Malaysia Secondary Team Award

YEAR 7 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

SOH WEI MENG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

YEOH CHOON XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LIEW CHEAH MING

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

KOW JUN YIT

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

NATALIE CHAN YING XUAN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

LEONARD LEE E-HOM

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

CHEN ZHI YONG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

TAN CHEE XIANG

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

GOH YEE ERN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL

PHANG QI XIANG



YEAR 7 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

BONG SIN YI

SMK LUTONG

RODERIC THANG WEN BIN

SMK LUTONG

TING KEE HAW

SMK LUTONG

SII WEI TUONG

SMK LUTONG

JASPER LIEW WEI MING

SMK LUTONG

NUR NATASHA BINTI JAMIL

SMK LUTONG

WONG ZING KIAT

SMK LUTONG

LEE ANNE RANISHA

SMK LUTONG

ALVIN BIAN HANRY

SMK LUTONG

SYDNEY LALENG PADAN




YEAR 8 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

MIKE CHIN WENG KIT

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

VANESSA LIM WENG YANN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

AGNES LEE JIA YI

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

TEY YUN NEE

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

TAM XIAO XUAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

SABRINA CHOO

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

PORTIA LIM PEI SHI

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

YASHINI BALAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

DHANYAH KUHANESWARAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

REVATHI KESAVAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

KAN YUN LING

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

CELESTE CHEONG



YEAR 8 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURSUFIAH SALEHA BINTI ANUAR

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURAFZAN FATIHAH BINTI MOHD ZAIN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NUR SUFIAH SOLEHA BINTI ANUAR

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD NADZIF BIN MOHD NAZINI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AINUN IZZATI FARHANAH BINTI ABDUL AZIZI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AUNI NAJIHAH BINTI SUFFIAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

ARIF ISMAIL BIN MOHD RUSLAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD EKMAL BIN HAFIZ

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

SHAREEN ARAWIE BIN HISHAM

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NOOR ADAM BIN NOOR AZMI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD ZULHUSNI BIN MOHAMMAD HAIRUL ISAM



YEAR 8 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

GERALD LISSON AK BENARD RALPHIE

SMK LUTONG

IZZA NURBALQIS BINTI EZANIZAM

SMK LUTONG

CALVIN LING CHUNG HUNG

SMK LUTONG

ROY KONG CHEK KHAI

SMK LUTONG

POONG ZHI QIN

SMK LUTONG

NUR BATRISYA AINA BT AZHARI

SMK LUTONG

ANGELINE HO

SMK LUTONG

HUSNA FARIHAH BT HASRI

SMK LUTONG

NUR AZIEMA BINTI ABDULLAH

SMK LUTONG

ANGELINA JALU AK PETER

SMK LUTONG

ALESSANDRA SENAN HENRY

SMK LUTONG

ELLIE CHUO KER YNG




YEAR 9 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

SHARIFAH NUR IZZATI BINTI SYED ADNAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MOHAMAD AIMAN NUR HAKIM BIN MOHAMAD NOR ALUWI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

HYDAYA NUR BINTI HALIM

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MOHAMAD DANISH \'AIMAN BIN TAZUL HAIRUL

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AHMAD OSAMA BIN ROSLAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMAD SYAFIQ BIN RAMLI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD HAKEEM AKASHA BIN IBERAHIM

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD ARIF ZULFA BIN ABD RAHIM

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AHMAD FAKHRUL HARIZ BIN MOHD GHAUTH

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NOR AMIRUL ASYRAF BIN NOR AZLAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD AIMAN SYAHMI BIN NOR FARIZAL

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MOHAMAD SYAKIR ZULPADLI BIN MAT SENU



YEAR 9 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK METHODIST

ALAN LAU CHENG HO

SMK METHODIST

FELICITY LAI YUN YING

SMK METHODIST

AMANDA TING BAO ER

SMK METHODIST

JESSLYNN LOO SHI LIN

SMK METHODIST

DANIEL TING MENG LEONG

SMK METHODIST

CHRISTY PAU HUI MING

SMK METHODIST

CARINA LOI JING

SMK METHODIST

MICHELLE WONG HUI HUI

SMK METHODIST

VICTOR KONG WEI JING

SMK METHODIST

KELVIN WONG CHUAN TIONG



YEAR 9 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK LUTONG

SII HOW WEE

SMK LUTONG

CHLOE YEO LOK YEE

SMK LUTONG

LAW YIEN YIEN

SMK LUTONG

LIM GIN YUN

SMK LUTONG

WONG HSIN HUI

SMK LUTONG

TING KEE HUA

SMK LUTONG

KO SIONG KAI

SMK LUTONG

FIRDAUS AFIQ BIN FAIZAL

SMK LUTONG

JULINA WONG SHEY SIENG

SMK LUTONG

DANIEL KUEH KHENG SZE

SMK LUTONG

CHAI KAH KIAT

SMK LUTONG

VOON FANG YEE



YEAR 9 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK KELAPA SAWIT

SOONG ZHI XIN

SMK KELAPA SAWIT

LAI SIN JIE

SMK KELAPA SAWIT

TSAI YI TIAN

SMK KELAPA SAWIT

CHEW JUN LIN

SMK KELAPA SAWIT

WONG BOR RUEY

SMK KELAPA SAWIT

LEW JIA HUAN

SMK KELAPA SAWIT

CHONG MIN JIE

SMK KELAPA SAWIT

CHEONG LI EN

SMK KELAPA SAWIT

NORFARAHANIS KAMARUDIN

SMK KELAPA SAWIT

WONG CHUNG PENG

SMK KELAPA SAWIT

ALYA SYAZWANA FAQIHAH BT RAHIM



YEAR 9 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SMK SULTANAH BAHIYAH

WAN ZULAIKHA ARISSA BINTI WAN SALLEHUDDIN

SMK SULTANAH BAHIYAH

NURUL ASHIRAH BINTI MOHD ZAKRI

SMK SULTANAH BAHIYAH

NURUL IZZATI BINTI IBRAHIM

SMK SULTANAH BAHIYAH

NUR IZZATI BINTI ABDUL AZIZ

SMK SULTANAH BAHIYAH

ANIS SYAMIMI BT MOHD RADZI

SMK SULTANAH BAHIYAH

NUR ALIA BINTI JOHARI

SMK SULTANAH BAHIYAH

NURIN AMANI BINTI KHAIRI

SMK SULTANAH BAHIYAH

NUR ATIKAH BINTI ASRAL FIRDOUS

SMK SULTANAH BAHIYAH

NUR IRDINA RUSHDA BINTI SHAHIRUL NIZAM

SMK SULTANAH BAHIYAH

NURUL IFFAH BINTI BADROLHISHAM

SMK SULTANAH BAHIYAH

HANISA RAZWIN BINTI ROMLI

SMK SULTANAH BAHIYAH

NUR ATIQAH AYUNI BINTI ROSLI




YEAR 10 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

IKMAL ISKANDAR BIN SABRI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AHMAD AMIRUL ASHRAF BIN ABDUL RAHIM

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHD MUHAIMIN BIN ZAINAL

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHD SULHI FAKHARUDDIN BIN SHUKRAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

ELHAM SABRINA BINTI MOHD MOKHTARISHAH

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD AMIN HAFEEZI BIN MOHD ASRI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

KHAIRUL SHUIB BIN KHAIRUL AZIZI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NUR ADIBA BINTI ABDUL GHAPA

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NAJWA FIQRIYYAH BINTI MUSTAFA

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AKMAL BIN JAMALUDIN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AIYISAH BINTI ZAINUDDIN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

AFIFAH HUSNA BINTI AHMAD



YEAR 10 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

HIN HUA HIGH SCHOOL

TAN JIA QING

HIN HUA HIGH SCHOOL

CHOO WEN JIONG

HIN HUA HIGH SCHOOL

NG CHIN SEANG

HIN HUA HIGH SCHOOL

BRIAN LOH JIAJUN

HIN HUA HIGH SCHOOL

LEE THIAN JIUNN

HIN HUA HIGH SCHOOL

WONG KUAN HUA

HIN HUA HIGH SCHOOL

LEE KANG SHENG

HIN HUA HIGH SCHOOL

GOH JIN ER

HIN HUA HIGH SCHOOL

TER LEONG KERN

HIN HUA HIGH SCHOOL

LAU KAI RU

HIN HUA HIGH SCHOOL

LOH GUO JUN



YEAR 10 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK PUTATAN

ATIKAH SHAHIRAH BINTI AZMAN

SMK PUTATAN

DG ZAITUL FIZA BINTI AG DAMIT

SMK PUTATAN

MOHD NUR HAFIZAM BIN HENEP

SMK PUTATAN

NURAINA BINTI RAMLI

SMK PUTATAN

AZYAN SYAZWANI BINTI ZAILAN

SMK PUTATAN

NUR ANIS NABILA BINTI ATONG

SMK PUTATAN

ABDUL SYAMIM BIN ABDUL MALIK

SMK PUTATAN

NURHIDAYAH MASRAH BINTI MUHLIS

SMK PUTATAN

SITI HALIZA BINTI MOHD ADAM SHAH

SMK PUTATAN

GARY ALAN GAN




YEAR 11 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

YASIRAH BINTI YUSOFF

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

ATHIRAH WARDAH BINTI MOHD SAIDI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

WAN KAMARUZZIATI BINTI WAB KANARUDIN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURHANIS ZAHIRAH BINTI MOHD HANIFF

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

ANIS SOFIYA BINTI ISHAK

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

RUKHNIATIL HUSNA BINTI MOKHTAR

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MARDHIAH ADIBAH BINTI MOBING

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

ANIS HAKIMAH BINTI FAUZAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURUL ATIQAH BINTI HASMAN

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

MUHAMMAD IDHAM HADI BIN MOHD ZAMRI

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURSHAFIQAH BALQIS BINTI MOHD ADZHAR

SBP INTEGRASI TUN ABDUL RAZAK

NURUL AIN SYAMIMI BINTI ROSLI



YEAR 11 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK YOKE KUAN

CHEONG SENG LEONG

SMK YOKE KUAN

TEE JIA RONG

SMK YOKE KUAN

ONG LOON SHENG

SMK YOKE KUAN

GAN HOU SING

SMK YOKE KUAN

ADAM YEOH ZI HONG

SMK YOKE KUAN

TAN KAH HOE

SMK YOKE KUAN

KUN JULUNG

SMK YOKE KUAN

SOH LI PEI

SMK YOKE KUAN

ENG KONG MENG

SMK YOKE KUAN

ONG XIAO TONG

SMK YOKE KUAN

PUAH YEE THENG

SMK YOKE KUAN

TAN SYEN TSEN



YEAR 11 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SIMANGGANG

KUA JACK YANG

SMK SIMANGGANG

SAM WONG SIONG ZIN

SMK SIMANGGANG

WEE HSIAO KANG

SMK SIMANGGANG

EILEEN CHIN SIEW MAN

SMK SIMANGGANG

GABRIEL LIM CHIAW HENG

SMK SIMANGGANG

AUVRE LIEW SZE CHING

SMK SIMANGGANG

CORNELIA AK COLIN SUJI INGGOL

SMK SIMANGGANG

AMIEANNA ANAK TANSANG

SMK SIMANGGANG

AYUNAZIRA BINTI MOHAMAD JOHARI

SMK SIMANGGANG

MUHAMMAD YASIR SAMIULLAH KHAN

SMK SIMANGGANG

KRISSLYN JOHN AK WILLIE JOHN

SMK SIMANGGANG

ALANIS TANG KIE YI



YEAR 11 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK KRIAN

TAN RUI YEONG

SMK KRIAN

CHUI LER YI

SMK KRIAN

KHOR YEE YING

SMK KRIAN

ONG CHYI XIANG

SMK KRIAN

TANG GUAN YI

SMK KRIAN

NG WEI YI

SMK KRIAN

TAN ZHI LING

SMK KRIAN

JASON TAN WEI QING

SMK KRIAN

TAN SHIN WEI

SMK KRIAN

ETHAN DEN KYE ZHEN

SMK KRIAN

LOW ZHI XUAN

SMK KRIAN

TAN HAO YANG



YEAR 11 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SMJK KWANG HUA

KOH KIAN YI

SMJK KWANG HUA

CHAM RUI HONG

SMJK KWANG HUA

KOK YONG EN

SMJK KWANG HUA

NG HUI YI

SMJK KWANG HUA

TING QIAN NING

SMJK KWANG HUA

SHOON ZHEN YONG

SMJK KWANG HUA

BU KAI XIAN

SMJK KWANG HUA

WONG SUNG SHUEN

SMJK KWANG HUA

TAN CHEE HONG

SMJK KWANG HUA

JASON LIM KWOK SHUEN



YEAR 11 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SMK KELAPA SAWIT

CHAI MING WEI

SMK KELAPA SAWIT

CHAN CHEE YUAN

SMK KELAPA SAWIT

YONG QING

SMK KELAPA SAWIT

CHIN SIONG QIN

SMK KELAPA SAWIT

CHAI YEN BIN

SMK KELAPA SAWIT

BON JIA YEE

SMK KELAPA SAWIT

LEW AN QI

SMK KELAPA SAWIT

TAY QIAO XIN

SMK KELAPA SAWIT

FOO FUNG CHENG

SMK KELAPA SAWIT

OOI JIA LI