Malaysia Primary Team Award

YEAR 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

JOANNE LEUNG KAH YAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

NURNAJEEHA BINTI MAAROF

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

ADRIEL CHONG CHUN CHENG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

DEMETRIA THIEN YI

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

FAIQAH MAISARAH BINTI AMRAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

CLEONNA KON CHUYANG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LUCAS NGU CHAN XUAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

KYLE LANCE KEITH MICHAEL

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LEE JIA QUAN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

POH SONG YUN


YEAR 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) SU LAI

JASPER TING YI CHENG

SJK(C) SU LAI

JOVIANNE CHAN YIENG CHI

SJK(C) SU LAI

YIEK SIEW JING

SJK(C) SU LAI

OSCAR TEO JUN MING

SJK(C) SU LAI

ANGEL YEK RUO JUN

SJK(C) SU LAI

YIP CHUNG HOE

SJK(C) SU LAI

EVELYN SOON QIAO QIAN

SJK(C) SU LAI

CLOVIS NGOI YOU DA

SJK(C) SU LAI

JOYCEAN WONG ZHEN SIANG

SJK(C) SU LAI

JEFFREY LAU JUN HONG

YEAR 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) YUK CHIN

JAEDA YEE AN QI

SJK(C) YUK CHIN

TSANG XUE YING

SJK(C) YUK CHIN

CHLOEY CHONG SIN YIH

SJK(C) YUK CHIN

CHIN QIAO NING

SJK(C) YUK CHIN

JOSSLYN KHOO ENG XI

SJK(C) YUK CHIN

CHONG GUANG QING

SJK(C) YUK CHIN

TAN EE JET

SJK(C) YUK CHIN

LEE KAI ZHE

SJK(C) YUK CHIN

TAN EE VEN

SJK(C) YUK CHIN

YEW CHI ANN

YEAR 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KUEN CHENG 2

BEN THOR YUE MENG

SJK(C) KUEN CHENG 2

KOO ZI YAN

SJK(C) KUEN CHENG 2

RAINIER CHAN ZHEN YU

SJK(C) KUEN CHENG 2

LOW KAI YANG

SJK(C) KUEN CHENG 2

TAN YING ERN

SJK(C) KUEN CHENG 2

TAN SZE YING

SJK(C) KUEN CHENG 2

LIM TONG XI

SJK(C) KUEN CHENG 2

FONG C LOVIS

SJK(C) KUEN CHENG 2

NG ZHI JIAN

SJK(C) KUEN CHENG 2

TAN HONG ZHER


YEAR 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) JALAN DAVIDSON

HENRY HONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TAN ZE LYN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

KHOO TIEN XUAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

WONG XIAO HEN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

RYOKO YEO SHU YUAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

LOW CHLOE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TAI TIAN YI

SJK(C) JALAN DAVIDSON

JOAN WONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHONG YICHEN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

LEE JIA JIE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

RYAN JOO RUI AN

YEAR 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

YAN PUI KEI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

CHUNG SHU YII

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

TIMOTHY LEONG HONG TIN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

TRISTAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LIM YUNG XUAN

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LO YU AO

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

TAMMEE CHEE SHOU NEE

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LANICE KONG SHIN YI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

IAN HON YUEN TAI

SJK(C) CHUNG HWA KOTA KINABALU

LIM JIN MING

YEAR 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

Sri Sempurna International School

Zachariah Ashton Stewart

Sri Sempurna International School

Kiersten Jevae Chan

Sri Sempurna International School

Lin Yee Ching

Sri Sempurna International School

Lee Shin Ying

Sri Sempurna International School

Dominic Tan

Sri Sempurna International School

Gordon Ling Cyn Yu

Sri Sempurna International School

Samuel Leong Zhi Sam

Sri Sempurna International School

Wong Zhe Shen, Jenson

Sri Sempurna International School

Bethany Loo Zi Anne

Sri Sempurna International School

Cheah Yee Xuan


YEAR 4 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

LIM YEAN ZHEN

SJK(C) KWANG HWA

PHI YI XIAN

SJK(C) KWANG HWA

GOH ZHUO XUN

SJK(C) KWANG HWA

LIM ZI XIANG

SJK(C) KWANG HWA

DING DAO EN

SJK(C) KWANG HWA

YEAP YUN TING

SJK(C) KWANG HWA

KEE LEE ER

SJK(C) KWANG HWA

GOH SUEN YEAN

SJK(C) KWANG HWA

NICHOLAS WONG ZHONG HAO

SJK(C) KWANG HWA

RYAN LAU YONG LIANG

YEAR 4 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

MUHAMMAD DANISH HAIKAL BIN KHAIRUL AZWAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

MUHAMMAD AMIER BIN MISWAN HANIS

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

MUHAMAD FARHAN IKHMAL BIN ABDUL RAHMAN

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

ABU YUSUF ABDULLAH BIN MOHAMAD IZAHAM

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

AHMAD AFIFF AIMAN BIN AHMAD AZRAII

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

ALI LUTFI BIN HUSINI

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NURUL FATEHA BINTI SAHROL NIZAL

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NUR SALIHA BINTI MOHD IZHAM MAWI

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NURIN AFIQAH BINTI MOHD ZULKIFLI

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

NOOR SYAZANA BINTI SHAHRUNIZAM

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

ANIS AQILAH BATRISYAH BINTI ZULKIFLIE

SK PUTRAJAYA PRESINT 11(1)

AMIRAH HUSNA BINTI AZIZAN

YEAR 4 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SULTAN SULAIMAN 1

WAN ADAM FARISH B.ABDULLAH

SK SULTAN SULAIMAN 1

MUHAMMAD FARIS AZIM B.ZAMRI

SK SULTAN SULAIMAN 1

CHE AZIM HAKIMI B.CHE RAHIMI

SK SULTAN SULAIMAN 1

MAISYA ESREEN BT ESMADEE

SK SULTAN SULAIMAN 1

MUHAMMAD LUQMAN AL-NASIR B. M.NAZRI

SK SULTAN SULAIMAN 1

MUHAMMAD HAZIQ LUTFI B.ROSLI

SK SULTAN SULAIMAN 1

FATIMATUL ZAHRAH BT HAMZAH

SK SULTAN SULAIMAN 1

ADAM HAKIMIE B.MOHD AZLI

SK SULTAN SULAIMAN 1

NUR IZZAH INSYIRAH BT M. SOBRI

SK SULTAN SULAIMAN 1

SITI NUR SOFIA BT MUSA


YEAR 5 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LEE SIEN TYNG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

FUNG MOI FUNG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

RAYMOND ANDERSON

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

WAI CHUNG TENG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LIM JING TAO

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

HARRY CHEN FAN BIN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

GABRIEL CHONG HARN

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

LEE WIE JIE

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

CHIA YI SHENG

SJK(C) CHUNG HWA LIKAS

PHANG YI XUAN

YEAR 5 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

LIM KAI HENG

SJK(C) KWANG HWA

NG SHI YANG

SJK(C) KWANG HWA

HO ZI XI

SJK(C) KWANG HWA

YEOW JIA LE

SJK(C) KWANG HWA

TANG YI ZE

SJK(C) KWANG HWA

ONG PAUL SHERNG

SJK(C) KWANG HWA

SOON QI XIANG

SJK(C) KWANG HWA

LAI ZHEN HOU

SJK(C) KWANG HWA

LIM JING XIANG

SJK(C) KWANG HWA

TAN MIN HENG

YEAR 5 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) DAMANSARA

CHIN JIA SHEN

SJK(C) DAMANSARA

ISAAC TAN JAY HANZ

SJK(C) DAMANSARA

JAYDEN YONG ZHENG SHEUN

SJK(C) DAMANSARA

LAU WEI KANG

SJK(C) DAMANSARA

ONG JIAYING

SJK(C) DAMANSARA

ONG JIAQING

SJK(C) DAMANSARA

JADEN LEE

SJK(C) DAMANSARA

POH YIXUAN

SJK(C) DAMANSARA

JIREH FOO

SJK(C) DAMANSARA

ONG HEYANG


YEAR 6 PLATINUM TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) KWANG HWA

TAN JUN YING

SJK(C) KWANG HWA

CHIN XI YEN

SJK(C) KWANG HWA

LIM ZHEN YANG

SJK(C) KWANG HWA

TEO EE YIN

SJK(C) KWANG HWA

HOO KAI PING

SJK(C) KWANG HWA

CLEMENT TEAN JIA KAI

SJK(C) KWANG HWA

LIM CHI WEI

SJK(C) KWANG HWA

CHIA CHIAN YUNG

SJK(C) KWANG HWA

ONG HAO YANG

SJK(C) KWANG HWA

LOW ZHEN XUEN, BRANDON

YEAR 6 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK BANDAR PENAWAR 2

ALYA AISYAH BT SULIMAN

SK BANDAR PENAWAR 2

MOHAMAD DANISH BIN MOHAMAD AZMI

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD AMIR WAHDI BIN HANAFI

SK BANDAR PENAWAR 2

AHMAD FAIZ BIN MOHD YAZID

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD ADIKA KHAIRIN BIN NOOR HISHAM

SK BANDAR PENAWAR 2

MOHAMAD AZRI NAZIRI BIN MUSA

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD FAUZIE AMININ MD SHAHROM

SK BANDAR PENAWAR 2

SYAHIRA EMYLIA BT KHAMIZAN

SK BANDAR PENAWAR 2

NABILAH ALIAH BT ADZHAN

SK BANDAR PENAWAR 2

MUHAMMAD HAASYIRUL A'FIF BIN HUSSIN

SK BANDAR PENAWAR 2

AISYAH NAZIFA BT MOHD SUHAIMI

YEAR 6 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) FOON YEW 2

LIM YI ERN

SJK(C) FOON YEW 2

GOH PEI HUA

SJK(C) FOON YEW 2

TAN LE YANG

SJK(C) FOON YEW 2

JAMES WONG GUAN XIAN

SJK(C) FOON YEW 2

ANTON TAN HONG ZHI

SJK(C) FOON YEW 2

LYE ZHENG ZHANG

SJK(C) FOON YEW 2

TAN LI YANG

SJK(C) FOON YEW 2

DARREN TAN PENG QUAN

SJK(C) FOON YEW 2

SONG TING FENG

SJK(C) FOON YEW 2

LEE YI XUAN

YEAR 6 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHONG JUN HONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHONG JUN LIANG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

VALERIE YAP THONG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

TAN PEI JIE

SJK(C) JALAN DAVIDSON

THAM CHUN KEN HARVARD

SJK(C) JALAN DAVIDSON

CHAI JIE EN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

NGOI YOKE XUAN

SJK(C) JALAN DAVIDSON

YEOH CHOON XIANG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

SOH WEI MENG

SJK(C) JALAN DAVIDSON

WAN ZHIYANG

YEAR 6 HIGH DISTINCTION AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PU SZE

SEE THOR HONG XUAN

SJK(C) PU SZE

SIA MIN EN

SJK(C) PU SZE

HOO YEN QIN

SJK(C) PU SZE

POH JING RUI

SJK(C) PU SZE

NICHOLAS YONG HAO WEN

SJK(C) PU SZE

LAI JUN HAO

SJK(C) PU SZE

BARRY TAI HAO XUAN

SJK(C) PU SZE

CHANG JUN ZHE

SJK(C) PU SZE

KHOO ZI XUAN

SJK(C) PU SZE

BRYAN LOO QI LE

YEAR 6 HONOURABLE MENTION AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHIN JIA JIET

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

BRANDON LIM WEI ZHE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LOH EELIM

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHUA JIA­-TIEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM HEE LAI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIAN KUAN YUE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

TAN KUAN HUI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LI JIAEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LOW WEI SHENG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ABRIALE GOH WENXIN