Malaysia Primary Team Award

YEAR 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) YUK CHIN

CREVAN CHONG CHAU SHEN

SJK(C) YUK CHIN

IVAN RUSSELL EDMUND MANIOR

SJK(C) YUK CHIN

LIAW MIN XUIN

SJK(C) YUK CHIN

CHIN BO LIN

SJK(C) YUK CHIN

WONG KE XUAN

SJK(C) YUK CHIN

CHIN XIAO YEE

SJK(C) YUK CHIN

CHARLETTE NG LAI XIN

SJK(C) YUK CHIN

YONG YA HAN

SJK(C) YUK CHIN

WILLIAM SEOW WEI LIAN

SJK(C) YUK CHIN

KA MIN HUAN




YEAR 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) JALAN DAVIDSON

BRANDON CHOO SZE HOW

SJK(C) JALAN DAVIDSON

HOO XINYI

SJK(C) JALAN DAVIDSON

LEONG KAI YANG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TUAN JAY HAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHAI FENG ZE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

GRACE LEE ZI YU

SJK(C) JALAN DAVIDSON

HEIDI SAM YU TING

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHLOE HO QUE EE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TIEW YEW CHUEN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

ALLYSA LEE ZHI YAO



YEAR 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) FOON YEW 2

GAN WEI JUN

SJK(C) FOON YEW 2

CHOK YUN HAO

SJK(C) FOON YEW 2

AUDREY TAN

SJK(C) FOON YEW 2

TERRY GAN JIA SIEN

SJK(C) FOON YEW 2

WONG JING SHIN

SJK(C) FOON YEW 2

H”NG YI TING

SJK(C) FOON YEW 2

SIM MING QING

SJK(C) FOON YEW 2

LAU HENG YU

SJK(C) FOON YEW 2

ROANA TANG HI TONG

SJK(C) FOON YEW 2

LEE ZHI HUI

SJK(C) FOON YEW 2

LIEW JIAN WEI



YEAR 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

JUSTINE GOH TZE CHIEN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ADRIAN YONG ZHAO HENG

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

JACCARD LEE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

CHLOE TAN JIE YIE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ELENA SIM JIA YING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

NOEL LOUIS LEE YONG JIE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LEONG JING YEE

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ANGELA YONG QIEN YUAN

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

BERNICE LAI HUI JIM

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

ETHAN CHONG SHEN YAO

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

LIVIA LAU KIEW LIN




YEAR 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

SOON JIA YOU

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHOR YAN XUN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHEW E FOONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM HONG LIANG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM JAN FONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ISABELLE WONG TSERING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

JAEVEN FONG JUN SHUEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

WONG TZE JAC

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAI KHAI ZHE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

JAYDEN CHEAH YEAT SIANG



YEAR 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) FOON YEW 2

TEA CHEN YU

SJK(C) FOON YEW 2

EZVEN YONG YEE ZHER

SJK(C) FOON YEW 2

YAP XIAOCI

SJK(C) FOON YEW 2

BELMONT WONG KAI LE

SJK(C) FOON YEW 2

KHOR ZHI CHONG

SJK(C) FOON YEW 2

JOANA CHIN YING XUAN

SJK(C) FOON YEW 2

TAN SOON YEE

SJK(C) FOON YEW 2

OOI XIANG NING

SJK(C) FOON YEW 2

TAN ZHE XI

SJK(C) FOON YEW 2

NOELLE CHONG KAI XIN



YEAR 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SRI ACMAR

AZZU NURQASEH MADIHAH BT CHE AZURI

SEKOLAH SRI ACMAR

RAAJ VEER SINGH A/L RASHPAL SINGH

SEKOLAH SRI ACMAR

RYAN ANG WEI HERNG

SEKOLAH SRI ACMAR

RANYAA A/P PARAMESWARA

SEKOLAH SRI ACMAR

DARRYL DARSHAN RAJ A/L KEVIN RAJ

SEKOLAH SRI ACMAR

HARIEESH A/L ALEXANDER

SEKOLAH SRI ACMAR

NURLIYANA BT ABDUL SALAM

SEKOLAH SRI ACMAR

RUEBERN KARRTIK A/L ALVIN AUGUSTINE

SEKOLAH SRI ACMAR

SUBASH NAIDU A/L J MOHANA KRISHNAN NAIDU

SEKOLAH SRI ACMAR

KESHAVA ROBERT A/L VALLIYAPPAN DAVID




YEAR 4 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

YIEK SIEW JING

SJK(C) SU LAI

JEFFREY LAU JUN HONG

SJK(C) SU LAI

JOYCEAN WONG ZHEN SIANG

SJK(C) SU LAI

JOVIANNE CHAN YIENG CHI

SJK(C) SU LAI

ANGEL YEK RUO JUN

SJK(C) SU LAI

YIP CHUNG HOE

SJK(C) SU LAI

CLOVIS NGOI YOU DA

SJK(C) SU LAI

JAYDEN LOH BEN ZHE

SJK(C) SU LAI

JOEL TING KEE PENG

SJK(C) SU LAI

JOLIN WONG XIANG LIN



YEAR 4 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GAN CIMIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAN KAI JIE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

SHAUN JEE LIM JIET

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KWEK CHIN WEI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LOW YIN YIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM DING ZAN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

SOON CARON MING SZE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CAREEN CHEAH EE JOE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GOH FAY JINN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

DERRICK WONG JUN WEI



YEAR 4 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) YUK CHIN

YEW CHI ANN

SJK(C) YUK CHIN

CHONG GUANG QING

SJK(C) YUK CHIN

TAN EE JET

SJK(C) YUK CHIN

LAW LI JIA

SJK(C) YUK CHIN

TAN EE VEN

SJK(C) YUK CHIN

LEE KAI ZHE

SJK(C) YUK CHIN

YONG SHAN YING

SJK(C) YUK CHIN

TEH XUAN

SJK(C) YUK CHIN

JAEDA YEE AN QI

SJK(C) YUK CHIN

JACKY CHIA ZU QI




YEAR 5 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) JALAN DAVIDSON

RYAN JOO RUI AN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TAI TIAN YI, DANNY

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHONG YICHEN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

NICHOLAS HO YUN HEE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

JOAN WONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

FRANCIS TAN JING XUAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHAN JI CHING

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHONG YING FENG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

NG XIN YUE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

LOH HUEY XIN



YEAR 5 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) FOON YEW 2

EE SHI MAN

SJK(C) FOON YEW 2

DERRICK LYE KHER LIM

SJK(C) FOON YEW 2

YAP LINXUN

SJK(C) FOON YEW 2

TEH WEI JUN

SJK(C) FOON YEW 2

WONG ZHI XIN

SJK(C) FOON YEW 2

PHAM CHONG TIN

SJK(C) FOON YEW 2

NICOLE WOON ZHI SHYAN

SJK(C) FOON YEW 2

YEW SAN QII

SJK(C) FOON YEW 2

YIP ZHENG XYUN

SJK(C) FOON YEW 2

WONG JING XIANG



YEAR 5 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

CHUA REN JIEH

SJK(C) KWANG HWA

QUAH YIN YING

SJK(C) KWANG HWA

CHIN JUN HENG

SJK(C) KWANG HWA

ONG TED WIN

SJK(C) KWANG HWA

GOOI HEAN ZHEN

SJK(C) KWANG HWA

CHIA CHIAN YI

SJK(C) KWANG HWA

CHAN JUN WOOI

SJK(C) KWANG HWA

CHESNEY CHA SU TIAN

SJK(C) KWANG HWA

KELVIN CHIANG CHEN JUN

SJK(C) KWANG HWA

DEREK POR WEI HENG




YEAR 6 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

DANIEL CHAN LOK JING

SJK(C) KWANG HWA

RYAN LAU YONG LIANG

SJK(C) KWANG HWA

YEAP YUN TING

SJK(C) KWANG HWA

IVAN CHUA ZHANG XUEN

SJK(C) KWANG HWA

KEE LEE ER

SJK(C) KWANG HWA

CHOW YVES CHIN

SJK(C) KWANG HWA

GOH SUEN YEAN

SJK(C) KWANG HWA

NICHOLAS WONG ZHONG HAO

SJK(C) KWANG HWA

LEONG ZHI LING

SJK(C) KWANG HWA

TAN KHAI HIN



YEAR 6 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHENG YEW HON

SJK(C) JALAN DAVIDSON

NG XIAN BIN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHAI CHANG YIK

SJK(C) JALAN DAVIDSON

ETHAN YAP HAO

SJK(C) JALAN DAVIDSON

DARREN LEONG HOK MUN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHUA YEE LING

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CARMEN NGO

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHUNG YING XIN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

LOW KAI U

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHANG XIN



YEAR 6 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK TAMAN BUKIT TERATAI

NURUL AMIRAH ADLIYYAH BINTI IMRAN

SK TAMAN BUKIT TERATAI

AISYAH SYAFIAH BINTI MOHD AZHAN

SK TAMAN BUKIT TERATAI

NUR FAIZATUL ATMAM BINTI MOHAMAD ZAIDI

SK TAMAN BUKIT TERATAI

KHAIRINA DURRAH MIRZA BINTI KHAIRIL ANWAR

SK TAMAN BUKIT TERATAI

MUHAMMAD AMEER EIRSYAD BIN MUHAMMAD MIKAEL TAN

SK TAMAN BUKIT TERATAI

MIR AZAD NUKMAN BIN MIR AZRUL

SK TAMAN BUKIT TERATAI

SITI NURHASYIMA BINTI MUSTAKIM

SK TAMAN BUKIT TERATAI

ADREANA SOFEA BINTI NOR ZAILAN

SK TAMAN BUKIT TERATAI

NUR AFREENA BINTI ISMAIL

SK TAMAN BUKIT TERATAI

MUHAMMAD AZAMI BIN MOHD AZMAN

SK TAMAN BUKIT TERATAI

NUR DAMIA KAMELIA BINTI KAMALNIZAT



YEAR 6 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

KELVIN WONG SHIN CHENG

SJK(C) SU LAI

ERIC CHIONG WEI FONG

SJK(C) SU LAI

CHLOE NGUI YOU NING

SJK(C) SU LAI

JASON LAU KIONG SENG

SJK(C) SU LAI

ANDREW YII TECK FOON

SJK(C) SU LAI

CYNTHIA LAU BIH WEN

SJK(C) SU LAI

FION FOO TYNG HUII

SJK(C) SU LAI

WONG ZI NING

SJK(C) SU LAI

VIVIEN TANG LIONG YEE

SJK(C) SU LAI

JOSHUA LAU TIEW LUNG



YEAR 6 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SK KUBANG KERIAN 3

MUHAMMAD AMIRUL AIMAN BIN AZMAN

SK KUBANG KERIAN 3

AZREY SHA FAZREY BIN RAWI

SK KUBANG KERIAN 3

MOHAMAD AMEER HARITH BIN AMRAN

SK KUBANG KERIAN 3

AFIF JAZIMIN BIN NOR FARID

SK KUBANG KERIAN 3

IRFAN HAFIEFY BIN HARYADI

SK KUBANG KERIAN 3

ADAM MUSTAPHA BIN ARMAN ZAHARIL

SK KUBANG KERIAN 3

YASMIN SUMAIYAH BINTI MOHD MULTAZAM

SK KUBANG KERIAN 3

NUR AISYA BINTI MOHD SALMAN

SK KUBANG KERIAN 3

NUR HUSNA HUMAIRA BINTI NOR HISHAM

SK KUBANG KERIAN 3

AHMAD HAKIMI BIN RADZUAN



YEAR 6 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) YUK CHIN

LIM YEN FEN

SJK(C) YUK CHIN

VOO CHUNG VUI

SJK(C) YUK CHIN

LING SHAN JACK

SJK(C) YUK CHIN

KEE YUNG KEN

SJK(C) YUK CHIN

DAPHNE CHAN KO YUE

SJK(C) YUK CHIN

CHAN JENN CHEONG

SJK(C) YUK CHIN

KANG ZHEN YU

SJK(C) YUK CHIN

MANDY LAW MAN ZI

SJK(C) YUK CHIN

HAYDEN SIEW MEN LEK

SJK(C) YUK CHIN

CHONG LE QI