Malaysia English Team Award

LEVEL 1 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Khor Yan Xun

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Bryan Phoon Jon Loong

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Lim Jou Yee

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Lim Jan Fong

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Chan Kai Ning

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Francene Cheah Zhi En

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Jacqueline Saw Xiu Ting

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Isabelle Wong Tsering

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Olyvia Soo Hsuen

SJK(C) PEREMPUAN CHINA

Lee Jie Er



LEVEL 1 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PUAY CHAI 2

Ng Kai Yan

SJK(C) PUAY CHAI 2

Wave Chua

SJK(C) PUAY CHAI 2

LIM EN YI

SJK(C) PUAY CHAI 2

Siddharth Dejun Chandra

SJK(C) PUAY CHAI 2

Goh Zhe Chern

SJK(C) PUAY CHAI 2

Ethan Chong Qing Hur

SJK(C) PUAY CHAI 2

Wong Yu Cheng

SJK(C) PUAY CHAI 2

Wong Kae Jet

SJK(C) PUAY CHAI 2

Rhyannan Murchie-Chua Hui Yan

SJK(C) PUAY CHAI 2

Charmaine Lew

SJK(C) PUAY CHAI 2

Henry Tee Heng Li

SJK(C) PUAY CHAI 2

Kimberly Liew Zi Li



LEVEL 1 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

SHARANESHRI SARAVANAN

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

MUHAMMAD SAMUEL HAZIM BIN MOHD RIZLAN MOKHTAR

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

ELMA IFTEKHAR CHOWDHURY

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

ADI JOHAN

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

BRYAN PAGIEL PETER MOJULI

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

S.M. ALI KASHIF

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

AALIYAH TREYSHA NANDRAJOG

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

SHANNON LIM SHENG HAO

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

ABBYGAIL CHRISTY REEGAN

LABUAN INTERNATIONAL SCHOOL

WAN RAYYAN FARIS SHAH




LEVEL 2 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

SARAH M GEORGE

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

LOGHAN NEDUNCHELIAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

RAJA YILENA BINTI RAJA BADRUL HISHAM

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

DANIAL UMAR B. AHMAD RIZAL

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

CHUWARNAMBHIGAI A/P PARANITHARAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

WONG JIA XUAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

ADRIANA QISTINA BINTI MOHD KHAIRUL

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

MARISSA SAFIYA BINTI NOR SALEFULAZHAR

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

AREESYA QHADEEJA BINTI AMERON ZULQARNAEN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

RISSHE GEHSHAN MATHIALAGAN

SEKOLAH SERI CAHAYA (PRIMARY & SECONDARY)

IRDINA AQEELAH BINTI AHMAD SHAHRIL



LEVEL 2 SILVER TEAM AWARD

School Name

Student Name

IOMaths Center

AIDAN ONG MING FENG

IOMaths Center

LAI SIN YIE

IOMaths Center

Lee Zo Ze

IOMaths Center

Josiah Kho Rui Ming

IOMaths Center

LOW JUN KAI

IOMaths Center

NAGA PRANAV PATCHA

IOMaths Center

Faris Akmal B Mahathir

IOMaths Center

YIP JIANBEI

IOMaths Center

CHEW DAN YI

IOMaths Center

Rakshan A/L Sangkar



LEVEL 2 BRONZE TEAM AWARD

School Name

Student Name

SJK(C) PUAY CHAI 2

Jonathan Ko Wei Han

SJK(C) PUAY CHAI 2

Eleanor Inn Rei Shuen

SJK(C) PUAY CHAI 2

Ethan Tham Teng-Kai

SJK(C) PUAY CHAI 2

Elizabeth Lee Shin Qi

SJK(C) PUAY CHAI 2

Yap Yi Zhe

SJK(C) PUAY CHAI 2

Chan Han Sheng

SJK(C) PUAY CHAI 2

Wong Sue Lynn

SJK(C) PUAY CHAI 2

Oh Li-Yang

SJK(C) PUAY CHAI 2

Wynston Oon Zi Liang

SJK(C) PUAY CHAI 2

Yee Kaelyn




LEVEL 3 GOLD TEAM AWARD

School Name

Student Name

SMK TAMAN TUN FUAD

DEDRIE BRITTANY BONIFACE

SMK TAMAN TUN FUAD

ATHEERA NAZATUL BINTI ARSAD

SMK TAMAN TUN FUAD

URMILA BINTI RAMLI

SMK TAMAN TUN FUAD

SARAH ADRIANA MU

SMK TAMAN TUN FUAD

AMBER AMANDA DEOCAMPO

SMK TAMAN TUN FUAD

RAFIQ BIN MUDZ

SMK TAMAN TUN FUAD

AZRYEL HILZAMY BIN AZERI

SMK TAMAN TUN FUAD

JOSHUA BENEDICT LANGKAB

SMK TAMAN TUN FUAD

UMA ANGELINA PETER

SMK TAMAN TUN FUAD

MUHAMMAD DANIEL ABDULLAH