Malaysia Secondary Team Award

YEAR 7 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHIN JIA YAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIM ERN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

KWAN LI HAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YAP KAI XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIEW LI XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIEN YOU XING

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIM HUAN RONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TEE SHU TENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YONG KEAN HUA

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LOH CHING YUAN



YEAR 7 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

WESLEY METHODIST SCHOOL

JOSHUA CHIN

WESLEY METHODIST SCHOOL

JOSHUA TAN

WESLEY METHODIST SCHOOL

WONG SOONG EN

WESLEY METHODIST SCHOOL

JADEN LEE QI-ZHENG

WESLEY METHODIST SCHOOL

LEE ZI JIAN

WESLEY METHODIST SCHOOL

LAU WEI KANG

WESLEY METHODIST SCHOOL

NATALIE CHAN JIA YII

WESLEY METHODIST SCHOOL

LOO JING HERNG

WESLEY METHODIST SCHOOL

YAP JING ROOE

WESLEY METHODIST SCHOOL

ONG VEI CHIN



YEAR 7 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SM SABAH TSHUNG TSIN

MOHAMMAD ANAS BIN MOHAMMAD ADAM

SM SABAH TSHUNG TSIN

HENG CHO KENG

SM SABAH TSHUNG TSIN

WONG WY HUNG

SM SABAH TSHUNG TSIN

CHIA YI SHENG

SM SABAH TSHUNG TSIN

KEW ZI HUI

SM SABAH TSHUNG TSIN

WAI CHUNG TENG

SM SABAH TSHUNG TSIN

GABRIEL CHONG HARN

SM SABAH TSHUNG TSIN

HARRY CHEN FAN BIN

SM SABAH TSHUNG TSIN

LEE WIE JIE

SM SABAH TSHUNG TSIN

SWENNIE CHONG HIUN TING




YEAR 8 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

KOO YU CONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

SOH WEI MENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIEW CHEAH MING

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

WOON JIAN XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YEOH CHOON XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LEONARD LEE E-HOM

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

NG YU HONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

BAN ZHONG XIAN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

ANG YU ZHENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

GAN TZE YANG



YEAR 8 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

SAMUEL KOH QI EN

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

YEW CHI ZHU

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

HENG XIN PEI

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

FONG JUN LIN

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

JASPER CHONG KAI SONG

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

KELVIN CHOK JIAN CONG

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

KOO CHEK JOO

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

SYLVIA CHUNG YAN SHAN

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

LIM TZE YOU

SABAH CHINESE HIGH SCHOOL

LIEW LEK SHIEN



YEAR 8 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

LOH YI TIAN

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

JUSTYN TEH KHAI SHERN

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

IAN CHEAH YI CHEN

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

NGAI ZEN LEE

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

NIKEISHA ARIARETNAM

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

JESSICA KOH CHING CHING

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

JESSLYN ONG HERYEE

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

PHANG WEI JIE

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

NG JING NENG

NOBEL INTERNATIONAL SCHOOL

DARYN LEE YING ERN




YEAR 9 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

BENJAMIN LOH ZE MIN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

TAN ZI YANG

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

TEY WEN XIAN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

ENG YING JIE

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

ANG JUN KYN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

EWE KAI YU

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

YANG GUO XUAN

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

TAN HAN JET

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

NG JIUNN XIANG

SEKOLAH MENENGAH KUEN CHENG (P)

NEO CHEN YI



YEAR 9 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD ARIF NAZMI BIN MA\'AT

SM SAINS KOTA TINGGI

NUR FITRISHA BINTI ZUL

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD ARIFF ZAKWAN BIN SAMION

SM SAINS KOTA TINGGI

NUR HAZWALIZA BALQIS BINTI AZMAN

SM SAINS KOTA TINGGI

KAMARUL ARIFFIN BIN ABD. HALIM TAWFEK

SM SAINS KOTA TINGGI

AQIL BIN ROSLEE

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD AIMAN BIN MISKAM

SM SAINS KOTA TINGGI

NURUL ATHIFAH BINTI ABU BAKAR

SM SAINS KOTA TINGGI

SITI MARIAM BINTI OTHMAN

SM SAINS KOTA TINGGI

NUR LIYANA BATRISYIA BINTI KHARUL SENAIZAYDI



YEAR 9 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMJK CHUNG LING

ELVIX YEAP GIM CHEN

SMJK CHUNG LING

EUAN LIM

SMJK CHUNG LING

TAN CHIN PENG

SMJK CHUNG LING

LIN ZHENMING

SMJK CHUNG LING

LOH ZENG MING

SMJK CHUNG LING

KHOO KYE WEN

SMJK CHUNG LING

CHAI ZHI YAN

SMJK CHUNG LING

LAU SHAO WEI

SMJK CHUNG LING

HO YING DONG

SMJK CHUNG LING

JOSHUA ONG JUN LEANG



YEAR 9 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD IRSHAD BIN MUHAMMAD ALI

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

WAN IZZAT FARHAN BIN WAN EIZARIE

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD ARIF NAUFAL BIN MOHD ANUAR

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

NUR ARISHA BINTI MOHD RAUB

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAJIR BIN KHAIRUL ANUAR

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

ARINN DANISH BIN ABDULLAH

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

AININ SOFEA BINTI JAMALI SADAT

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD IMRAN HAFIZ BIN MD YUSOF

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

MUHAMMAD ISMAIL FADZIL BIN ISKANDAR

KOLEJ INTEGRASI TAHFIZ TUNAS ILMUAN SELANGOR

HAZIQ FIKRI BIN SUHAIMI



YEAR 9 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

IZZA NURBALQIS BINTI EZANIZAM

SMK LUTONG

CALVIN LING CHUNG HUNG

SMK LUTONG

ROY KONG CHEK KHAI

SMK LUTONG

NADHRAH BINTI JOFRI

SMK LUTONG

GERALD LISSON AK BENARD RALPHIE

SMK LUTONG

MUHAMMAD SHAFFIQA BIN JUMATSAH

SMK LUTONG

DIVYASINI A/P ANBALAGAN

SMK LUTONG

SHAWN TING JIE HAO

SMK LUTONG

AMELLIA STEPHANIE INDA

SMK LUTONG

MUHAMAD DANIAL BIN ALI



YEAR 9 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SMK PUTERI

DIIPTEE A/P SARAVANAN

SMK PUTERI

ELISHA WONG WEI VERN

SMK PUTERI

DHANIEYA GANEISH

SMK PUTERI

HEMAVATHY A/P CHANDRASEKARAN

SMK PUTERI

YAMINI A/P SAARAN

SMK PUTERI

SOUVMEYA A/P SARAVANA

SMK PUTERI

SARAH ISABELLE BERNARD

SMK PUTERI

BIANCA RUBEN PEREIRA

SMK PUTERI

DIVASHINI A/P SHASITHARAN

SMK PUTERI

RENEE MARISA LO YEN NIE




YEAR 10 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

SEW QIAN HONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

WONG YUNG JER

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIM KAI ZHE

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

OI ZHE REN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

DESMOND GIAM

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHILLON CHAI ZIQING

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LAI MEI TIN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

MOO KHAI HAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TANG MING-YI

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LAW ZHI QI



YEAR 10 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK TINGGI KLANG

NG IM CHIEW

SMK TINGGI KLANG

MUHAMMAD AMIR HAZIQ B.ZAKRIA

SMK TINGGI KLANG

PAUL CHAN GUO SHEN

SMK TINGGI KLANG

RAHUL A/L P. RAJENDRAN

SMK TINGGI KLANG

EUWERN YONG CHERN JUN

SMK TINGGI KLANG

DHARNEESHRASAN A/L SARKUNARASAN

SMK TINGGI KLANG

VISSAGAN A/L KANTIARUBAN

SMK TINGGI KLANG

SEOW WAI KIT

SMK TINGGI KLANG

AKHILESH A/L MAGENDRA

SMK TINGGI KLANG

SARAVANAN A/L KUMARAVELU



YEAR 10 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SAINT ELIZABETH

MICHELLE SU HUI LIN ERIC

SMK SAINT ELIZABETH

IRIS WONG SIE FENG

SMK SAINT ELIZABETH

MICHELLE WONG JING

SMK SAINT ELIZABETH

SII YEW NEI

SMK SAINT ELIZABETH

TIONG SIEW SIEW

SMK SAINT ELIZABETH

FIONA SING MING MING

SMK SAINT ELIZABETH

CHRISTY LIU

SMK SAINT ELIZABETH

MAYBELLINE KUEH SIU CHENG

SMK SAINT ELIZABETH

DORINA AK. ABO

SMK SAINT ELIZABETH

KIMBERLY FONG YEAN LING




YEAR 11 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TAKEDA SHIGENORI

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

THAM JUN LYNN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHAN TIN PING

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

GAN HUI ZHI

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LEE JIAZHE

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LOOI KAI XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIM XIN HONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LOH CHING HAO

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CH\'NG WEI SONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

FOO ZHAO MIN



YEAR 11 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD HAZIQ ALTAF BIN SAMSUDIN

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD MASYRIQ BIN HAMDAN

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD IRFAN BIN MD AMIN

SM SAINS KOTA TINGGI

SHAHNYEEL A/L ANIL KUMAR

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD ALIEF BIN ZAHERUDDIN

SM SAINS KOTA TINGGI

AINA SUHAILAH BINTI MOHD AZHAR

SM SAINS KOTA TINGGI

MUHAMMAD AL HAKIM BIN AZMAN

SM SAINS KOTA TINGGI

SITI AISYAH BINTI ZALI

SM SAINS KOTA TINGGI

NUR LIYANA NABILAH BINTI ZULKARNAIN

SM SAINS KOTA TINGGI

NURUL AIN AFIQAH BINTI MD ZALI

SM SAINS KOTA TINGGI

RAJA ANIS AZIRAH BINTI RAJA ALIS

SM SAINS KOTA TINGGI

NORHIDAYAH BINTI MOHD HATTA



YEAR 11 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SIMANGGANG

SZE KEA GUAN

SMK SIMANGGANG

ALVIN JEE YII FUNG

SMK SIMANGGANG

CLIFF KEMBLE PETER

SMK SIMANGGANG

SHAYNE UTEK ANAK SIMON

SMK SIMANGGANG

KUEH CHIA SHIN

SMK SIMANGGANG

MARCUS CHAN SU HAN

SMK SIMANGGANG

BRODIE ANAK AUGUSTINE

SMK SIMANGGANG

JULIAN ANAK RABING

SMK SIMANGGANG

LISA LI PUI TENG

SMK SIMANGGANG

BRENDON CHIENG KAI JIE



YEAR 11 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK KAI CHUNG (CF)

AINA SOPHEA BINTI SALAHUDDIN

SMK KAI CHUNG (CF)

JENNY HII AI NA

SMK KAI CHUNG (CF)

STEVEN KONG CHEH KING

SMK KAI CHUNG (CF)

CHRISTINA UNG LIK EN

SMK KAI CHUNG (CF)

ERIC WONG SENG NGIE

SMK KAI CHUNG (CF)

WONG SIEW LIN

SMK KAI CHUNG (CF)

LAU LI HAO

SMK KAI CHUNG (CF)

JESSIE TANG HIE XIA

SMK KAI CHUNG (CF)

UNICE WONG WEN WEN

SMK KAI CHUNG (CF)

SIM YEE CHEN

SMK KAI CHUNG (CF)

ALICE KIU HIE MING

SMK KAI CHUNG (CF)

JACKY LAU PICK QUAN



YEAR 11 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

MOEY GE HAN

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

LOW PEI ZUO

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

TAN YI CHUN

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

TAN WEI MING

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

LEE ZONG YU

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

YEOH WEI LOON

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

CHONG YU ZHE

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

AMOS TAN LI SHENG

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

ONG YI HENG

SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN (CF)

SAW JUNKAI



YEAR 11 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SMK KATHOLIK (M)

LIM MING YEAN

SMK KATHOLIK (M)

WONG ZHI YONG

SMK KATHOLIK (M)

WONG EN RUI

SMK KATHOLIK (M)

AMANDA LEE MEI WAH

SMK KATHOLIK (M)

CHOO YUAN ZHANG

SMK KATHOLIK (M)

LAU JAYXI

SMK KATHOLIK (M)

EVAN KOK YIP MING

SMK KATHOLIK (M)

LEE SHI TING

SMK KATHOLIK (M)

CELINE WAN KHYE WEN

SMK KATHOLIK (M)

LING EE SEONG