Malaysia Ranking Year 1

Gold

School Name

Student Name

IOMaths Center

MAHAASHREE A/L KAMALESAN

IOMaths Center

ARTHUR LAU YAN CHEN

SJK(C) SIN YA

JARED TAN JUN HAO

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

WONG JIA WEI

SJK(C) CHERN HWA BUKIT PASIR

ONG LYNN SYN

PUSAT TUISYEN CAHAYA SUCI

LUCAS SUN JING YONG

Silver

School Name

Student Name

IOMaths Center

TAN YEN XU

IOMaths Center

KOH WEI CHEAN

SJK(C) SHAN TAO

TIO ZHUN KHAI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GOH JAYDEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ELIJAH YEOH GAN KHYE

SJK(C) SU LAI

WONG YU QIN

SK TAMAN MEGAH

MEGAN SONG JIA YI

SJK(C) CHENG SIU 2

CHUA EITAN

SJK(C) CHUNG KWOK

MACARIUS KOH CHENG YUAN

SK SRI TEBRAU

SAJHIV KUMAR A/L SURESHKUMAR

SK MEDINI

SYAMRRATH RAO KESAVA RAO

Bronze

School Name

Student Name

IOMaths Center

FOONG QIANJIN

IOMaths Center

H'NG KHAI HAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

KUNG NI QIAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

ARTHUR CHONG SHENG HONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KAITLYN KANG YI ROU

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAI KHAI YII

SJK(C) SU LAI

YUONG PEH QI

SJK(C) SU LAI

ALEENA LAU HONG XI

SK TAMAN MEGAH

LENICE LIEW QING YAO

SK SRI TEBRAU

TONG CHEE WAH

SJK(C) LAI MENG

LAI EUSON

SJK(T) PASIR GUDANG

VAINISHAA UMA KARAN

SJK(T) PASIR GUDANG

ANISSHA SUNDADEVAN

SJK(T) PASIR GUDANG

KHEERTHIISH SUBASH

Merit

School Name

Student Name

SJK(C) BERCHAM

AIDAN LEE KAI YANG

SJK(C) BERCHAM

SEE YUN KEI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

NG YU XUAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

REYNA DEON BY

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

ETHAN LIEW YI ZHEN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

RACHEL KOH JIN TONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

NG LI YA

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TIW EI PEI

SJK(C) JALAN DAVIDSON

MIKAIL BIN MAZLAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

SOO EU RUEY

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHUA ER AN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GOH HAYDEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAN KAI XIEN

SJK(C) YUK CHIN

CHIA SHING QI

SJK(C) YUK CHIN

LIEW JIA XIN

SJK(C) YUK CHIN

LYSIA EL FUNG

SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU

ZOEY TING NING XUAN

SJK(C) SIONG BOON

YU ZI QUAN

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

RAJA IDRIS BIN RAJA SHAHRIMAN

SK TAMAN MEGAH

MIRA MAIYURI RAGUBALAN

SK TAMAN MEGAH

BRANDON CHUA YI SHYUNG

SK SRI TEBRAU

MUHAMMAD ZIHNI ZIYAD BIN MOHAMED ZAIN

SRJK(C) CHI WEN

LOIS CHONG RUI HAN

SJK(C) MIN TERK

LIM YING YEE

SJK(C) HOCK LAM

NING YING YING

SJK(C) PAI WEN

DARREN LEROY DYMSON

SJK(C) PAI WEN

CHUNG MING XUAN

SRI UTAMA INTERNATIONAL SCHOOL JOHOR BAHRU

MUKESH A/L BHARATHIRAJAN

BEACONHOUSE SRI LETHIA KLANG

SAMUEL JAMES GEORGE

SK ST. ANTHONY (M), BINTULU

JOANNA JADREN CHIN

PUSAT TUISYEN CAHAYA SUCI

KHOO KAI SHENG

PUSAT TUISYEN CAHAYA SUCI

LOH MEY KEE

SJK(C) ANGLO CHINESE (KOTA KINABALU)

TRISTAN ADEN FUNG