Malaysia English Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CAELEY CHANG CHENG MAN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ABDUL RAZIQ BIN ABDUL GAFFAR

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

WONG JIA WEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHAW EU JIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

NG JAYDEN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

EDELYN TEOH SU THENG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

NG ZIN TENG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KOAY YI WEN DOROTHY

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM QIAO ZHI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

ELIZA YEOH YEN NEE



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SRI TEBRAU

CALVIN FRANCIS ANDREW

SK SRI TEBRAU

SUGAN A/L SUTHIRESA MOORTHY

SK SRI TEBRAU

SACHEENDHRAAN A/L MUNESY

SK SRI TEBRAU

KEESHAN REY SANJEEV

SK SRI TEBRAU

DIYA JASZMIIN A/P CHANDRAN

SK SRI TEBRAU

DHIVEISH A/L CHANDRAN

SK SRI TEBRAU

IVERA A/P RAFFLES RON

SK SRI TEBRAU

JUSTIN SIA SHENG YANG

SK SRI TEBRAU

KAVINNESH A/L LOGANATHAN

SK SRI TEBRAU

NUR JANNAH BINTI MOHAMMED SUADI

SK SRI TEBRAU

MEHGNA PRAVIN A/L SELVAM



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

IOMaths Center

TEO EYENN

IOMaths Center

ABDUL AZIZ BIN NAWAWI

IOMaths Center

HOO XINYI

IOMaths Center

KHOR YIN AI

IOMaths Center

KHOR YIN XIN

IOMaths Center

CHAN HUI XIN

IOMaths Center

KHRISHITRASHINI A/P ELANGOVAN

IOMaths Center

NICHOLAS LI ZI JIAN

IOMaths Center

SEOK SHANG QIAN

IOMaths Center

BRYAN LIM SHENG JIE




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KONG YING HUI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

CHAN KAI JIE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

DARYL LEE JUN KAI

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

FRANCENE CHEAH ZHI EN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHOR XIN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM JOU YEE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KENNETH TEOH KAI REN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

JACQUELINE SAW XIU TING

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

BRYAN PHOON JON LOONG

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

KHOR YAN XUN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

GOH FAY JINN

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LYRA DE VOSSE

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

LIM JAN FONG



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SERI CAHAYA

AVEENAA RHUBINI A/P SHANKER

SEKOLAH SERI CAHAYA

DANIAL UMAR BIN AHMAD RIZAL

SEKOLAH SERI CAHAYA

AMANDA CHIEW MEI XING

SEKOLAH SERI CAHAYA

RAJA ERIN REANA BINTI RAJA AHMAD SHAHARUL

SEKOLAH SERI CAHAYA

WONG LEE HENN

SEKOLAH SERI CAHAYA

KHEERTHII VISHAKUMARAN

SEKOLAH SERI CAHAYA

WONG JIA XUAN

SEKOLAH SERI CAHAYA

AMEESHA MATHIALAGAN

SEKOLAH SERI CAHAYA

TALITHA DANYA CARMANITA

SEKOLAH SERI CAHAYA

MARISSA SAFIYA BINTI NOR SALEFULAZHAR



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

MUHAMMAD FARISH MUBASHSHER BIN EZRAT

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

IRFAN HAKIMI BIN AHMAD FADZLY

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

JASLEEN KAUR A/P MANWINDER SINGH

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

ALYSSA ZAFIRA AZLY ADIL IDRIS

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

IMRAN KAMAL BIN IRZAL KAMAL

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

ASYRAFF AZEEM BIN AZIMUDDIN

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

MAWAR IRDYNA BT MAHZAL NAZRIN

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

MUHAMMAD DHIYA ISKANDAR BIN MUHD AFFANDI

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

SHEIKH MUHAMMAD PASHA BIN SHEIKH RASWAN

SK SEKSYEN 9, SHAH ALAM

PUTERI NUR ZAHRA SYASMEEN BT AZHAN




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

NISSA SHAMIZA BINTI BADLI AZIM

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

MARYAM KHATUN

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

ZALKIFL AHMED ZAHIR

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

MOHAMMED BILAL

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

TASNIMUL ZAWAD

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

KHAIRIL AIMAN BIN KHAIRIL ANNUAR

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

AHMED HAMZA IBN WAIS

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

MUSTAFA KHURRAM AZIZ

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

AIMAN DAUD

INTERNATIONAL ISLAMIC SCHOOL (IIS)

TABINA TASNEEM ZAKIAH



LEVEL 3 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMJK CHUNG HWA TENOM

JOEL CHEW SHENG CHENG

SMJK CHUNG HWA TENOM

ILZAM MARISSA BINTI MOHD YUSMAN

SMJK CHUNG HWA TENOM

NUR KHAIRUNNISA BINTI AZRIN

SMJK CHUNG HWA TENOM

SHARON GARCIA SAMUEL

SMJK CHUNG HWA TENOM

FIONA KOK CHING YEUNG

SMJK CHUNG HWA TENOM

JOSHUA ARIFFIN LEE GAN

SMJK CHUNG HWA TENOM

BRYAN CHONG YAW YANG

SMJK CHUNG HWA TENOM

DANIEL VINCENEO

SMJK CHUNG HWA TENOM

SHAFFIRAH SHAZZIEWATIE TAI

SMJK CHUNG HWA TENOM

ILMI MADIHAH BINTI MOHD YUSMAN



LEVEL 3 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK SERI INDAH

DAKSHAYANI A/P SARAVANAN

SMK SERI INDAH

LAGNESH VARMA A/L RAVINTHARAN

SMK SERI INDAH

KRIPA MAAYII A/P SARAVANAN

SMK SERI INDAH

GHAUTHEAM A/L SARAVANAN

SMK SERI INDAH

THEEBESEGARAN A/L RAJASEGERAN

SMK SERI INDAH

THAVASUTHAN A/L SURESH

SMK SERI INDAH

ANAGA LATCHUMMI MUKUNDAN

SMK SERI INDAH

DARWIN NANDA GOBAL

SMK SERI INDAH

HEMASHARENI A/P RAJENDRAN

SMK SERI INDAH

VIVILIYA ROSELLE A/P IRUTHAYARAJ