ASMO SCIENCE NATIONAL ROUND 2019
(LEVEL 1)
GOLD
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN) MANUSHRI A/P THEVAN
SK TAMAN RINTING 2 NEHHASHREE THILAKKUMAR
SK TAMAN RINTING 2 YAASHAVE A/P SEENIVASAN
SK TAMAN RINTING 2 HAZIQ ZIQRY BIN MOHD HALIMI
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 ETHAN LIM HON YAU
SILVER
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SJK(C) PEREMPUAN CHINA HOOY PING YEE
SJK(C) THAI KWANG ISAAC CHAM ZI XUAN
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL LAI ONN BOUE
SK TAMAN MEGAH EVAN CHIN HSI-CHYUEN
SJK(C) THAI KWANG LIBBY NGIENG EN YU
IOMATHS CENTRE JENNIFER LIM
IOMATHS CENTRE DIVIYA LAKSHMI A/P HARIKRISHNAN
BRONZE
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SRI UTAMA INTERNATIONAL SCHOOL JOHOR BAHRU RYAN SCOTT LANE
SJK(C) HAN CHIANG CHIN ZHENG ZE
SJK(C) KUALA TERLA NG YU XUN
SJK(C) KUALA TERLA LEE YU XUAN
SJK(C) THAI KWANG AGATHA CHENG SI CHING
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP CHLOE TAN JIE YIE 
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL ESPERANCE TAN SHI EN
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP LEONG JIN YEE
SJK(C) CHUNG SING JARRETT LING NING ZHENG
IOMATHS CENTRE CHAN HUI XIN
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP    ETHAN CHONG SHEN YAO 
MERIT
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SJK(C) KWANG HWA LIM ZHI YIK
IOMATHS CENTRE CELINE GOH WEN XUEN
SJK(T) CONVENT SEREMBAN (KOMPLEKS WAWASAN) DIVAKARAN A/L SIVASANGAR
SK TAMAN MEGAH AYDIN AZFER BIN MOHD AFFANDI
SJK(C) YUK CHIN PANG GUAN SHEN
IOMATHS CENTRE CHEONG KAR HIN
IOMATHS CENTRE ASHLEY ONG XIN RUO
SJK(C) KHENG CHEE CHEN RI HUI
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP CHO LUI YANG 
SJK(C) PEREMPUAN CHINA CHEAH JOR WII
SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY) BRIGHTON LAU SHAO AIK
SJK(C) KWANG HWA TAN YU HENG
SJK(C) KUALA KETIL LIM YOU YUEN
SJK(C) THAI KWANG NICHOLAS TOO KAH HEE
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 VIVIAN YU TZE LING
IOMATHS CENTRE MUHAMMAD AFHAM
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP SELINA KIU WAN TING
SJK(C) THAI KWANG SAMUEL EE CHII YEW
IOMATHS CENTRE MUHAMMAD AFHAM
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL YASSHEN SHANKER
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP CHOW KAH HAO 
IOMATHS CENTRE NEHARIKHA PUVIARASU
ASMO SCIENCE NATIONAL ROUND 2019
(LEVEL 2)
GOLD
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL SARAH TAN YI PEI
SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY) NICHOLAS PHAN YIK MING
AUSTRALIAN INTERNATIONAL SCHOOL MALAYSIA (AIS) SHAO ZHE LOH
SK KUBANG KERIAN 3 NUR BALQIS BT MOHD ASRI
SK KUBANG KERIAN 3 WAN MUHAMMAD SHAZMIN ERFAN BIN WAN SALLIM
SILVER
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU IVAN CHAN GUAN YU
SJK(T) VIVEKANANDA LOGAN A/L KANNAN
SJK(C) YUK CHIN CHIN LI YING
IOMATHS CENTRE WONG JI KIN
SJK(C) PEREMPUAN CHINA LEE JIE ER
SK BANDAR UDA 2 KHAVYN RAO A/L SURESH RAO
SK KUBANG KERIAN 3 ARIEF SHAQEEL BIN MOHD SHAHARANI
IOMATHS CENTRE ETHAN THAM TENG-KAI
SK TAMAN RAKAN AHMAD HILMAN AZFAR BIN AHMAD TARMIZI
SK KUBANG KERIAN 3 RAJA AMMAR MUIZ BIN RAJA MUHAMMAD ZULKHAIRI
SK TEMENGGONG ABDUL RAHMAN 1 ILHAM FIRDAUS BIN MOHAMMED SUADI
SJK(C) CHOONG WEN FOONG KAI HIN
SJK(C) CHUNG HUA PUJUT LAM ZING YEN
SK MACANG BUBOK ADRIANA QISTINA TAN MING HUI
BRONZE
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
IOMATHS CENTRE LIM RAY HERNG
SJK(C) CHUNG HWA SIPITANG JADEN MICHAEL WONG
SJK(C) CHUNG HUA DANIEL TIE TONG EN
SJK(C) PEREMPUAN CHINA KHOR YAN XUN
SJK(C) SU LAI RACHEL YEK JIAN ERN
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL ZARA KHADEEJA BINTI MOHD ZAIHAM
SJK(C) CHUNG HUA PUJUT HUANG YI ROU
SJK(T) SEGAMBUT ELANTIRAA A/P SIVA SUBRAMANIYAM
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL YAW KAI LER
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP CELINA CHANG JING WEI
SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM JASLEEN KAUR A/P MANWINDER SINGH
SK ASSUNTA   SATU BHAVATAARINI PATHMANATHAN
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP LAW ZIN NYN
SK BANDAR UDA 2 OTHMAN ZAHIN BIN FAIZAL ZUHRI
SJK(C) SU LAI JOYCEAN WONG ZHEN SIANG
SJK(T) VIVEKANANDA ROFEENA A/P FRANCIS
SK KUBANG KERIAN 3 MUHAMMAD MUIZ HAIKAL BIN MOHD SHAHRUL SALAM
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 ADDISON WONG YEW THAI
SK TAMAN RAKAN YUSUF ZULKARNAIN BIN HARMAN
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP PUI WEI XIAN
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP LING FANG CHENG 
MERIT
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
SK SEAFIELD MUHAMMAD ADHAM DINIE BIN MOHD AZAM
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL ALEXANDRIA OLIVIA RAY
SJK(C) KWANG HWA TEH MING YANG
SJK(C) PEREMPUAN CHINA FONG KAY YIN
SJK(C) SU LAI GABRIEL YEK JIAN ZHI
SK KUBANG KERIAN 3 NUR SYAZA DANIESHA BT MOHD FAUZI
SK KOPORINGAN TUARAN SABAH RONALD JAY REGINALD
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 ALEXANDRA SIA XIN TONG
SK TAMAN RINTING 2 AMMAR SYAHMI BIN SARIZAL
SJK(C) CHUNG HUA PUJUT BRYAN LING HOU LE
SJK(T) SENTUL DARSHAN A/L RAVI
SJK(C) KHENG CHEE LIM JIA EN
SK KUBANG KERIAN 3 AHMAD HUSAINY B NOR HISHAM
SK SRI TEBRAU DHIRAN KUMAR SURESHKUMAR
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL WAN ALEF BIN WAN AFFENDY
SEKOLAH SRI KDU (PRIMARY) LEONG JEUN YIP
SJK(C) CHUNG HUA BINTULU 2 JOANNE LIM YII JUN
SJK(T) VIVEKANANDA VINALL A/L SRINIVASAN
SK TAMAN RINTING 2 SHASHVIENNAA A/P VISVALINGAM
SJK(C) KWANG HWA OOI JUN ZHE
SJK(C) YUK CHIN LIM SHEN JIA
SJK(C) HOCK LAM SHAUN TING CHIONG HENG
SJK(C) KAI CHUNG KONG NING
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP ALLYSON YII HUI XIN 
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP HO YEE ROU
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP BRYAN LAI WEN LE
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP LAU YIN YI
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP LAW EN SING
SJK (C) CHUNG HUA KROKOP TERRY LIN ZHEN BIN 
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL KWON TAE WOO
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 SHARON HOO TING YING
SJK(C) CHUNG HUA, BINTULU CHLOE LAI EN JIE
SK KUBANG KERIAN 3 MUHAMMAD HAZIQ BIN MAZRAN
SK PERBANDARAN SIBU NO. 4 DESMOND LAW MENG HUAN
SK TAMAN RINTING 2 ABINESHWARY VIKNESHWARAN
SK TAMAN JELUTONG NUR WAFIQ HIDAYAT BIN MOHAMMAD
SJK(C) CHUNG HUA LIO SHUANG YING
SK KOPORINGAN TUARAN SABAH BRYAN EVAN CRUZ MADRORIN
SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI NUR ALYA FATINI BINTI AMINUDDIN
SK CONVENT KOTA NUR ASUARIANA ARISYA BINTI BAIZULASUAR
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL ONG KYAN
SJK(T) VIVEKANANDA PAVITHIREN A/L LOGANATHAN
SJK(T) SEGAMBUT ROSHNI MANIDAS
SK SEAFIELD NUR ADRIANA ELISYA BINTI ROZAMAH
SJK(T) VIVEKANANDA SUVARRNAA SURENDRAN
SK TAMAN RINTING 2 ANIS NURAFRINA BINTI AESROL AZIZIE
SK TUAN SYED JAN AL-JAFFRI NURUL FATIHAH BINTI SIJURIT @ ZURAID
ASMO SCIENCE NATIONAL ROUND 2019
(LEVEL 3)
GOLD
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
IOMATHS CENTRE TENG JIA XIN
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (MAIN CAMPUS) KSATRIA BASKARA
SMK BUKIT JAMBUL SHRIRAAM A/L NAGARAJAN
SMK BUKIT JAMBUL SREERAJ A/L NAGARAJAN
SILVER
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA PUTERA HAZIMAN BIN HAMIDAN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA MUQRI DANISH BIN MAZRI
INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS) ELLMIN FAWWAZ BIN FAIZAL
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA KAVISHWER A/L SATHIAMORTHY
IOMATHS CENTRE CHOO KYE YONG
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (JOHOR ) TANG YI WON
IOMATHS CENTRE ONG JIAYING
IOMATHS CENTRE ONG HEYANG
BRONZE
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA LAKSSHAN A/L SUTHAGAR
IOMATHS CENTRE MATHIAS BISUK SIAHAAN
SMK ST ANTHONY SARIKEI LAU SING YAW
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL RISHIEY
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (SUBANG CAMPUS) SEAH YUXUAN
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (SUBANG CAMPUS) QIAO CHUAN QING
IOMATHS CENTRE LEE JUN SIANG
SMK BUKIT JAMBUL NITYANANDA A/L RAMAKRISHNAN
MERIT
SCHOOL NAME STUDENT'S NAME
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL LEE CHEN HAO
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA LIM ZHENG YAN
SMK TAMAN TUN FUAD EMMANUEL EDELSON BENEDICT
ST JOSEPH'S PRIVATE SCHOOL JESLYN TIONG MING EN
INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS) REHAM RAHMAN
INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS) PUTERI FATIN ALIYA MOHD SYUKRY
IOMATHS CENTRE LIM JUN AN
MALACCA EXPATRIATE SCHOOL ZAC TANG
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (JOHOR ) HONG YI BIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA BENJAMIN KHAW TZE MING
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA LIM ZHENG XUE
IOMATHS CENTRE JADEN LEE QI-ZHENG
FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL (MAIN CAMPUS) TRAN HOANG MINH
PARAGON PRIVATE & INTERNATIONAL SCHOOL YIT WEI CHEE
SAYFOL INTERNATIONAL SCHOOL KUSHAGRAE BHATNAGAR