAH BINTI RUSLI

SJK(C) SIONG BOON

JENSEN YEE MERN CHIONG

SJK(C) CONFUCIAN

VINCE LEONG ZHI XUAN

SJK(C) SIN MIN (A)

AARON GAN EE RUI

SJK(C) ST JAMES KOTA KINABALU

SAW JING YI

SJK(C) SHIH CHUNG CAWANGAN

ANDREA YEOH XIN YAN

SJK(C) CHUNG HWA 1

TEOW ZHENG SHUAN

SJK(C) CHUNG HWA 1

TEOW YI YING

SJK(C) SIN HWA

JUAY CHEN XEAN

SJK(C) SIN HWA

LAW JAYDEN

SJK(C) SIN HWA

LAU CHENG YEE

SJK(C) KEOW KUANG

THAN JIA LE

SJK(C) SU LAI

NATHAN LING KWONG CHEN

SJK(C) SU LAI

ERIC NGIE KING SIONG

SJK(C) SU LAI

VENIE HO SHU FEI

SJK(C) TAMAN RAJANG

JONATHAN TAY LIANG YAW

SK PERBANDARAN SIBU NO. 4

EDWIN KONG YONG LE

SJK(C) SIN MIN (B)

CHUAH JIA YOU

SJK(C) SIN MIN (B)

OOI GEE JUN

SJK(C) LAI MENG

LAU JOON YUE

SJK(C) LAI MENG

WONG JI KIN

SJK(C) LOK YUK LIKAS

LAI JING XUAN

SK ST MARY (M)

FELICIA OH HUI TING

SJK(C) CHUNG HWA CONFUCIAN 'B'

TAN KE YANG

SJK(C) CHUNG HWA CONFUCIAN 'B'

LEE JIA YANG

SJK(C) SAN MIN 1

KOH XIN EN

SJK(C) LONG CHUAN

MAH KANG JAY

SJK(C) CHUNG HWA SIPITANG

JADEN MICHAEL WONG

ASIA PACIFIC SMART SCHOOL

DANIAL AQIL BIN SULAIMAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

ARYAN KUMERAN

SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY)

LEE NIHUEY

PUSAT TUISYEN CAHAYA SUCI

TAN YI XIANG