Individual Award

Gold
4 Years Old
Name School
Sam Yoke Thong Q-dees Tadika Mesra Ilmu
5 Years Old
Name School
Alya Zhafira Smart Reader Kids Taman Seroja
6 Years Old
Name School
Siow Shin Tong Tadika Angsana
Joshua David Navin Tadika Angsana
Jayden Leow King Yat Tadika Angsana
Yong Yu Yao Tadika Angsana
Thanaja A/L Sivakumar Tadika Angsana
Jeisharvin Tadika Angsana


Silver
4 Years Old
Name School
Ivy Gan Phaik Yoke Tadika Seri Manja Murni
Yap Shin Ying Tadika Junior Sri Suria
5 Years Old
Name School
Nirantarii A/P Sivakumar Tadika Angsana
Nicholas-John Pusat Perkembangan Minda Visual Bestari
Yeap Wai Hong Tadika Seri Manja Murni
Ng Qing Yu Tadika Junior Sri Suria
Teh Hao Min Tadika Junior Sri Suria
Kow Jun Hao Tadika Junior Sri Suria
Shi Jian Chao Tadika Junior Sri Suria
6 Years Old
Name School
Lim Hui Xin Tadika Junior Sri Suria
Lim Kai Xin Tadika Junior Sri Suria
Lee De Jun Pusat Perkembangan Minda Visual Bestari


Bronze
4 Years Old
Name School
Najmuddin Bin Md. Noor Tadika Seri Manja Murni
Timothy Tam Teck Liang Tadika Junior Sri Suria
5 Years Old
Name School
Zairaa Atillia Binti Zasman Tadika Junior Sri Suria
Piravin Tadika Seri Manja Murni
Lim Zhi Ying Tadika Seri Manja Murni
Afrina Qaisara Tadika Seri Manja Murni
6 Years Old
Name School
Intan Syafira Tadika Seri Manja Murni
Ter Zi Qian Tadika Seri Manja Murni
Lim Jing Yip Pusat Perkembangan Minda Visual Bestari
Muhammad Danish Farhan Tadika Seri Manja Murni


Team Award

Team A
Tadika Seri Manja Murni
Name Marks % Age
Ivy Gan Phaik Yoke 84.5 4
Yap Wai Hong 82 5
Muhammad Danish Farhan 78 6
Team B
Name Marks % Age
Najmuddin Bin Md. Noor 70.5 4
Afrina Qaisara 77.5 5
Ter Zi Qian 75 6




Team A
Tadika Junior Sri Suria
Name Marks % Age
Yap Shin Ying 85 4
Shi Jian Chao 89 5
Lim Kai Xin 84.5 6
Team B
Name Marks % Age
Timothy Tan Teck Liang 71.5 4
Kow Jun Hao 88 5
Lim Hui Xin 84.5 6
Team C
Name Marks % Age
Zairaa Atillia Binti Zasman 72 5
Ng Qing Yu 86 5
Teh Hao Min 87 5




Team A
Q-dees Tadika Mesra Ilmu
Name Marks % Age
Sam Yoke Thong 95 4
Tan Sze Teng 56 5
Lee MinSon 75 6




Team A
Tadika Angsana
Name Marks % Age
Yong Yu Yao 100 6
Thanajan A/L Sivakumar 100 6
Jeisharvin 100 6
Team B
Name Marks % Age
Nirantharii A/P Sivakumar 81 5
Joshua David Navin 98 6
Jayden Leow King Yat 100 6


Team A
Smart Reader Kids Taman Seroja
Name Marks % Age
Alya Zhafira 90 5
Aiman Aqif 65 6
Alini Najwa 69 6


Team A
Pusat Perkembangan Minda Visual Bestari
Name Marks % Age
Nicholas-John 81 5
Lim Jing Yip 75 6
Lee De Jun 89 6