Malaysia Secondary Team Award

YEAR 7 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

PUTERA HAZIMAN BIN HAMIDAN

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

LIM ZHENG YAN

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

LOH CHAI LING

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

JACK LIM WEI JYE

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

LAKSSHAN A/L SUTHAGAR

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

WONG JEN NAM

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

LING CHIN WEI

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

TUN MUHAMMAD ANAS BIN ARIS

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

MUHAMMAD ANAS BIN ZAMRI

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

MUHAMMAD SYAMIL BIN MOHD ZAIDI



YEAR 7 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SM SABAH TSHUNG TSIN

CHARLENE LIEW JUN YU

SM SABAH TSHUNG TSIN

SEAN YONG YU XUAN

SM SABAH TSHUNG TSIN

HAROLD CHANG JIA HONG

SM SABAH TSHUNG TSIN

SIEW JUN LIN

SM SABAH TSHUNG TSIN

LO SHI YUE

SM SABAH TSHUNG TSIN

DAMIEN OH YI XUAN

SM SABAH TSHUNG TSIN

HIEW ZHEN HUI

SM SABAH TSHUNG TSIN

SZE XUAN XIN

SM SABAH TSHUNG TSIN

QUEK EN JIAN

SM SABAH TSHUNG TSIN

AYDEN FUNG JIA MING




YEAR 9 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

CHEE YEE HENG

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

AVINASH REDDY

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

MUHAMMAD HAFIZUDDIN AKHTAR BIN MOHD ZAINAL ABIDIN

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

LIM ZHENG XUE

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

EDMOND YONG TEK JIN

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

ADAM FAREES BIN MOHD JURES

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

WONG MENG SENG

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

MUHAMMAD DANISH BIN ADDIE HALIM

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

FATIN NAJIAH BINTI FADZIL

PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA

MARDHIATUL INSYIRAH BINTI HAMADI



YEAR 9 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

TAN WEI SHUEN

SMK LUTONG

JASON ULAK

SMK LUTONG

ESTHER CHUNG JIA YING

SMK LUTONG

SHEREEN TEOH JIUN PEI

SMK LUTONG

DESMOND KUEH YONG KANG

SMK LUTONG

IMAN NUR ZULKARNAIAN

SMK LUTONG

RYAN TAN LAI EN

SMK LUTONG

KEITH KONG CHEK KWANG

SMK LUTONG

HENRY GOH SII HAO

SMK LUTONG

ANISHA PRAVEEN KARUNAKARAN




YEAR 10 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

TING KEE HAW

SMK LUTONG

CASPER YONG QING LUNG

SMK LUTONG

YONG JIA YI

SMK LUTONG

TING MEI NA

SMK LUTONG

SAMANTHA LIM GZHI SANN

SMK LUTONG

JOHNY TING GAN KIONG

SMK LUTONG

RODERIC THANG WEN BIN

SMK LUTONG

CHUNG CHIEN SENG

SMK LUTONG

NUR NATASHA BINTI JAMIL

SMK LUTONG

WONG ZING KIAT




YEAR 11 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

YANG GUO XUAN

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

KENNETH CHIN WEI YOW

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

BENJAMIN LOH ZE MIN

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

EWE KAI YU

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

TAN ZI YANG

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

ANG JUN KYN

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

WONG SEOW YIN

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

ENG YING JIE

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

NG JIUNN XIANG

KUEN CHENG HIGH SCHOOL

PHANG HONG BOON



YEAR 11 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

KOLEJ DPAH ABDILLAH

ASRI HAZWAN BIN HARUN

KOLEJ DPAH ABDILLAH

ADELEENA BINTI HATONO

KOLEJ DPAH ABDILLAH

AZRA DAYANA BINTI HELLI

KOLEJ DPAH ABDILLAH

NUR AISYAH BINTI MOHD NOOR AZMAN

KOLEJ DPAH ABDILLAH

DEBBRYNA DANIELLE ANAK LEONARD

KOLEJ DPAH ABDILLAH

NABILA UMAIRAH BINTI ISHAM ALWADY

KOLEJ DPAH ABDILLAH

FARIS BIN ABDULLAH

KOLEJ DPAH ABDILLAH

FARIEQ DARWIS BIN ISMAIL

KOLEJ DPAH ABDILLAH

MAGDALENA MAYA ANAK DAVID

KOLEJ DPAH ABDILLAH

DAYANG NUR EZZAH ADIBAH BINTI ABDUL JALIL @ AWANG ABDUL JALIL



YEAR 11 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMJK YOKE KUAN

LIM WAI YAO

SMJK YOKE KUAN

LIM MUN KEN

SMJK YOKE KUAN

YU CHAI NI

SMJK YOKE KUAN

TAN ZHI WEI

SMJK YOKE KUAN

WONG LI DE

SMJK YOKE KUAN

NG WEN QIAN

SMJK YOKE KUAN

PUA YAW QING

SMJK YOKE KUAN

TAN JING WEN

SMJK YOKE KUAN

YANG SEOW WEN

SMJK YOKE KUAN

YONG CHENG XUAN

SMJK YOKE KUAN

WONG WEN YEE



YEAR 11 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK ST FRANCIS (M)

EUGENE TAN KIAN HONG

SMK ST FRANCIS (M)

JUSTIN PETER ROYAN

SMK ST FRANCIS (M)

LEE LI YANG

SMK ST FRANCIS (M)

CHIA EE

SMK ST FRANCIS (M)

ROHAN KUMAR

SMK ST FRANCIS (M)

BRYAN TAN ZHEN HOONG

SMK ST FRANCIS (M)

ONG JIAN WEN

SMK ST FRANCIS (M)

ALVIN LEE KUAN FATT

SMK ST FRANCIS (M)

TAN YOU SHENG

SMK ST FRANCIS (M)

SEAN CHAN SZEN CHERN

SMK ST FRANCIS (M)

TEO ZI YEE



YEAR 11 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SMK KUBONG

ADELINE KIM SHI YIN

SMK KUBONG

VOON KUI FAT

SMK KUBONG

NUR LIYANA BINTI LATIP

SMK KUBONG

MUHAMMAD NORFIRZAIE BIN AMBING

SMK KUBONG

NICOLE HA YAH YIE

SMK KUBONG

ANGGIE LEU MEI JING

SMK KUBONG

MELVIN TING LIK YAN

SMK KUBONG

MOHAMMAD ARIFF AMIRUL BIN MOHAMAD HURAIME

SMK KUBONG

MUHAMMAD AIMAN HAKIM BIN ABDULLAH

SMK KUBONG

NUR IZZATUL NAZIRAH BINTI ABDUL RAHMAN

SMK KUBONG

NURUL SYAFIQAH BINTI BRAHIM

SMK KUBONG

SHIRLEY TING YEW TUNG

SMK KUBONG

NUR SYAHIIRAH BINTI ZAINAL



YEAR 11 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SBPI GOMBAK

DARWISH BIN MOKTAR

SBPI GOMBAK

ANIS SUHAILA BINTI MOHAMED TAUFIK

SBPI GOMBAK

DANIEL HASYIMI BIN AHMAD HISHAM

SBPI GOMBAK

MUHAMMAD NASRUL AMIN BIN MOHD ZAMZURI

SBPI GOMBAK

TUAN MUHAMMAD THAQIF BIN TUAN ISHAK

SBPI GOMBAK

FARIS SYAHMI BIN KAMARULLAIL

SBPI GOMBAK

NURUAIN HANNANI BINTI ZULKARNAIN

SBPI GOMBAK

INTAN NUR IZZAH BINTI ZAINAL ABIDIN

SBPI GOMBAK

FARID IBRAHIM BIN AMRAN

SBPI GOMBAK

AAINAA AAQILAH BINTI MOHD YUSOF

SBPI GOMBAK

NURUL 'AISYAH LUTFAH BINTI MOHD BEKARI

SBPI GOMBAK

NURUL ALIYA BINTI KHAIRUL HASNI

SBPI GOMBAK

MUHAMMAD IRSYAD BIN AHMAD FADZLI

SBPI GOMBAK

MUHAMMAD IRFAN BIN FAZAL RABBI