Malaysia Ranking Year 5

Gold

School Name

Student Name

IOMaths Center

Phoon Zi Ling

IOMaths Center

DAVIN KHOR WEN-NING

SJK(C) CHONG CHENG

ETHAN CHAN KAI ERN

SJK(C) CHONG CHENG

WONG YEE HERN

SJK(C) YOK BIN

NG HWA FENG

Silver

School Name

Student Name

SJK(C) NAN YIK 'LEE RUBBER'

TAM LI ZHANG

SJK(C) CHONG CHENG

ONG JING JIE

SJK(C) SHAN TAO

CHUNG JIA CHI

SJK(C) KWANG HWA

NICHOLAS WONG ZHONG HAO

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KENNETH YEAP YANG YEN

SJK(C) TUNG HUA

TIONG YONG XIANG

SJK(C) SU LAI

CHLOE NGUI YOU NING

SJK(C) YOK BIN

LIM YEU RIANG

SJK(C) LI CHI

TAN CHUN ERN

SJK(C) TUN TAN CHENG LOCK

OWEN LO CHEN YEH

SJK(C) BUKIT SIPUT

ONG HUI NING

Bronze

School Name

Student Name

IOMaths Center

NGU PEI YU

IOMaths Center

Cheah Jun Nian

SJK(C) FOON YEW 5

CHONG WEI YI

SJK(C) FOON YEW 5

TAN ZE HONG

SJK(C) TAMAN CONNAUGHT

HOO CHANG LI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

SHANICE TSEU YI XUAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

ISAAC CHANG HOW VUN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

NATALIE THIEN SIEW NIAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LEONG ZHI YEE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHENG YEW HON

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHAI CHANG YIK

SJK(C) KWANG HWA

RYAN LAU YONG LIANG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM CHERN RUI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

TAN SHUANG NING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KOAY YI REN DARIN

SJK(C) YUK CHIN

LING SHAN JACK

SJK(C) KEPONG 3

JOSHUA YAP TIM HUNG

SJK(C) FOON YEW 2

ONG ZHANG SHENG

SK SULTAN SULAIMAN 1

Muhammad Haziq Lutfi b. Rosli

SK ST. ANTHONY(M)

FUNG CHEE JIE

SJK(C) TUNG HUA

PAU KIN HONG

SJK(C) TUNG HUA

KAYLEN WONG BANG YI

SJK(C) KEAT HWA H

KELVIN LOH CHIN FONG

SJK(C) KEAT HWA H

ONG ZHI JIE

SJK(C) KEOW KUANG

LIM ZHANG ZE

SJK(C) YOK BIN

HO ZU MING

SJK(C) JIT SIN 'A'

KHOR SHUN TING

SJK(C) TUN TAN CHENG LOCK

BELINDA WOH XUAN LIN

SJK(C) TUN TAN CHENG LOCK

LAM MAN CHUNG

SJK(C) KEAT HWA S

OOI JIA EARN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

AMIRAH HUSNA BINTI AZIZAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NUR FATIN BATRISYIA BINTI MOHD ROZAIDE

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NURUL ALEEYA QARMILLA BINTI MOHD REDZUAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

ABU YUSUF ABDULLAH BIN MOHD IZAHAM

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

MUHAMMAD DANISH HAIKAL BIN KHAIRUL AZWAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NUR IMAN NINA NADHIRAH BINTI MUHAMAD AMIN

SJK(C) HAN CHIANG

SOON YI LIANG

SJK(C) SIN MIN (B)

LIM LE SHIN

SJK(C) HING HWA

LEE YUNG YAN

SJK(C) KWANG CHIEN

CORRINE LAU JING XING

SK TAMAN BUKIT MALURI

ATHENA SIOW

Merit

School Name

Student Name

SJK(C) SERDANG BARU (2)

TAY MING KONG

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

NICHOLAS SOO JIA KAI

SJK(C) KWANG HWA

LIM ZI XIANG

SJK(C) KWANG HWA

DANIEL CHAN LOK JING

SJK(C) CHUNG HUA KROKOP

TOK LIK YANG

SJK(C) KEPONG 3

CHIEW ENXI

SJK(C) KUEN CHENG 2

NG ZHI NING

SJK(C) CHUNG HUA NO. 5

SAMUEL LAU LI HONG

SK SULTAN SULAIMAN 1

Nur Aleya bt. Muhamad Imran Wong

SK ST. ANTHONY(M)

PATRICIA TIDA ANAK NGELAYANG

SK ST. ANTHONY(M)

EVERINE IMBON ANAK THOMAS PASANG

SJK(C) KEAT HWA H

KUAN ZHI JUE

SJK(C) SU LAI

JASON LAU KIONG SENG

SJK(C) YOK BIN

HOW JUN LIN

SJK(C) CHUNG KWOK

TEE HAU MIN

SJK(C) CHUNG HWA PRESBYTERIAN

BRYAN TANG HONG RUI

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

ANIS AQILAH BATRISYAH BINTI ZULKIFLIE

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

MUHAMMAD AFIQ BIN MOHAMAD KAMIL

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

FARIHA NURAAQILA BINTI EZAMIN

SJK(C) HAN CHIANG

LIEW ZE WEI

SJK(C) LAI MENG

CHAN ROU JING

SJK(C) HOCK LAM

SELINA TEO JIN SUEN

SJK(C) KWANG CHIEN

LOUIS LAU SIE YUAN